ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Α' Κατηγορία
1. Πρωτέας Π.Φωκαίας 3
2. Θύελλα Ραφήνας 3
3. Γλυκά Νερά 3
Β' Κατηγορία
1. ΠΑΣ Ωρωπός 6
2. ΑΟ Αφιδναϊκός 6
3. ΑΠΟ Νικολακάκης 6
Γ' Κατηγορία
1. Αστέρας Μενιδίου 0
2. Αστέρας Αυλώνας 0
3. Αστέρας Γλ. Νερών 0
 





 
  ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ
 
Χώρος Διαφήμισης
 

 
  ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ
 
Χώρος Διαφήμισης
 

 
  ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ
 
Χώρος Διαφήμισης
 

 

  ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ (16/09/2014)

Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α στην συνεδρίασή της, την Τρίτη 16/09/14 αποφάσισε τις κάτωθι ποινές:

Ποινές ποδοσφαιριστών Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΑΡ.ΔΕΛΤΙΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΓΩΝ. ΧΡ.ΠΡΟΣΤΙΜΟ ΑΡΘΡΟ
ΑΝ. ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ 1283180 ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΣ 3 30 10 & 1 (γ)
Α. ΤΣΕΛΙΑ 1226474 ΟΛΥΜΠ. ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ 3 30 10 & 1 (γ)
ΑΓΓ. ΚΟΥΝΑΣ 1289847 ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ 3 30 10 & 1 (γ)
Π. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ 1213746 ΑΠΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 1...

περισσότερα

 
  ΕΜΒΟΛΙΜΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (16/09/2014)

Ημερομηνία : Τετάρτη, 24 Σεπτεμβρίου 2014
ΓΗΠΕΔΟ ΑΓΩΝΑΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓ. ΣΤΕΦΑΝΟΥ 16:30 22 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΟΥΒΑΡΑ 16:30 21 ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ 16:30 19 ΑΟ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΌ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Ν.ΜΑΚΡΗΣ 16:30 23 ΕΘΝΙΚΟΣ Ν ΜΑΚΡΗΣ ΑΟ ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Π. ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 16:30 24 ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ
Π. ΦΩΚΑΙΑΣ 16:30 18 ΠΡΩΤΕΑΣ Π. ΦΩΚΑΙΑΣ ΓΣ ΜΑΡΚΟ Α...

περισσότερα

 
  ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ (16/09/2014)

Σας γνωρίζουμε ότι η κλήρωση των Πρωταθλημάτων Υποδομών θα διεξαχθεί την Τετάρτη 17/9/2014 και ώρα 19.30 στο Οινοποιείο Πέτρου στην Παλλήνη (Λ. Μαραθώνος 117, δίπλα στον ΟΑΕΔ).

 
  ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ (16/09/2014)

Ανακοινώνουμε σε όλους τους διαιτητές της Ενώσεως μας ότι:

1. την Δευτέρα 22/9/2014 και ώρα 19:00 θα πραγματοποιηθούν οι γραπτές εξετάσεις για όσους διαιτητές της ενώσεως μας δεν είχαν λάβει μέρος και απουσίαζαν.

2. την ίδια ημέρα 22/9/2014 και ώρα 20:30 θα πραγματοποιηθούν οι αγωνιστικές δοκιμασίες στο γήπεδο της Παλλήνης.

Οσοι διαιτητές δεν έχουν συμμετάσχει στις ανωτέρω δοκιμασίες - εξετάσεις δεν έχουν δικαίωμα να αγωνίζονται την νέα περίοδο

 
  ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ (γενν.2002) (15/09/2014)

Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως προσέλθουν την ΠΕΜΠΤΗ 18/09/2014
και ώρα προσέλευσης 15.45 στο γήπεδο ΠΑΙΑΝΙΑΣ για προπόνηση.
Παρακαλούνται όπως προσέλθουν με λευκή αθλητική περιβολή (φανέλα - σορτς-κάλτσες)
Γνωρίζουμε στους κάτωθι ποδοσφαιριστές ότι σε περίπτωση αδυναμίας προσέλευσης στην
προπόνηση προεπιλογή θα πρέπει να αποστείλουν δικαιολογητικό επαρκώς τεκμηριωμένο διότι
θα εξαιρεθούν των επόμενων κλήσεων.

Α/Α...

περισσότερα

 
  ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΝΕΩΝ (γενν.1999-2000) (15/09/2014)

Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως προσέλθουν την ΠΕΜΠΤΗ 18/09/2014
και ώρα προσέλευσης 16.45 στο γήπεδο ΠΑΙΑΝΙΑΣ για προπόνηση.
Παρακαλούνται όπως προσέλθουν με λευκή αθλητική περιβολή (φανέλα - σορτς-κάλτσες)
Γνωρίζουμε στους κάτωθι ποδοσφαιριστές ότι σε περίπτωση αδυναμίας προσέλευσης στην
προπόνηση προεπιλογή θα πρέπει να αποστείλουν δικαιολογητικό επαρκώς τεκμηριωμένο διότι
θα εξαιρεθούν των επόμενων κλήσεων.

Α/...

περισσότερα

 
  ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΝΕΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ (12/09/2014)

Ως Πρόεδρος της Ένωσης εύχομαι καλή αγωνιστική χρονιά σε όλες τις ομάδες της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α
Το πιο σημαντικό όμως είναι ότι σε αυτούς τους δύσκολους καιρούς και μέσα στην οικονομική κρίση, η προσπάθεια, η προσφορά και η αγάπη σας για το ποδόσφαιρο συνεχίζεται .
Εύχομαι σε όλους τους παράγοντες, προπονητές, παίκτες και διαιτητές πάνω απ' όλα υγεία και με την συνεργασία όλων μας να έχουμε καλά πρωταθλήματα, με αγώνες που θα ευχαριστήσουν το φίλαθλο κοινό του τοπικού μας ποδοσφαίρου.

Ο ΠΡΟΕΔΡ...

περισσότερα

 
  ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ (γενν.2001) (12/09/2014)

Καλούνται απο την Τεχνική Επιτροπή οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως προσέλθουν την Τρίτη 16/09/2014 και ώρα 16:45.
στο γήπεδο Παλλήνης για προπόνηση.

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Μ ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
2 ΦΛΩΡΟΣ Γ. ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
3 ΤΣΙΜΠΟΚΑΣ ΧΡ. ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
4 ΔΕΛΑΠΟΡΤΑΣ ΝΙΚ. ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
5 ΜΠΑΛΗΣ Γ ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
6 ΜΙΧΕΛΗΣ ΝΙΚ. ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
7 ΠΡΕΛΟΡΕΝΤΖΟΣ ΑΝ ΚΩΣΤΕΑΣ ΓΕΙΤΟΝΑΣ
8 ΠΙΚΟΥΛΗΣ Σ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
9 ΠΑΞΙΜΑΔΗΣ Π ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
10 ΑΝΑΣ...

περισσότερα

 
  ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΝΕΩΝ (γενν.1999) (12/09/2014)

Καλούνται απο την Τεχνική Επιτροπή οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως προσέλθουν την Τρίτη 16/09/2014 και ώρα 15:45.
στο γήπεδο Παλλήνης για προπόνηση.


Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΩΜΑΤΕΙΟ
1 ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ Α ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
2 ΜΟΙΡΑΣΓΕΝΤΗΣ Μ ΠΡΟΦΗΤΗΣ ΗΛΙΑΣ
3 ΠΑΠΠΑΣ Ν ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
4 ΓΚΟΥΡΝΕΛΟΣ Ν ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
5 ΜΑΛΑΙ Κ ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
6 ΦΛΩΡΟΣ Κ ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
7 ΜΑΡΚΟΣ Δ ΑΓΣΑ ΘΗΣ ΕΘΝ Ν ΜΑΚΡΗΣ
8 ΝΗΣΙΩΤΑΚΗΣ Η ΤΡΙΓΛΙΑ ΡΑΦΗΝΑΣ
9 ΚΑΜΠΑΝΗΣ Π ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ
...

περισσότερα

 
  ΔΙΟΡΘΩΣΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ ΠΑΙΔΩΝ (11/09/2014)

Κατόπιν εισηγήσεως της Επιτροπής Υποδομών το Δ.Σ. αποφάσισε την κάτωθι διόρθωση στην Προκήρυξη Παίδων:
Στο πρωτάθλημα Παίδων συμμετέχουν ποδοσφαιριστές γεννηθέντες από 1/1/2000 και είναι υποχρεωτική η συμμετοχή τεσσάρων (4) τουλάχιστον ποδοσφαιριστών γεννηθέντων από 1/1/ 2001 και μεταγενέστερα στην αρχική ενδεκάδα. Οι δύο (2) εξΆ αυτών συμμετέχουν υποχρεωτικά σε όλη την διάρκεια του αγώνα .

 
  ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ (11/09/2014)

Σας γνωρίζουμε ότι η κλήρωση των Πρωταθλημάτων Υποδομών θα διεξαχθεί την Τετάρτη 17/9/2014 και ώρα 19.30 στο Οινοποιείο Πέτρου στην Παλλήνη (Λ. Μαραθώνος 117, δίπλα στον ΟΑΕΔ).

 
19/09/2014




 
 
ΑΝΕΥΡΕΣΗ ΑΓΩΝΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ
   
 
 
 
ΕΙΣΟΔΟΣ ΜΕΛΩΝ
 
Όνομα Χρήστη:
Κωδικός:
 
 
 
 

Τα γήπεδα και οι ώρες των αγώνων Μπαράζ αυτής της εβδομάδας.

 
 
 
 

Τα γήπεδα και οι ώρες των αγώνων των Πρωτ/μάτων και του Κυπέλλου των ομάδων της Αν. Αττικής αυτής της εβδομάδας.

Πρωτ/τα Α',Β',Γ' Κατ/ρίας

Περιφερειακό Πρωτ/μα

Αγώνες Κυπέλλου

Πρωτ/τα μικτών ομάδων

Πρωτ/τα Νέων, Παίδων,
Παμπαίδων και Junior

 
 
 
 

Τα αποτελέσματα των αγώνων Κατάταξης, των Πρωταθληματων Β' και Γ' κατηγορίας.

 
 
 
 

Τα αποτελέσματα των Προημιτελικων-Ημιτελικών και Τελικών αγώνων των Πρωταθλημάτων Νέων, Παίδων, Παμπαίδων, Junior και Prejunior

 

 
  Downloads
 
 

 
  ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
  ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ (16/09/2014)
  ΕΜΒΟΛΙΜΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΗΣ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (16/09/2014)
  ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ (16/09/2014)
  ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΔΙΑΙΤΗΣΙΑΣ (16/09/2014)
  ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ (γενν.2002) (15/09/2014)
  ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΝΕΩΝ (γενν.1999-2000) (15/09/2014)
  ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΝΕΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΧΡΟΝΙΑ (12/09/2014)
  ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ (γενν.2001) (12/09/2014)
  ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΝΕΩΝ (γενν.1999) (12/09/2014)
  ΔΙΟΡΘΩΣΗ ΠΡΟΚΗΡΥΞΗΣ ΠΑΙΔΩΝ (11/09/2014)
 


 
  ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ
 
Χώρος Διαφήμισης
 

 
  ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ
 
Χώρος Διαφήμισης
 

 
  ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΕΙΤΕ ΕΔΩ
 
Χώρος Διαφήμισης