Antrantis
Κατασκήνωση

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
Κ 18 Β ΟΜΙΛΟΣ

<< Κ 18 Α ΟΜΙΛΟΣ
Κ18 ΚΥΠΕΛΛΟ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΝΟΙΞΗΑγίας ΆνναςΣάββατο09/10/2110:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.3-0
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΡαφήναςΣάββατο09/10/2110:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο09/10/2110:003-0 α.α.
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΓραμματικούΣάββατο09/10/2110:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.2-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΓέρακαΣάββατο09/10/2110:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.1-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίας ΆνναςΣάββατο16/10/2110:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.0-3
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΡαφήναςΣάββατο16/10/2110:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΠΥΚΝΗΣ Σ.0-1
ΑΝΟΙΞΗ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο16/10/2110:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α.1-4
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΓέρακαΣάββατο16/10/2110:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.3-1
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑγίας ΆνναςΣάββατο16/10/2112:15ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.1-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο23/10/2110:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .1-2
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΓραμματικούΣάββατο23/10/2110:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.1-2
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΓέρακαΣάββατο23/10/2110:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.3-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΝΟΙΞΗΑγίας ΜαρίναςΣάββατο23/10/2110:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ Α.4-0
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΡαφήναςΣάββατο23/10/2110:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΠΥΚΝΗΣ Σ.1-4


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΓέρακαΣάββατο30/10/2110:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑγίας ΆνναςΣάββατο30/10/2110:00ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3
ΑΝΟΙΞΗ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο30/10/2110:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.1-4
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΡαφήναςΣάββατο30/10/2110:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.8-1
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο30/10/2112:30ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π.5-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΡαφήναςΣάββατο06/11/2110:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΤΣΑΚΟΥΛΗΣ ..1-2
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑγίας ΆνναςΣάββατο06/11/2110:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.2-5
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΝΟΙΞΗΓέρακαΣάββατο06/11/2110:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΑγίας ΜαρίναςΣάββατο06/11/2110:00ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΓραμματικούΣάββατο06/11/2110:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.0-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΓέρακαΣάββατο13/11/2110:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-0
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίας ΆνναςΣάββατο13/11/2110:00ΚΤΙΣΤΗΣ Π.3-3
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΡαφήναςΣάββατο13/11/2110:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-3
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο13/11/2110:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.3-1
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο13/11/2112:30ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.2-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο20/11/2110:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΝΟΙΞΗΡαφήναςΣάββατο20/11/2110:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.6-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΓραμματικούΣάββατο20/11/2110:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.3-1
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΓέρακαΣάββατο20/11/2110:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.6-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑγίας ΆνναςΣάββατο20/11/2110:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.6-4


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΝΟΙΞΗΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο27/11/2110:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.5-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίας ΜαρίναςΣάββατο27/11/2110:00ΚΤΙΣΤΗΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.1-1
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΡαφήναςΣάββατο27/11/2110:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.4-3
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑγίας ΆνναςΣάββατο27/11/2110:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.1-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΓέρακαΣάββατο27/11/2110:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-4


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο04/12/2110:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.2-3
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΡαφήναςΣάββατο04/12/2110:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν.4-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑγίας ΆνναςΣάββατο04/12/2110:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.0-5
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΓέρακαΣάββατο04/12/2110:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.1-2
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΓραμματικούΣάββατο04/12/2110:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο11/12/2110:00ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π.2-3
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΡαφήναςΣάββατο11/12/2110:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.2-1
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑγίας ΆνναςΣάββατο11/12/2110:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-4
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΓέρακαΣάββατο11/12/2110:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν.4-1
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΚαπανδριτίουΣάββατο11/12/2110:00ΣΤΑΣΗΣ Π.0-1


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΝΟΙΞΗΡαφήναςΣάββατο18/12/2100:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο18/12/2110:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.3-0
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑγίας ΆνναςΣάββατο18/12/2110:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.0-1
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΓέρακαΣάββατο22/01/2210:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.0-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΓραμματικούΣάββατο22/01/2210:00ΣΤΑΣΗΣ Π.1-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΚρυονερίουΣάββατο05/02/2210:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.3-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΡαφήναςΣάββατο05/02/2210:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν.6-1
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑγίας ΆνναςΣάββατο05/02/2210:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.3-1
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο05/02/2210:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.0-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΓέρακαΣάββατο05/02/2210:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.2-6


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο12/02/2210:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.2-3
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΡαφήναςΣάββατο12/02/2210:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.3-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΝΟΙΞΗΓραμματικούΣάββατο12/02/2210:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.4-1
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΓέρακαΣάββατο12/02/2210:00ΠΥΚΝΗΣ Σ.4-1
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο12/02/2210:00ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π.1-4


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΣυκαμίνουΣάββατο19/02/2210:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ..3-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΡαφήναςΣάββατο19/02/2210:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.7-2
ΑΝΟΙΞΗ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο19/02/2210:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.3-4
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑγίας ΆνναςΣάββατο19/02/2210:00ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-3
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΓέρακαΣάββατο19/02/2210:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.4-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΓέρακαΣάββατο26/02/2210:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-2
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΓραμματικούΣάββατο26/02/2210:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.2-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑγίας ΜαρίναςΣάββατο26/02/2210:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.3-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΝΟΙΞΗΑγίας ΆνναςΣάββατο26/02/2210:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.5-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΡαφήναςΣάββατο26/02/2210:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.5-3


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΣταμάταςΣάββατο19/03/2210:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
ΑΝΟΙΞΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο19/03/2210:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.2-4
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΡαφήναςΣάββατο19/03/2210:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν.2-0
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑγίας ΆνναςΣάββατο19/03/2210:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.3-3
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΓέρακαΣάββατο19/03/2210:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.2-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο26/03/2210:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.2-3
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΓραμματικούΣάββατο26/03/2210:00ΤΣΑΚΟΥΛΗΣ .., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-2
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΓέρακαΣάββατο26/03/2210:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.1-3
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΑγίας ΆνναςΣάββατο26/03/2210:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΡαφήναςΣάββατο26/03/2210:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ.4-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο02/04/2200:003-0 α.α.
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΝΟΙΞΗΓέρακαΣάββατο02/04/2210:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-0
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑγίας ΆνναςΣάββατο02/04/2210:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.0-4
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΡαφήναςΣάββατο02/04/2210:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑγίας ΜαρίναςΣάββατο02/04/2210:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.4-1