ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Α' Κατηγορία
1. Γλυκά Νερά 16
2. Θύελλα Ραφήνας 13
3. ΑΟ Κορωπίου 12
Β' Κατηγορία
1. ΑΠΟ Νικολακάκης 21
2. ΠΑΣ Ωρωπός 18
3. Αρης Βούλας 16
Γ' Κατηγορία
1. Παλλαυρεωτικός 7
2. Δόξα Ποντίων 7
3. Αστέρας Μενιδίου 6
 





 
  ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ
 
Χώρος Διαφήμισης
 

 
  ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ
 
Χώρος Διαφήμισης
 

 
  ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ
 
Χώρος Διαφήμισης
 

 

  ΕΠΣΑΝΑ ΟΡΙΣΜΟΙ (24/10/2014)


Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α ΟΡΙΣΜΟΙ
Σάββατο, 25/10/2014 ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ ΙΑΤΡΟΙ
ΓΕΡΑΚΑ 15:00 ΑΠΌ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. ΚΑΛΛΗΣ ΜΗΤΡΟΥ ΠΑΙΝΕΣΗΣ
Π. ΦΩΚΑΙΑΣ 15:00 ΠΡΩΤΕΑΣ Π. ΦΩΚΑΙΑΣ ΑΟ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΜΗΤΑΡΗΣ ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ ΡΟΔΙΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν
ΡΑΦΗΝΑΣ 15:00 ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΠΕΡΕΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΦΑΜΕΛΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ 15:00 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΡΟΥΝΤΟΣ ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β ΒΕΝΝΟΣ ΜΠΑΛΤΑΣ
Κυριακή, 26/1...

περισσότερα

 
  ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ (24/10/2014)

Κυριακή 26/10/2014

ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ – ΑΕ ΓΕΡΑΚΑ αντί του ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗ ο ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΑΥΡΟΣ Α. ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ – ΑΘΕ Ν ΜΑΚΡΗΣ αντί του ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ο ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ

 
  ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ (γενν.2001) (24/10/2014)

Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως προσέλθουν την Τρίτη 28/10/14 και
ώρα 15:00 στο γήπεδο Αγ. Μαρίνας για προπόνηση.

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΤΣΙΜΠΟΚΑΣ ΧΡ. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
2 ΦΛΩΡΟΣ Γ. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
3 ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ ΝΙΚ. ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
4 ΜΙΧΕΛΗΣ ΝΙΚ. ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
5 ΠΙΚΟΥΛΗΣ Σ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
6 ΠΑΞΙΜΑΔΗΣ Π ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
7 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Χ ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
8 ΝΤΡΕΝΟΓΙΑΝΝΗΣ Γ ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
9 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ Π ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ ...

περισσότερα

 
  ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΝΕΩΝ (γενν.1999) (24/10/2014)

Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως προσέλθον την Τρίτη 28/10/14
και ώρα 16:15 στο γήπεδο Αγ.Μαρίνας για προπόνηση.

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ Α ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
2 ΜΟΙΡΑΣΓΕΝΤΗΣ Μ ΚΟΥΒΑΡΑΣ
3 ΠΑΠΠΑΣ Ν ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
4 ΓΚΟΥΡΝΕΛΟΣ Ν ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
5 ΜΑΛΑΙ Κ ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
6 ΦΛΩΡΟΣ Κ ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
7 ΜΑΡΚΟΣ Δ ΑΓΣΑ ΘΗΣ ΕΘΝ Ν ΜΑΚΡΗΣ
8 ΝΗΣΙΩΤΑΚΗΣ Η ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
9 ΚΑΜΠΑΝΗΣ Π ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
1...

περισσότερα

 
  ΑΝΑΔΙΑΡΘΡΩΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΩΝ (22/10/2014)

Κατά την σημερινή συνεδρίαση του Δ.Σ. αποφασίστηκε η παρακάτω αναδιάρθρωση των Επιτροπών:

ΣΥΝΘΕΣΕΙΣ ΕΠΙΤΡΟΠΩΝ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ
ΠΑΠΑΜΑΚΑΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ, ΦΛΑΜΠΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΧΡΥΣΑΦΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ
ΠΑΠΑΜΑΚΑΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΔΕΣΤΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΜΠΕΤΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

 
  ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ (22/10/2014)

1) Το δελτίο ατομικών στοιχείων και μεταβολών ποδοσφαιριστή του Πρωταθλήματος Νέων θα συνοδεύεται ΥΠΟΧΡΕΩΤΙΚΑ και από αντίγραφο της Αστυνομικής Ταυτότητας του Ποδοσφαιριστή σε αντίθετη περίπτωση ο ποδοσφαιριστής δεν έχει δικαίωμα να αγωνιστεί.

2) Κανείς δεν έχει δικαίωμα να βρίσκεται στον πάγκο κατά την διάρκεια των αγώνων χωρίς διαπίστευση από την ΕΠΣΑΝΑ.

 
  ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΝΕΩΝ (γενν.2000-2001) (21/10/2014)

Καλούνται απο την Τεχνική Επιτροπή οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως προσέλθουν την Πέμπτη 23/10/2014 και ώρα 16:15.
στο γήπεδο ΑΝΘΟΥΣΑΣ για φιλικό αγώνα ή προπόνηση.
Γνωρίζουμε στους κάτωθι ποδοσφαιριστές ότι σε περίπτωση αδυναμίας προσέλευσης στην προπόνηση προεπιλογή
θα πρέπει να αποστείλουν δικαιολογητικό επαρκώς τεκμηριωμένο διότι θα εξαιρεθούν των επόμενων κλήσεων.

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΒΟΥΚΕΛΑΤΟΣ Κ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
2 ΓΙΑΜΑΣ Η ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
...

περισσότερα

 
  ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ (γενν.2002) (21/10/2014)

Καλούνται απο την Τεχνική Επιτροπή οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως προσέλθουν την Πέμπτη 23/10/2014 και ώρα 15:00.
στο γήπεδο ΑΝΘΟΥΣΑΣ για προπόνηση.
Αυτή είναι η τελευταία κλήση προεπιλογής για τους ποδοσφαιριστές γεννηθέντες το 2002.
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΤΡΙΓΚΑΣ Γ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
2 ΦΙΣΤΟΥΡΗΣ Χ. ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
3 ΣΙΩΖΙΟΣ Ν. ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
4 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Ν. ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑ
5 ΤΣΕΜΠΕΛΙΚΟΣ Γ. ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
6 ΚΑΛΠΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ Α ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
7 ΝΤΕΛΗ...

περισσότερα

 
  Αγώνες Προεθνικών ομάδων Νέων & Παίδων (21/10/2014)

Γνωρίζουμε στα σωματεία της Ένωσής μας ότι η 1η Αγωνιστική μεταξύ των Προεθνικών ομάδων Παίδων και Νέων ΕΠΣΑΝΑ – ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ θα διεξαχθεί την Τετάρτη 22/10/2014 και ώρα 13.00 & 15.00 αντίστοιχα στο δημοτικό γήπεδο Ραφήνας.

 
  Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής (21/10/2014)

Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α στην συνεδρίασή της, την Τρίτη 21/10/14 αποφάσισε τις κάτωθι ποινές:

Ποινές ποδοσφαιριστών Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (6ης Αγωνιστικής)
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡ.ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝ. ΧΡ.ΠΡΟΣΤΙΜΟ ΑΡΘΡΟ
Γ. ΚΑΡΑΙΝΔΡΟΣ 1158182 ΑΠΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 1 10 8 & 5
Α. ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1305560 ΑΟ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 1 10 7 & 3
Χ. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1148395 ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΣ 1 10 10 & 1 (α) I
Σ. ΠΛΑΚΑ 1251808 ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΣ 1 10 7 & 3
Κ. ΦΙΛΗΣ 1203743 ΠΡΩΤ...

περισσότερα

 
  ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΝΕΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ (20/10/2014)

Η Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α υπενθυμίζει στα σωματεία μέλη της ότι θα διοργανώσει νέα πρωταθλήματα Υποδομών με τη συμμετοχή ποδοσφαιριστών που δεν μετέχουν στις επίσημες διοργανώσεις της Ένωσης.
Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενες ομάδες να γνωστοποιήσουν εγγράφως το ενδιαφέρον τους για συμμετοχή και σε ποιες κατηγορίες ηλικιακά έως την Παρασκευή 24/10/2014.

 
25/10/2014




 
 
ΑΝΕΥΡΕΣΗ ΑΓΩΝΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
   
 
 
 
ΕΙΣΟΔΟΣ ΜΕΛΩΝ
 
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
 
 
 
 

Τα γήπεδα και οι ώρες των αγώνων Μπαράζ αυτής της εβδομάδας.

 
 
 
 

Τα γήπεδα και οι ώρες των αγώνων των Πρωτ/μάτων και του Κυπέλλου των ομάδων της Αν. Αττικής αυτής της εβδομάδας.

Πρωτ/τα Α',Β',Γ' Κατ/ρίας

Περιφερειακό Πρωτ/μα

Αγώνες Κυπέλλου

Πρωτ/τα μικτών ομάδων

Πρωτ/τα Νέων, Παίδων,
Παμπαίδων και Junior

 
 
 
 

Τα αποτελέσματα των αγώνων Κατάταξης, των Πρωταθληματων Β' και Γ' κατηγορίας.

 
 
 
 

Τα αποτελέσματα των Προημιτελικων-Ημιτελικών και Τελικών αγώνων των Πρωταθλημάτων Νέων, Παίδων, Παμπαίδων, Junior και Prejunior

 

 
  Downloads
 
 

 
  ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
  ΕΠΣΑΝΑ ΟΡΙΣΜΟΙ (24/10/2014)
  ΑΝΤΙΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ (24/10/2014)
  ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ (γενν.2001) (24/10/2014)
  ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΝΕΩΝ (γενν.1999) (24/10/2014)
  ΑΝΑΔΙΑΡΘΡΩΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΩΝ (22/10/2014)
  ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ (22/10/2014)
  ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΝΕΩΝ (γενν.2000-2001) (21/10/2014)
  ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ (γενν.2002) (21/10/2014)
  Αγώνες Προεθνικών ομάδων Νέων & Παίδων (21/10/2014)
  Αποφάσεις Πειθαρχικής Επιτροπής (21/10/2014)
 


 
  ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ
 
Χώρος Διαφήμισης
 

 
  ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ
 
Χώρος Διαφήμισης
 

 
  ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ
 
Χώρος Διαφήμισης