Antrantis

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Κ 15 Β ΟΜΙΛΟΣ

<< Κ 15 Α ΟΜΙΛΟΣ
Κ 15 Γ ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΜαραθώναΚυριακή05/11/2310:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.5-4
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή05/11/2310:00ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.0-1
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΔιονύσουΚυριακή05/11/2310:00ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ.4-0
Ρεπό: ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΔροσιάςΚυριακή12/11/2310:00ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ.1-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή12/11/2310:00ΣΟΥΖΑΣ Κ.0-3
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίας ΆνναςΚυριακή07/01/2411:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.1-2
Ρεπό: ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΔιονύσουΚυριακή19/11/2310:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ..5-1
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή19/11/2310:00ΣΟΥΖΑΣ Κ.1-1
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή19/11/2312:15ΣΟΥΖΑΣ Κ.4-1
Ρεπό: ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΜαραθώναΚυριακή26/11/2310:00ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.1-2
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή26/11/2310:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α.1-4
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή26/11/2312:30ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α.2-3
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή03/12/2310:00ΣΟΥΖΑΣ Κ.3-4
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΔιονύσουΚυριακή03/12/2310:00ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Χ.2-0
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΔροσιάςΚυριακή03/12/2310:00ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ.1-3
Ρεπό: ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΜαραθώναΚυριακή10/12/2309:45ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ.4-2
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή10/12/2309:45ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.0-3
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή10/12/2312:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.2-2
Ρεπό: ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή17/12/2309:45ΣΟΥΖΑΣ Κ.0-1
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΔροσιάςΚυριακή17/12/2309:45ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ.2-1
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή17/12/2309:45ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..1-3
Ρεπό: ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή14/01/2409:45ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ.1-0
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΔροσιάςΚυριακή14/01/2409:45Αναβλήθηκε
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή14/01/2409:45ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ.1-5
Ρεπό: ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΔιονύσουΚυριακή21/01/2409:45ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ.1-1
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίας ΆνναςΚυριακή21/01/2409:45ΣΟΥΖΑΣ Κ.2-2
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΜαραθώναΚυριακή21/01/2409:45ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.2-3
Ρεπό: ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή28/01/2409:45ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..0-8
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή28/01/2409:45ΓΑΛΑΝΗΣ Γ.0-0
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΔροσιάςΚυριακή28/01/2409:45ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.1-0
Ρεπό: ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίας ΆνναςΚυριακή04/02/2409:45ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..1-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΔιονύσουΚυριακή04/02/2409:45ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.6-0
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίας ΆνναςΚυριακή04/02/2412:30ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..5-2
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή11/02/2409:45ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.2-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΜαραθώναΚυριακή11/02/2409:45ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.2-6
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή11/02/2409:45ΣΟΥΖΑΣ Κ.1-0
Ρεπό: ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΔιονύσουΚυριακή18/02/2409:45ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.1-1
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίας ΆνναςΚυριακή18/02/2409:45ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-3
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΔροσιάςΚυριακή18/02/2409:45ΛΙΑΠΗΣ Σ.4-0
Ρεπό: ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίας ΆνναςΚυριακή25/02/2409:45
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΜαραθώναΚυριακή25/02/2409:45
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή25/02/2412:00
Ρεπό: ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ