Antrantis

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Β Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΓέρακαΣάββατο23/09/2317:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.0-0
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΒουλιαγμένηςΣάββατο23/09/2317:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.6-2
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΒάρηςΣάββατο23/09/2317:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΠΡΙΦΤΗΣ Σ.0-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο23/09/2317:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.1-0
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή24/09/2317:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ., ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ.2-1
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή24/09/2317:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.2-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑυλώναΚυριακή24/09/2317:00ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ.0-3 α.α.
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Κάτω ΑχαρνώνΚυριακή24/09/2317:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.6-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο30/09/2316:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.2-2
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΔροσιάςΣάββατο30/09/2316:30ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.0-2
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΣταμάταςΣάββατο30/09/2316:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Α.0-2
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΚαλυβίωνΚυριακή01/10/2316:30ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.0-1
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή01/10/2316:30ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.0-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΜαραθώναΚυριακή01/10/2316:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ.1-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΝέας ΜάκρηςΚυριακή01/10/2316:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ.2-0
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή01/10/2316:30ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ.2-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑγίας ΆνναςΣάββατο07/10/2316:30ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΔΡΟΣΟΣ Ε.1-1
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο07/10/2316:30ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ.5-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο07/10/2316:30ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΡΙΦΤΗΣ Σ.1-0
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΒάρηςΣάββατο07/10/2316:30ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ .., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ.0-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΓέρακαΣάββατο14/10/2316:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.1-2
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΑυλώναΣάββατο14/10/2316:30ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ.1-0
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΒουλιαγμένηςΣάββατο14/10/2316:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ.1-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο14/10/2316:30ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΠΡΙΦΤΗΣ Σ., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.1-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο21/10/2316:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.3-2
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΣταμάταςΣάββατο21/10/2316:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.1-0
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΚαλυβίωνΚυριακή22/10/2316:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΔΡΟΣΟΣ Ε., ΠΡΙΦΤΗΣ Σ.0-3
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή22/10/2316:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΜαραθώναΚυριακή22/10/2316:00ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΝέας ΜάκρηςΚυριακή22/10/2316:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ.1-4
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΓέρακαΚυριακή22/10/2316:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ., ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ.4-1
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή22/10/2316:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α.1-1


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΔροσιάςΣάββατο28/10/2316:00ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.2-0
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο28/10/2316:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.1-1
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΒουλιαγμένηςΣάββατο28/10/2316:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.4-0
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΒάρηςΣάββατο28/10/2316:00ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή29/10/2315:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.3-4
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Αγίας ΆνναςΚυριακή29/10/2315:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.1-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑυλώναΚυριακή29/10/2315:00ΛΙΑΠΗΣ Σ., ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ., ΠΡΙΦΤΗΣ Σ.0-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή29/10/2315:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΡΟΣΟΣ Ε.5-1


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΚαλυβίωνΣάββατο04/11/2315:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Χ.1-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΜαραθώναΣάββατο04/11/2315:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-1
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο04/11/2315:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ.0-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΓέρακαΣάββατο04/11/2315:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.1-1
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή05/11/2315:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.2-1
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή05/11/2315:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ., ΠΡΙΦΤΗΣ Σ.2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή05/11/2315:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.4-2
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΑγίας ΆνναςΚυριακή05/11/2315:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.0-4


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΒάρηςΣάββατο11/11/2315:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΚΡΗΣ Α.2-3
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΣταμάταςΣάββατο11/11/2315:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.1-1
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΔροσιάςΣάββατο11/11/2315:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ., ΛΙΑΠΗΣ Σ.0-1
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο11/11/2315:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-2
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΒουλιαγμένηςΣάββατο11/11/2315:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίας ΆνναςΚυριακή12/11/2315:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΑυλώναΚυριακή12/11/2315:00ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ..2-2
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή12/11/2315:15ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ.4-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο18/11/2315:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .2-0
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο18/11/2315:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΒάρηςΣάββατο18/11/2315:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.2-2
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο18/11/2315:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..0-5
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΜαραθώναΚυριακή19/11/2315:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Α.1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή19/11/2315:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-3
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΓέρακαΚυριακή19/11/2315:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.2-2
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή19/11/2315:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.3-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο25/11/2315:00ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..6-1
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΚαλυβίωνΣάββατο25/11/2315:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-3
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΣταμάταςΣάββατο25/11/2315:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-2
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΔροσιάςΣάββατο25/11/2315:00ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.0-3
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΒουλιαγμένηςΣάββατο25/11/2315:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.1-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΑυλώναΣάββατο25/11/2315:00ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Α.1-0
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο25/11/2315:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.3-3
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΑγίας ΆνναςΣάββατο25/11/2315:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.2-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο02/12/2315:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-0
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΒάρηςΣάββατο02/12/2315:00ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ .., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ .4-3
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο02/12/2315:15ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.2-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΜαραθώναΚυριακή03/12/2315:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ .1-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΝέας ΜάκρηςΚυριακή03/12/2315:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΚΡΗΣ Α.0-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή03/12/2315:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.1-1
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΓέρακαΚυριακή03/12/2315:00ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.3-2
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή03/12/2315:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΔΡΟΣΟΣ Ε., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ.1-3


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΒουλιαγμένηςΣάββατο09/12/2315:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ., BÖHM C.2-0
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο09/12/2315:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ.2-1
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΔροσιάςΣάββατο09/12/2315:00ΣΚΡΕΠΕΤΟΣ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.0-1
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΣταμάταςΣάββατο09/12/2315:00ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.2-0
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΚαλυβίωνΚυριακή10/12/2315:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.2-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΝέων ΠαλατίωνΚυριακή10/12/2315:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.1-1
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή10/12/2315:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ., ΛΙΑΠΗΣ Σ.0-1
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΑγίας ΆνναςΚυριακή10/12/2315:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α., ΚΑΖΑΣ Π.1-3


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο16/12/2315:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-1
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΒουλιαγμένηςΣάββατο16/12/2315:00ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΔΡΟΣΟΣ Ε., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-1
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΒάρηςΣάββατο16/12/2315:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-1
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο16/12/2315:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή17/12/2315:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.0-2
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή17/12/2315:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.6-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΓέρακαΚυριακή17/12/2315:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΠΡΙΦΤΗΣ Σ.3-1
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Αγίας ΆνναςΚυριακή17/12/2315:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΛΙΑΠΗΣ Σ.2-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΔροσιάςΣάββατο06/01/2415:15ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-2
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣταμάταςΣάββατο06/01/2415:15ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή07/01/2415:15ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ., ΓΙΩΤΑΚΗΣ Π.1-2
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΜαραθώναΚυριακή07/01/2415:15ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΚΑΖΑΣ Π.0-3
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΚουβαράΚυριακή07/01/2415:15ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.1-2
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίας ΆνναςΚυριακή07/01/2415:15ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ.3-2
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΚαλυβίωνΚυριακή07/01/2415:15ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-2
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή07/01/2415:15ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ.1-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο13/01/2415:15ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΒάρηςΣάββατο13/01/2415:15ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α.2-3
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Λαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο13/01/2415:15ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΚΟΥΡΙΝΙΩΤΗ Κ.2-0
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΒούλαςΣάββατο13/01/2418:30ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ .6-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΝέων ΠαλατίωνΚυριακή14/01/2415:15ΣΚΡΕΠΕΤΟΣ Σ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ .., ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ.0-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή14/01/2415:15ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΜΑΚΡΗΣ Α.2-1
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΓέρακαΚυριακή14/01/2415:15ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίας ΆνναςΚυριακή14/01/2415:15ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ.2-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΔροσιάςΣάββατο20/01/2415:15ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.1-2
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΣταμάταςΣάββατο20/01/2415:15ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.0-3
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο20/01/2415:15ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .2-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή21/01/2415:15ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.0-1
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΚαλυβίωνΚυριακή21/01/2415:15ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ.2-2
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΜαραθώναΚυριακή21/01/2415:15ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.0-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΝέας ΜάκρηςΚυριακή21/01/2415:15ΣΚΡΕΠΕΤΟΣ Σ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.3-0
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή21/01/2415:15ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .1-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο27/01/2415:15ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.1-0
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΔροσιάςΣάββατο27/01/2415:15ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-5
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣταμάταςΣάββατο27/01/2415:15ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΝέας ΜάκρηςΚυριακή28/01/2415:15ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..2-3
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή28/01/2415:15ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ.1-3
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΚαλυβίωνΚυριακή28/01/2415:15ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή28/01/2415:15ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΥΚΝΗΣ Σ.0-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΜαραθώναΚυριακή28/01/2415:15ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.0-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΒουλιαγμένηςΣάββατο03/02/2415:30ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο03/02/2415:30ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ., ΜΑΚΡΗΣ Α.0-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο03/02/2415:30ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.0-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή04/02/2415:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΚΟΥΡΙΝΙΩΤΗ Κ.0-1
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή04/02/2415:30ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.2-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΝέων ΠαλατίωνΚυριακή04/02/2415:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-0
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΒάρηςΚυριακή04/02/2415:30ΣΚΡΕΠΕΤΟΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ .3-1
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΓέρακαΚυριακή04/02/2415:30ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ .., ΚΑΖΑΣ Π.2-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο10/02/2415:30ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..0-4
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΔροσιάςΣάββατο10/02/2415:30ΣΚΡΕΠΕΤΟΣ Σ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.0-0
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΣταμάταςΣάββατο10/02/2415:30ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΥΡΙΝΙΩΤΗ Κ.0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο10/02/2415:30ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.1-1
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚαλυβίωνΚυριακή11/02/2415:30ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.2-1
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή11/02/2415:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗ Θ., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ.1-2
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΜαραθώναΚυριακή11/02/2415:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ.2-3
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΑγίας ΆνναςΚυριακή11/02/2415:30ΣΚΡΕΠΕΤΟΣ Σ., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-4


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΔροσιάςΣάββατο17/02/2415:30ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ .., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΜΕΤΑΣΟYΜΗ Κ.0-0
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Κορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο17/02/2415:30ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΒουλιαγμένηςΣάββατο17/02/2415:30ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.3-1
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο17/02/2415:30ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.1-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΑγίας ΆνναςΚυριακή18/02/2415:30ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΚΑΖΑΣ Π.0-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή18/02/2415:30ΛΙΑΠΗΣ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.1-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή18/02/2415:30ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ.4-2
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΒάρηςΚυριακή18/02/2415:30ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.4-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο24/02/2415:30
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΣταμάταςΣάββατο24/02/2415:30
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚαλυβίωνΣάββατο24/02/2415:30
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΜαραθώναΣάββατο24/02/2415:30
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΓέρακαΚυριακή25/02/2415:00
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή25/02/2415:30
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΝέας ΜάκρηςΚυριακή25/02/2415:30
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίας ΆνναςΚυριακή25/02/2415:30


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ