Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΑΠΟΧΩΡΗΣΗ ΑΠΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ, 09/12/2016 14:41
 Κατόπιν αποχώρησης  του σωματείου ΑΠΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ από το πρωτάθλημα ΝΕΩΝ σας γνωρίζουμε ότι ο αγώ... περισσότερα...
ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΠΑΙΔΩΝ (γενν.2003) , 09/12/2016 04:31
   Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως    προσέλθουν (με λευκή α... περισσότερα...
ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ (γενν.2001) , 09/12/2016 04:28
   Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως    προσέλθουν (με λευκή α... περισσότερα...
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΑΝΔΡΩΝ, 08/12/2016 12:55
 Τα μέλη του Δ.Σ. θα παρακολουθήσουν τους κάτωθι αγώνες :   ΑΤΛΑΝΤΙΣ – ΓΛΥΚΑ ΝΕΡΑ κ.ΜΑΣΟΥΡΑ... περισσότερα...
Ετήσια εκδήλωση απονομών, 07/12/2016 11:04
 Σας γνωρίζουμε ότι η ετήσια εκδήλωση απονομών και κοπής πίτας θα πραγματοποιηθεί 23 Ιανουαρίου 2017. ... περισσότερα...
Πρωταθλήματα Νέων & Παίδων, 07/12/2016 11:03
 Υπενθυμίζουμε στα σωματεία  που συμμετέχουν στα πρωταθλήματα Νέων & Παίδων ότι το δελτίο ατομι... περισσότερα...
Κλήρωση Δ φάσης Κυπέλλου, 07/12/2016 10:24
               ΤΕΤΑΡΤΗ 25/1/2017 ΩΡΑ 14.30                                     Α/Α     ΓΗΠΕΔ... περισσότερα...
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ, 06/12/2016 21:50
 Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α στην συνεδρίαση της, την Τρίτη 06/12/2016 αποφάσισε τις κάτωθι ποινές :   Π... περισσότερα...
ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ (γενν.2001) , 02/12/2016 02:46
   Καλούνται από την Τεχνική Επιτροπή οι κάτωθι ποδοσφαιριστές όπως    προσέλθουν (με λευκή α... περισσότερα...


Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΜαραθώναΤετάρτη07/12/1615:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
1-0
2.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΓλυκών ΝερώνΤετάρτη07/12/1615:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
1-1
Γ Κατηγορία
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
3.ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΓλυκών Νερών (πλαστικό)Τετάρτη07/12/1615:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π.
(Παρατηρητής: ΚΑΡΑΒΑΣ .)
0-3
4.Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΒούλαςΤετάρτη07/12/1615:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
1-2

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΒούλαςΣάββατο10/12/1615:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΛΛΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΔΗΣ .)
2.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο10/12/1615:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΧΑΡΙΣΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
3.ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑνθούσαςΣάββατο10/12/1615:00ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
4.ΜΑΡΚΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΜαρκόπουλουΚυριακή11/12/1615:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
5.ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή11/12/1615:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΔΑΒΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ)
6.ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΜαραθώναΚυριακή11/12/1615:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
7.ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή11/12/1615:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )
(Παρατηρητής: ΤΣΑΝΙΚΛΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ)
8.ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΚερατέαςΚυριακή11/12/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ)
(Παρατηρητής: ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ)
Β Κατηγορία
(15η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
9.ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΔιονύσουΣάββατο10/12/1615:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΚΑΣΤΑΝΗΣ .)
10.ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΝΟΙΞΗΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο10/12/1615:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
11.ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΚουβαράΣάββατο10/12/1615:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
12.ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΡαφήναςΣάββατο10/12/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
13.ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή11/12/1615:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΧΟΙΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
14.ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΝέων ΠαλατίωνΚυριακή11/12/1615:00ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)
(Παρατηρητής: ΚΡΗΤΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ)
15.ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή11/12/1615:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΟΥΔΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ)
16.ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑφιδνώνΚυριακή11/12/1615:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΜΠΑΡΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ)
17.ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή11/12/1615:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΒΑΛΛΑΣ Γ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
Γ Κατηγορία
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
18.ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΚαλάμουΣάββατο10/12/1615:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
19.ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΝέας ΜάκρηςΚυριακή11/12/1615:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
20.ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠολυδενδρίουΚυριακή11/12/1615:00ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΛΙΤΣΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ)
21.ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΓραμματικούΚυριακή11/12/1615:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.
(Παρατηρητής: ΤΣΑΔΑΡΗΣ .)
22.Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΒούλαςΚυριακή11/12/1615:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
23.ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή11/12/1615:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
Νέων 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
24.ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο10/12/1610:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
25.ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΒούλαςΣάββατο10/12/1610:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΤΡΙΜΗΣ Α.
26.ΜΑΡΚΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ ΜαρκόπουλουΣάββατο10/12/1610:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.
Νέων 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
27.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο10/12/1610:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.
28.ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο10/12/1610:00ΝΙΚΑΣ Γ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
Νέων 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
29.ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΆνναςΣάββατο10/12/1609:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
30.ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΚρυονερίουΣάββατο10/12/1610:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.
31.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο10/12/1610:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ Κ., ΚΟΡΜΠΗΣ Α.
Νέων 4ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
32.ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΔροσιάςΣάββατο10/12/1610:00ΛΙΑΠΗΣ Σ., ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
33.ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑνθούσαςΣάββατο10/12/1610:00ΚΟΥΡΤΗΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
34.ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΓέρακαΣάββατο10/12/1610:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΜΑΣ Α., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
Παίδων 1ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
35.ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΑναβύσσουΚυριακή11/12/1610:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
36.ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΒούλαςΚυριακή11/12/1610:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.
37.ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή11/12/1610:00ΚΟΥΡΤΗΣ Κ.
38.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΒάρηςΚυριακή11/12/1610:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
Παίδων 2ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
39.ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΠαπασιδέρηΚυριακή11/12/1610:00ΔΗΜΑΣ Μ.
40.ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΠαλλήνης ΠλαστικόΚυριακή11/12/1610:00ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.
41.ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή11/12/1610:00ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.
42.ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΑνθούσαςΚυριακή11/12/1610:00ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.
Παίδων 3ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
43.ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΔιονύσουΚυριακή11/12/1610:00ΛΙΑΠΗΣ Σ.
44.ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΡαφήναςΚυριακή11/12/1610:00ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ Α.
45.ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή11/12/1610:00ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π.
46.ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή11/12/1612:30ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
Παίδων 4ος Όμιλος
(11η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
47.ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚρυονερίουΚυριακή11/12/1610:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.
48.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας ΆνναςΚυριακή11/12/1610:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
49.ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΑυλώναΚυριακή11/12/1610:00ΣΤΑΣΗΣ Γ.
50.ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΣυκαμίνουΚυριακή11/12/1610:00ΣΠΙΘΑΣ Δ.
Παμπαίδων 1ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
51.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΒουλιαγμένηςΣάββατο10/12/1612:30ΤΡΙΜΗΣ Α.
52.ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΜΑΡΚΟΚαλυβίωνΣάββατο10/12/1612:30ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
53.Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΧέρωμα ΒάρηςΣάββατο10/12/1612:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
54.ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΒούλαςΣάββατο10/12/1612:30ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.
Παμπαίδων 2ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
55.ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑνθούσαςΣάββατο10/12/1612:30ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.
56.ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο10/12/1612:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.
57.ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο10/12/1612:30ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
58.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΓλυκών ΝερώνΣάββατο10/12/1613:00ΓΚΟΥΜΑΣ Α.
Παμπαίδων 3ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
59.ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΝέας ΜάκρηςΣάββατο10/12/1612:30ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
60.ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΔροσιάςΣάββατο10/12/1612:30ΛΙΟΛΙΟΣ Α.
61.ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΚρυονερίουΣάββατο10/12/1612:30ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π.
62.ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΡαφήναςΣάββατο10/12/1612:30ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
Παμπαίδων 4ος Όμιλος
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
63.ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο10/12/1611:15ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.
64.ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΠολυδενδρίουΣάββατο10/12/1612:30ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.
65.ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚαπανδριτίουΣάββατο10/12/1612:30ΣΤΑΣΗΣ Γ.
66. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο10/12/1612:30ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.
Junior 1ος Όμιλος
(9η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
67.ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΜαρκόπουλουΚυριακή11/12/1610:30ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
68.Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΧέρωμα ΒάρηςΚυριακή11/12/1612:00ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.
69.ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή11/12/1612:00ΚΟΥΡΤΗΣ Κ.
70.ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΜΑΡΚΟΑναβύσσουΚυριακή11/12/1612:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
71.ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή11/12/1612:15ΤΡΙΜΗΣ Α.
72.ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΚαλυβίωνΚυριακή11/12/1612:30ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.
Junior 2ος Όμιλος
(9η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
73.ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΑγίας ΜαρίναςΚυριακή11/12/1610:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
74.ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΒoca ΑrenaΚυριακή11/12/1612:00ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.
75.ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΚωστέα-ΓείτοναΚυριακή11/12/1612:15ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
76.ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΝέας ΜάκρηςΚυριακή11/12/1612:15ΣΟΦΙΑΣ Α.
77.ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή11/12/1612:15ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
78.ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣPlanet CosmosΚυριακή11/12/1613:30ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.
Junior 3ος Όμιλος
(9η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
79.ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΔροσιάςΚυριακή11/12/1612:00ΓΚΟΥΜΑΣ Α.
80.ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΚρυονερίουΚυριακή11/12/1612:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.
81.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΑγίας ΆνναςΚυριακή11/12/1612:00ΚΟΡΜΠΗΣ Α.
82.ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΝικολακάκηΚυριακή11/12/1612:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
83.ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή11/12/1612:00ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.
Projunior 1ος όμιλος
(4η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
84.ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή11/12/1611:00ΤΡΙΜΗΣ Α.
85.ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ ΒάρηςΚυριακή11/12/1612:15ΠΟΛΙΤΗΣ Π.
86.ΜΑΡΚΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΜαρκόπουλουΚυριακή11/12/1612:15ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.
87.ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΑναβύσσουΚυριακή11/12/1613:30ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
Projunior 2ος όμιλος
(4η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
88.ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝΚωστέα-ΓείτοναΚυριακή11/12/1611:00ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.
89.ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή11/12/1611:00ΣΟΦΙΑΣ Α.
90.ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή11/12/1611:00ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
91.ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣPlanet CosmosΚυριακή11/12/1612:30ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.
Projunior 3ος όμιλος
(4η φάση)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
92.ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΝΟΙΞΗΣυκαμίνουΚυριακή11/12/1612:15ΣΠΙΘΑΣ Δ.
93.ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΓραμματικούΚυριακή11/12/1612:15ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
94.ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΜαραθώναΚυριακή11/12/1612:15ΜΠΕΚΑΣ Α.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.