Antrantis
Κατασκήνωση

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Κύπελλο

<< 20ος ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΠΣΑΝΑ

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΔιονύσουΣάββατο16/09/2316:30ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ .., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ .2-0
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο16/09/2316:30ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.3-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο16/09/2316:30ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.2-0
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑγίας ΆνναςΣάββατο16/09/2316:30ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ.0-2
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή17/09/2316:30ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΠΡΙΦΤΗΣ Σ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.1-3
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΜαραθώναΚυριακή17/09/2316:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Χ., ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ.0-0 (πεν: 3-4)
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΑγίας ΆνναςΚυριακή17/09/2316:30ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π., ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ.4-2


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΒουλιαγμένηςΤετάρτη25/10/2315:30ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.3-1 παρ.
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΚαπανδριτίουΤετάρτη25/10/2315:30ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-3
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΤετάρτη25/10/2315:45ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.2-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΒούλαςΤετάρτη01/11/2314:45ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..3-2
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΝΟΙΞΗΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΤετάρτη01/11/2314:45ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-1
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΒάρηςΤετάρτη01/11/2314:45ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΜΑΡΚΟΑγίου ΣτεφάνουΤετάρτη01/11/2314:45ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΑγίας ΆνναςΤετάρτη01/11/2314:45ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ.1-4
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΚερατέαςΤετάρτη01/11/2314:45ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-0
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΤετάρτη01/11/2314:45ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.0-6
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΔροσιάςΤετάρτη08/11/2314:45ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ.0-6
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΡαφήναςΤετάρτη08/11/2314:45ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-1 (πεν: 3-4)
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΚαλυβίωνΤετάρτη08/11/2314:45ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΡΙΦΤΗΣ Σ.2-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΓέρακαΤετάρτη08/11/2314:45ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.3-4
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΤετάρτη08/11/2314:45ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΔΡΟΣΟΣ Ε., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-4
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΑυλώναΤετάρτη08/11/2314:45ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΜΑΡΚΟΒουλιαγμένηςΤετάρτη06/12/2314:30ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.0-1
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΒάρηςΤετάρτη06/12/2314:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.1-3
ΑΝΟΙΞΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΤετάρτη06/12/2314:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-3
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΑναβύσσουΤετάρτη06/12/2314:30ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.8-0
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΚερατέαςΤετάρτη06/12/2314:30ΣΚΡΕΠΕΤΟΣ Σ., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ.6-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑγίας ΜαρίναςΤετάρτη06/12/2314:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.2-5
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΤετάρτη13/12/2314:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.1-1 (πεν: 7-6)
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΒούλαςΤετάρτη13/12/2318:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΣΟΥΖΑΣ Κ.1-3 παρ.


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΔημοτικό ΑχαρνώνΤετάρτη07/02/2414:30ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.1-0
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑρτέμιδοςΤετάρτη07/02/2414:30ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-1 (πεν: 3-2)
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΑναβύσσουΤετάρτη07/02/2414:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.1-0
ΜΑΡΚΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΜαρκόπουλουΤετάρτη14/02/2414:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.1-0


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΜαρκόπουλουΤετάρτη06/03/2415:30ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.5-2
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΝέας ΜάκρηςΤετάρτη06/03/2415:30ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.2-1


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΜΑΡΚΟΑρτέμιδοςΤετάρτη20/03/2415:30ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΠΡΙΦΤΗΣ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ.0-3
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΒάρηςΤετάρτη27/03/2415:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.2-0