Antrantis
hps

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
Κ 18 Α ΟΜΙΛΟΣ

<< Ημιτελική Φάση Κυπέλλου Κ18
Κ 18 Β ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο09/10/2110:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.2-1
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΒΚαλυβίωνΣάββατο09/10/2110:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.7-2
ΜΑΡΚΟ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΚουβαράΣάββατο09/10/2110:00ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..2-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΒάρηςΣάββατο09/10/2110:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.0-2
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒούλαςΣάββατο09/10/2110:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π.5-0


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο16/10/2110:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.0-1
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο16/10/2110:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-4
ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β - ΜΑΡΚΟFOUS DE FOOTΣάββατο16/10/2110:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-4
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο16/10/2110:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.2-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΒούλαςΣάββατο16/10/2110:00ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .3-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΓλυκών ΝερώνΣάββατο23/10/2110:00ΣΠΙΘΑΣ Δ.1-2
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΒΒάρηςΣάββατο23/10/2110:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ.1-3
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903Παλλήνης ΠλαστικόΣάββατο23/10/2110:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.3-0 α.α.
ΜΑΡΚΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο23/10/2110:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-1
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚαλυβίωνΣάββατο23/10/2110:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.0-3


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΜΑΡΚΟΒούλαςΣάββατο30/10/2110:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π.2-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Γλυκών ΝερώνΣάββατο30/10/2110:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.1-3
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο30/10/2110:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν.2-2
ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣFOUS DE FOOTΣάββατο30/10/2110:00ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..3-5
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903Λαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο30/10/2110:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ.0-5


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚαλυβίωνΣάββατο06/11/2110:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.1-1
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΒΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο06/11/2110:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.3-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο06/11/2110:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-2
ΜΑΡΚΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΓλυκών ΝερώνΣάββατο06/11/2110:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ.1-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΒάρηςΣάββατο06/11/2110:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.1-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΒούλαςΣάββατο13/11/2110:00ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..0-2
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο13/11/2110:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.0-0
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΜΑΡΚΟΚαλυβίωνΣάββατο13/11/2110:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.2-2
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο13/11/2110:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.0-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΒΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο13/11/2110:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ.1-6


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΜαρκόπουλουΣάββατο20/11/2110:00ΣΠΙΘΑΣ Δ.3-0
ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣFOUS DE FOOTΣάββατο20/11/2110:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΒάρηςΣάββατο20/11/2110:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ.1-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο20/11/2110:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-1
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο20/11/2110:00ΚΤΙΣΤΗΣ Π.1-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο27/11/2110:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-5
ΜΑΡΚΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΜαρκόπουλουΣάββατο27/11/2110:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.1-0
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΚαλυβίωνΣάββατο27/11/2110:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.1-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903Γλυκών ΝερώνΣάββατο27/11/2110:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.0-1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΒΒούλαςΣάββατο27/11/2110:00ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .3-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο04/12/2110:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.1-0
ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟFOUS DE FOOTΣάββατο04/12/2110:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.8-4
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Κορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο04/12/2110:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.3-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΜΑΡΚΟΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο04/12/2110:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.2-1
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒάρηςΣάββατο04/12/2110:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.6-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο11/12/2110:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.4-0
ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ FOUS DE FOOTΣάββατο11/12/2110:00ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..1-3
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΜΑΡΚΟΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο11/12/2110:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ.1-3
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο11/12/2110:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.6-1
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο11/12/2110:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.3-8


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο18/12/2110:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.4-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΒάρηςΣάββατο18/12/2110:00ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..3-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο18/12/2110:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.1-2
ΜΑΡΚΟ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΒΜαρκόπουλουΣάββατο22/01/2210:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.4-1
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΚαλυβίωνΣάββατο22/01/2210:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ.3-2


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο05/02/2210:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ.5-2
ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣFOUS DE FOOTΣάββατο05/02/2210:00ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..7-0
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο05/02/2210:00ΣΟΦΙΑΣ Α.0-2
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΜΑΡΚΟΜαρκόπουλουΣάββατο05/02/2210:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.1-1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΒούλαςΣάββατο05/02/2210:00ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .4-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΜαρκόπουλουΣάββατο12/02/2210:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.2-2
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΚαλυβίωνΣάββατο12/02/2210:00ΣΟΦΙΑΣ Α.3-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΒάρηςΣάββατο12/02/2210:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.2-2
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΒΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο12/02/2210:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-1
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο12/02/2210:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-2


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Λαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο19/02/2210:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.3-2
ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903FOUS DE FOOTΣάββατο19/02/2210:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ.2-0
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο19/02/2210:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.2-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΜΑΡΚΟΓλυκών ΝερώνΣάββατο19/02/2210:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν.1-8
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΒούλαςΣάββατο19/02/2210:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .0-2


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο26/02/2210:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.1-3
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΒάρηςΣάββατο26/02/2210:00ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .3-0 α.α.
ΜΑΡΚΟ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΜαρκόπουλουΣάββατο26/02/2210:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ.4-1
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο26/02/2210:00ΣΟΦΙΑΣ Α.1-2
ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗFOUS DE FOOTΣάββατο26/02/2210:00ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..4-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΜΑΡΚΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο19/03/2210:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-5
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΒΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο19/03/2210:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.5-2
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΚαλυβίωνΣάββατο19/03/2210:00ΣΟΦΙΑΣ Α.1-3
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο19/03/2210:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.1-5
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΒούλαςΣάββατο19/03/2210:00ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .5-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο26/03/2210:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.2-3
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΜΑΡΚΟΒάρηςΣάββατο26/03/2210:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.2-2
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Παλλήνης ΠλαστικόΣάββατο26/03/2210:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.6-0
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο26/03/2210:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.2-0
ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣFOUS DE FOOTΣάββατο26/03/2210:00ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..1-2


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΒΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο02/04/2200:000-3 α.α.
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΒούλαςΣάββατο02/04/2210:00ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..3-0
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΚαλυβίωνΣάββατο02/04/2210:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
ΜΑΡΚΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΜαρκόπουλουΣάββατο02/04/2210:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.3-1
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο02/04/2210:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ.2-3