Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΣΧΟΛΗ UEFA C, 21/2/2018 11:27
 Ολοκληρώθηκε με επιτυχία η σχολή UEFA C που διοργάνωσε η Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α σε συνεργασία με την ΕΠΟ στην Ρα... περισσότερα...
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ, 20/2/2018 19:17
Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α στην συνεδρίαση της, την Τρίτη 20/02/2018 αποφάσισε τις κάτωθι ποινές :     Π... περισσότερα...
ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΗ ΑΠΟΥΣΙΩΝ ΜΕΙΚΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ, 20/2/2018 12:38
 Μπορείτε να έρθετε να παραλάβετε από τα γραφεία της Ένωσης έγγραφο σχετικά με την δικαιολόγηση απ... περισσότερα...
ΚΛΗΡΩΣΗ Β ΦΑΣΗΣ ΝΕΩΝ & ΘΕΣΜΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΝΕΩΝ, 16/2/2018 12:44
 Σας ενημερώνουμε ότι η κλήρωση της Β' Φάση των Νέων  και του θεσμού Κυπέλλου Νέων θα πραγματοποιη... περισσότερα...
ΥΠΕΡΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ, 16/2/2018 11:29
 Ορίστηκαν υπερπαρατηρητές  μέλη του Δ.Σ. στους κάτωθι αγώνες :   ΑΧΙΛΛΕΑΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΟ ΠΑΜΠΑΙ... περισσότερα...
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ, 13/2/2018 20:10
Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α στην συνεδρίαση της, την Τρίτη 13/02/2018 αποφάσισε τις κάτωθι ποινές :  Ποι... περισσότερα...
ΥΠΕΡΠΑΡΑΤΗΡΗΤΕΣ, 08/2/2018 14:21
 Ορίστηκαν υπερπαρατηρητές  μέλη του Δ.Σ. στους κάτωθι αγώνες :   ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ Α... περισσότερα...
ΣΧΟΛΗ UEFA C, 08/2/2018 11:36
 Οι επιλεχθέντες για την σχολή προπονητών UEFA C είναι οι κάτωθι:  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΩΡΓΟΠΟ... περισσότερα...
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ, 06/2/2018 21:28
Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α στην συνεδρίαση της, την Τρίτη 06/02/2018 αποφάσισε τις κάτωθι ποινές :  Ποι... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
(1η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΜΑΡΚΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΜαρκόπουλουΤετάρτη21/02/1815:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
2-0
2.ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΡαφήναςΤετάρτη21/02/1815:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
1-2

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΑγίας ΆνναςΣάββατο24/02/1815:30
2.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο24/02/1815:30
3.ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΑνθούσαςΣάββατο24/02/1815:30
4.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή25/02/1815:30
5.ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή25/02/1815:30
6.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΜΑΡΚΟΓλυκών ΝερώνΚυριακή25/02/1815:30
7.ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή25/02/1815:30
8.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΝΟΙΞΗΚερατέαςΚυριακή25/02/1815:30
Β Κατηγορία
(22η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΒουλιαγμένηςΣάββατο24/02/1815:30
10.ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο24/02/1815:30
11.ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑναβύσσουΚυριακή25/02/1815:30
12.ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή25/02/1815:30
13.ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή25/02/1815:30
14. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή25/02/1815:30
15.ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΣταμάταςΚυριακή25/02/1815:30
16.ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΚρυονερίουΚυριακή25/02/1815:30
Γ Κατηγορία
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
17.Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο24/02/1815:30
18.ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΔιονύσουΣάββατο24/02/1815:30
19.ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο24/02/1815:30
20.ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΓραμματικούΚυριακή25/02/1815:30
21.ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΣυκαμίνουΚυριακή25/02/1815:30
22.ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΓέρακαΚυριακή25/02/1815:30
23.ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή25/02/1815:30
Β Φάση Νέων Α Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο24/02/1810:00
25.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΒάρηςΣάββατο24/02/1810:00
Β Φάση Νέων Β Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΚερατέαςΣάββατο24/02/1810:00
27.ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο24/02/1810:00
Β Φάση Νέων Γ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΒούλαςΣάββατο24/02/1810:00
29.ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο24/02/1810:00
Β Φάση Νέων Δ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
30.ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΡαφήναςΣάββατο24/02/1810:00
31.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ Β - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΑγίας ΆνναςΣάββατο24/02/1811:00
Α Όμιλος Παίδων
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
32.ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΒάρηςΚυριακή25/02/1810:00
33.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚερατέαςΚυριακή25/02/1810:00
34.ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΑναβύσσουΚυριακή25/02/1810:00
35.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΒουλιαγμένηςΚυριακή25/02/1810:00
36.ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΚυριακή25/02/1811:00
Β Όμιλος Παίδων
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
37.ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή25/02/1810:00
38.ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑνθούσαςΚυριακή25/02/1810:00
39.ΜΑΡΚΟ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΜαρκόπουλουΚυριακή25/02/1810:00
40.ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή25/02/1810:00
41.ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΓέρακαΚυριακή25/02/1810:00
Γ Όμιλος Παίδων
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
42.ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή25/02/1810:00
43.ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΡαφήναςΚυριακή25/02/1810:00
44.ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΔροσιάςΚυριακή25/02/1810:00
45.ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΜαραθώναΚυριακή25/02/1810:00
Δ Όμιλος Παίδων
(18η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
46.ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή25/02/1809:30
47.ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Κάτω ΑχαρνώνΚυριακή25/02/1810:00
48.ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑφιδνώνΚυριακή25/02/1810:00
49.ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΚρυονερίουΚυριακή25/02/1810:00
50.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή25/02/1811:15
Α Όμιλος Παμπαίδων
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
51.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΒάρηςΣάββατο24/02/1812:30
52.ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο24/02/1812:30
53.ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΒούλαςΣάββατο24/02/1812:30
54.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο24/02/1812:30
55.ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο24/02/1812:30
Β Όμιλος Παμπαίδων
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
56.ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΒoca ΑrenaΣάββατο24/02/1810:00
57.ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΚΟΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο24/02/1812:30
58.ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΜαρκόπουλουΣάββατο24/02/1812:30
59.ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΓέρακαΣάββατο24/02/1812:30
60.ΕΠΙΛΕΚΤΟΙ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΒoca ΑrenaΣάββατο24/02/1813:00
Γ Όμιλος Παμπαίδων
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
61.ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΡαφήναςΣάββατο24/02/1812:30
62.ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίας ΜαρίναςΣάββατο24/02/1812:30
63.ΑΝΟΙΞΗ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΆνοιξηςΣάββατο24/02/1812:30
64.ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο24/02/1812:30
Δ Όμιλος Παμπαίδων
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
65. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο24/02/1812:30
66.ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο24/02/1812:30
67.ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Νέων ΠαλατίωνΣάββατο24/02/1812:30
68.Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥBATISTAΣάββατο24/02/1812:30
69.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο24/02/1812:30
Α Όμιλος Junior
(14η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
70.ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ Λαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή25/02/1810:00
71.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚερατέαςΚυριακή25/02/1812:30
72.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΒουλιαγμένηςΚυριακή25/02/1812:30
73.ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΒάρηςΚυριακή25/02/1812:30
74.ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή25/02/1812:30
Β Όμιλος Junior
(14η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
75.ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΕΠΙΛΕΚΤΟΙPlanet CosmosΚυριακή25/02/1810:00
76.ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΒoca ΑrenaΚυριακή25/02/1810:00
77.ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Κωστέα-ΓείτοναΚυριακή25/02/1812:00
78.ΜΑΡΚΟ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΜαρκόπουλουΚυριακή25/02/1812:30
Γ Όμιλος Junior
(14η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
79.ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή25/02/1810:00
80.ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑνθούσαςΚυριακή25/02/1812:30
81.ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή25/02/1812:30
82.ΑΝΟΙΞΗ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΆνοιξηςΚυριακή25/02/1812:30
83.ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΔιώνηςΚυριακή25/02/1812:30
Δ Όμιλος Junior
(14η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
84.ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΣυκαμίνουΚυριακή25/02/1810:00
85.ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΠολυδενδρίουΚυριακή25/02/1812:30
86.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίου ΣτεφάνουΚυριακή25/02/1812:30
87.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή25/02/1812:30
PROJUNIOR A ΟΜΙΛΟΣ
(4η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
88.ΑΟ ΩΡΙΩΝΕΣ - ΜΑΡΚΟΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή25/02/1812:30
89.ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή25/02/1812:30
PROJUNIOR B ΟΜΙΛΟΣ
(4η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
90.ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΓραμματικούΣάββατο24/02/1813:00
91.ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή25/02/1812:30
PROJUNIOR Γ ΟΜΙΛΟΣ
(4η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
92.ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣυκαμίνουΚυριακή25/02/1812:30
93.ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚαπανδριτίουΚυριακή25/02/1812:30
Κύπελλο Νέων Α Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
94.ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΠαπασιδέρηΣάββατο24/02/1810:00
95.ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΚαπανδριτίουΣάββατο24/02/1810:00
Κύπελλο Νέων Β Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
96.ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΒΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο24/02/1810:00
97.ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΜαραθώναΣάββατο24/02/1810:00
Κύπελλο Νέων Γ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
98.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο24/02/1810:00
99.ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο24/02/1810:00
Κύπελλο Νέων Δ Όμιλος
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
100. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑγίας ΆνναςΣάββατο24/02/1809:00
101.ΜΑΡΚΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΜαρκόπουλουΣάββατο24/02/1810:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.