Active
Antrantis
ΙΕΚ ΑΛΦΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ref sch

Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΕΠΙΧΟΡΗΓΗΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ , 21/10/2021 10:50
 Παρακαλούμε τα σωματεία όπως αποστείλουν το ΙΒΑΝ του λογαριασμού της ομάδας τους , έτσι ώστε ... περισσότερα...
Λειτουργία γραφείων, 21/10/2021 09:25
 Αύριο Παρασκευή 22/10/2021 τα γραφεία της Ένωσης θα είναι ανοικτά  μετά τις 12.00 . ... περισσότερα...
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ, 21/10/2021 09:01
Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α στην συνεδρίαση της, την Τετάρτη 20/10/2021 αποφάσισε τις κάτωθι ποινές :  Π... περισσότερα...
ΚΛΗΡΩΣΗ Γ ΦΑΣΗΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ, 20/10/2021 14:40
 Η κλήρωση της Γ΄ Φάσης Κυπέλλου θα επαναληφθεί την Παρασκευή 22/10/2021 και ώρα 17.00 στα γραφεία της Ένωσης.... περισσότερα...
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ, 14/10/2021 11:22
Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α στην συνεδρίαση της, την Τετάρτη 13/10/2021 αποφάσισε τις κάτωθι ποινές :  Π... περισσότερα...
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΥΠΟΔΟΜΩΝ, 13/10/2021 12:00
 Λόγω μεγάλης καθυστέρησης στην κατάθεση των δελτίων η έναρξη των πρωταθλημάτων Κ14 και Κ12 μετατίθετα... περισσότερα...

liga

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α Κατηγορία 1ος Όμιλος
(7η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΑρτέμιδοςΣάββατο23/10/2116:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΔΙΑΓΓΕΛΑΚΗΣ )
(Παρατηρητής: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
1-4
2.ΑΝΟΙΞΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή24/10/2116:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΜΗΤΡΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ)
1-3
3.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΔημοτικό ΑχαρνώνΚυριακή24/10/2116:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
4-0
4.ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή24/10/2116:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
2-3
5.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΓλυκών ΝερώνΚυριακή24/10/2116:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.
(Παρατηρητής: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
2-0
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος
(6η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
6.ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο23/10/2116:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΑΛΑΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ)
(Παρατηρητής: ΓΚΙΩΝΗΣ .)
0-5
7.ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΜΑΡΚΟΣταμάταςΣάββατο23/10/2116:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
0-0
8.ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΒούλαςΚυριακή24/10/2116:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ .)
(Παρατηρητής: ΒΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ)
1-1
9.ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Αγίου ΣτεφάνουΚυριακή24/10/2116:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΣΟΦΙΑΣ Α.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ)
4-2
10.ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΓραμματικούΚυριακή24/10/2116:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.
(Παρατηρητής: ΒΑΘΗΣ .)
0-2
Β Κατηγορία
(4η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο23/10/2116:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
(Παρατηρητής: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .)
1-1
12.ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΔροσιάςΣάββατο23/10/2116:00ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ ..
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΝΙΚΑΣ ΑΛ)
1-0
13.ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958ΒάρηςΚυριακή24/10/2116:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.
(Παρατηρητής: ΠΕΠΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
1-0
14.ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΓέρακαΚυριακή24/10/2116:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
(Παρατηρητής: ΚΟΡΟΒΕΣΗΣ .)
1-3
15.ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΠολυδενδρίουΚυριακή24/10/2116:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.
(Παρατηρητής: ΚΑΛΛΗΣ -)
0-1
Γ Κατηγορία
(5η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
16.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο23/10/2116:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΣΙΑΚΟΥΛΗΣ .., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
1-2
17.Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΒούλαςΣάββατο23/10/2116:00ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ .)
(Παρατηρητής: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -)
0-0
18.ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΒάρηςΣάββατο23/10/2116:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΙΜΙΤΖΗΣ ..
(Παρατηρητής: ΡΑΠΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ)
1-1
19.ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΚουβαράΣάββατο23/10/2116:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.
(Παρατηρητής: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ)
0-3
20.ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΣυκαμίνουΚυριακή24/10/2116:00ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ .., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ .)
(Παρατηρητής: ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ .)
2-0
21.ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή24/10/2116:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΡΙΖΟΣ Δ.
(Παρατηρητής: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -)
3-1
22.ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή24/10/2116:00ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α.
(Παρατηρητής: ΤΖΕΡΕΜΕΣ ΗΛΙΑΣ)
3-0
Κ 18 Α ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
23.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΓλυκών ΝερώνΣάββατο23/10/2110:00ΣΠΙΘΑΣ Δ.1-2
24.ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΒΒάρηςΣάββατο23/10/2110:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ ..1-3
25.ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903Παλλήνης ΠλαστικόΣάββατο23/10/2110:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.0-0 α.α.
26.ΜΑΡΚΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο23/10/2110:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-1
27.ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚαλυβίωνΣάββατο23/10/2110:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.0-3
Κ 18 Β ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
28.ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο23/10/2110:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .1-2
29.ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΓραμματικούΣάββατο23/10/2110:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.1-2
30.ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΓέρακαΣάββατο23/10/2110:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.3-1
31.ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΝΟΙΞΗΑγίας ΜαρίναςΣάββατο23/10/2110:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ ..4-0
32.ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΡαφήναςΣάββατο23/10/2110:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΠΥΚΝΗΣ Σ.1-4
Κ 16 Α ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
33.ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΚαλυβίωνΚυριακή24/10/2110:30ΣΟΦΙΑΣ Α.1-3
34.ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΒΒάρηςΚυριακή24/10/2110:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.1-2
35.ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΑναβύσσουΚυριακή24/10/2110:30ΣΙΜΙΤΖΗΣ ..0-2
Κ 16 Β ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
36.ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή24/10/2109:30ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.5-1
37.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή24/10/2110:30ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.2-1
38.ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΑρτέμιδοςΚυριακή24/10/2110:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.0-1
Κ 16 Γ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
39.ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΔιονύσουΚυριακή24/10/2110:30ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α.1-4
40.ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΔροσιάςΚυριακή24/10/2110:30ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.0-0
41.ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΡαφήναςΚυριακή24/10/2110:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.3-6
Κ 16 Δ ΟΜΙΛΟΣ
(3η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
42.ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίου ΣτεφάνουΚυριακή24/10/2110:30ΤΣΑΚΟΥΛΗΣ ..3-0
43.ΑΝΟΙΞΗ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή24/10/2110:30ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ .
44.ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή24/10/2110:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.1-0
45.ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή24/10/2110:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.1-2
K 14 A΄ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
46.ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο23/10/2112:30ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-8
47.ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΑγίας ΜαρίναςΣάββατο23/10/2112:30ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.2-0
48.ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΓραμματικούΣάββατο23/10/2112:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.0-6
Κ 14 Β΄ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
49.ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒούλαςΣάββατο23/10/2112:30ΠΟΛΙΤΗΣ Π.1-1
50.ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο23/10/2112:30ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..1-5
51.ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΚαλυβίωνΣάββατο23/10/2112:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.0-8
52.ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΜΑΡΚΟΒάρηςΣάββατο23/10/2112:30ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
Κ 14 Γ΄ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
53.ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣPallini ΑrenaΣάββατο23/10/2112:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-1
54.ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο23/10/2112:30ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.3-8
55.ΑΝΟΙΞΗ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο23/10/2112:30ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.1-5
Κ 14 Δ΄ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
56.ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚαπανδριτίουΣάββατο23/10/2112:30ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-1
57.Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣBATISTAΣάββατο23/10/2112:30ΡΙΖΟΣ Δ.3-3
58.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑγίας ΆνναςΣάββατο23/10/2112:30ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.1-3
59.ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο23/10/2112:30ΤΣΑΚΟΥΛΗΣ ..4-1
Κ 12 Α΄ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
60.ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή24/10/2112:00ΣΠΙΘΑΣ Δ.8-0
61.ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΓέρακαΚυριακή24/10/2112:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.4-4
62.ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Κωστέα-ΓείτοναΚυριακή24/10/2112:00ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.5-1
Κ 12 Β΄ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
63.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΒουλιαγμένηςΚυριακή24/10/2112:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-5
64.ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣARENA ΒΑΡΗΣΚυριακή24/10/2112:00ΜΠΕΚΑΣ Α.1-0
65.ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΒούλαςΚυριακή24/10/2112:00ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .
Κ 12 Γ΄ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
66.ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή24/10/2112:00ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.4-3
67.ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΑρτέμιδοςΚυριακή24/10/2112:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.0-1
68.ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝΓραμματικούΚυριακή24/10/2112:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-7
Κ 12 Δ΄ ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
69.ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΣταμάταςΚυριακή24/10/2112:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.0-0 α.α.
70.ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΔροσιάςΚυριακή24/10/2112:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.4-4
Κ 12 Ε΄ΟΜΙΛΟΣ
(1η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
71.Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή24/10/2100:00
72.ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΚρυονερίουΚυριακή24/10/2112:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.4-1
73.ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΝέων ΠαλατίωνΚυριακή24/10/2112:00ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.