Active
Antrantis
ΙΕΚ ΑΛΦΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

Πρώτο Προηγούμενο 1 από 91 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Γ Κατηγορία (1η αγ.) ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΑγίας ΆνναςΚυριακή22/09/1916:305-1
2.Γ Κατηγορία (2η αγ.) ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας ΆνναςΚυριακή29/09/1916:304-0
3.Γ Κατηγορία (3η αγ.)ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΒάρηςΚυριακή06/10/1916:003-0
4.Κύπελλο Β Φάση (1η αγ.) ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑγίας ΆνναςΤετάρτη09/10/1916:000-3
5.Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ18 (1η αγ.)ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΣυκαμίνουΣάββατο12/10/1910:008-3
6.Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ14 (1η αγ.)ΑΝΟΙΞΗ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΆνοιξηςΣάββατο12/10/1912:303-0 α.α.
7.Γ Κατηγορία (4η αγ.) ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή13/10/1916:002-1
8.Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ14 (2η αγ.) ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο19/10/1900:003-0 α.α.
9.Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ12 (1η φάση) ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΝΟΙΞΗΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή20/10/1900:000-3 α.α.
10.Γ Κατηγορία (5η αγ.)Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΠολυδενδρίουΚυριακή20/10/1916:002-4
11.Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ18 (3η αγ.) ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίας ΆνναςΣάββατο26/10/1910:000-6
12.Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ14 (3η αγ.)ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΣταμάταςΣάββατο26/10/1912:300-8
13.Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ12 (2η φάση)ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ 2 - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή27/10/1912:006-1
14.Γ Κατηγορία (6η αγ.) ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή27/10/1915:002-0
15.Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ18 (4η αγ.)ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΣταμάταςΣάββατο02/11/1910:007-1
16.Γ Κατηγορία (7η αγ.)ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο02/11/1915:000-2
17.Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ18 (5η αγ.) ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΆνοιξηςΣάββατο09/11/1909:300-9
18.Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ14 (5η αγ.)Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣBATISTAΣάββατο09/11/1912:005-1
19.Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ12 (4η φάση) ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΚρυονερίουΚυριακή10/11/1912:000-7
20.Γ Κατηγορία (8η αγ.) ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΆνοιξηςΚυριακή10/11/1915:002-1
21.Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ18 (6η αγ.)ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚαλάμουΣάββατο16/11/1909:30
22.Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ14 (6η αγ.) ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο16/11/1912:00
23.Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ12 (5η φάση)ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΝικολακάκηΚυριακή17/11/1912:00
24.Γ Κατηγορία (9η αγ.)ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑυλώναΚυριακή17/11/1915:00
25.Γ Κατηγορία (10η αγ.) ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ
26.Γ Κατηγορία (11η αγ.)ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
27.Γ Κατηγορία (12η αγ.) ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
28.Γ Κατηγορία (13η αγ.)ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
29.Γ Κατηγορία (14η αγ.)ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
30.Γ Κατηγορία (15η αγ.)ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
31.Γ Κατηγορία (16η αγ.) ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
32.Γ Κατηγορία (17η αγ.)ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
33.Γ Κατηγορία (18η αγ.) ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
34.Γ Κατηγορία (19η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
35.Γ Κατηγορία (20η αγ.) ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
36.Γ Κατηγορία (21η αγ.)ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
37.Γ Κατηγορία (22η αγ.) ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958
38.Γ Κατηγορία (23η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
39.Γ Κατηγορία (24η αγ.) ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
40.Γ Κατηγορία (25η αγ.)ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
41.Γ Κατηγορία (26η αγ.) ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
42.Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ18 (7η αγ.) ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
43.Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ18 (8η αγ.) ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
44.Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ18 (10η αγ.)ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
45.Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ18 (11η αγ.) ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ
46.Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ18 (12η αγ.)ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
47.Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ18 (13η αγ.) ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ
48.Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ18 (14η αγ.)ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
49.Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ12 (6η φάση) ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
50.Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ12 (7η φάση)ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
51.Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ12 (8η φάση)ΑΝΟΙΞΗ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
52.Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ12 (9η φάση) ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ 2
53.Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ12 (11η φάση)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
54.Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ12 (12η φάση) ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
55.Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ12 (13η φάση)Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
56.Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ12 (14η φάση) ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
57.Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ14 (7η αγ.)ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
58.Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ14 (8η αγ.) ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΝΟΙΞΗ
59.Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ14 (9η αγ.)ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
60.Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ14 (10η αγ.) ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
61.Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ14 (12η αγ.) ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
62.Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ14 (13η αγ.)ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
63.Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ14 (14η αγ.) ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ