pyroprolipsi
active
Capelli
Antrantis
dipnosofistirion

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Τελευταίες Ανακοινώσεις

ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΓΩΝΩΝ - ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΠΡΟΕΘΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ, 07/2/2023 11:55
 Σας ενημερώνουμε ότι αναβάλλονται οι προγραμματισμένοι αγώνες (08/02)  και προπονήσεις των προθ... περισσότερα...
ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ, 07/2/2023 09:30
 Αναβάλλεται η σημερινή συνεδρίαση της Πειθαρχικής Επιτροπής λόγω καιρικών συνθηκών και σύμφων... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΑ – ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ, 06/2/2023 11:27
 Το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου θα ανακοινωθεί αύριο Τρίτη 07/02/23 βλέποντας και τις εξελίξεις τ... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΠΡΩΤΑΘΛΉΜΑΤΟΣ , 05/2/2023 06:57
 Λογω των έκτακτων καιρικών φαινομένων που ξεκίνησαν ήδη στην Ανατολική Αττική αναβάλλονται ΟΛΟ... περισσότερα...
ΕΠΕΙΓΟΝ!!! ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΥΠΟΔΟΜΩΝ, 04/2/2023 15:57
   Αναβάλλονται όλοι οι αγώνες υποδομών που είχαν προγραμματιστεί για την Κυριακή 05/02/2023 λόγω των έκ... περισσότερα...
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ, 03/2/2023 09:23
Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α, στην έκτακτη συνεδρίαση της για ακρόαση του σωματείου ΑΟ ΑΧΑ... περισσότερα...

epsana official ball 2022

Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες

Α Κατηγορία
(19η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΚαλυβίωνΤετάρτη08/02/2315:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)
0-2
2.ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚερατέαςΤετάρτη08/02/2315:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ Β)
3-2
3.ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑγίας ΜαρίναςΤετάρτη08/02/2315:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ)
0-3
4.ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΡαφήναςΤετάρτη08/02/2315:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ)
(Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)
1-2
5.ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΑρτέμιδοςΤετάρτη08/02/2315:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.
(Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ)
3-1
6.ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΒάρηςΤετάρτη08/02/2315:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ..
(Παρατηρητής Αγώνα: ΒΕΝΟΣ ΘΩΜΑΣ)
0-2

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.


Προσεχείς Αγώνες

Α Κατηγορία
(20η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
1.ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο11/02/2300:00
2.ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑρτέμιδοςΣάββατο11/02/2315:00
3.ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΒάρηςΚυριακή12/02/2315:00
4.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή12/02/2315:00
5.ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΒούλαςΚυριακή12/02/2315:00
6.ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΓέρακαΚυριακή12/02/2315:00
7.ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΚαλυβίωνΚυριακή12/02/2315:00
8.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΓλυκών ΝερώνΚυριακή12/02/2315:00
19η αγωνιστική
9.ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΚρυονερίουΤετάρτη15/02/2315:00
10.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΑγίου ΣτεφάνουΤετάρτη15/02/2315:00
Β Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
11.ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο11/02/2300:00
12.ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο11/02/2300:00
13.ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΓέρακαΣάββατο11/02/2315:00
14. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΝΟΙΞΗΑγίας ΆνναςΚυριακή12/02/2315:00
15.ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή12/02/2315:00
16.ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή12/02/2315:00
17.ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΝέων ΠαλατίωνΚυριακή12/02/2315:00
18.ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑυλώναΚυριακή12/02/2315:00
Γ Κατηγορία
(13η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
19.Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΒΒούλαςΣάββατο11/02/2315:00
20.ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΣυκαμίνουΚυριακή12/02/2315:00
21.ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΚαπανδριτίουΚυριακή12/02/2315:00
Κ18 Α΄ ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
22.ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΓέρακαΣάββατο11/02/2310:00
23.ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο11/02/2310:00
24.ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑγίας ΆνναςΣάββατο11/02/2310:00
25.ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΝΟΙΞΗΡαφήναςΣάββατο11/02/2310:00
Κ18 Β΄ΟΜΙΛΟΣ
(12η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
26.ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο11/02/2310:00
27.ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΒούλαςΣάββατο11/02/2310:00
28.ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΚαλυβίωνΣάββατο11/02/2310:00
29.ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΒΑρτέμιδοςΣάββατο11/02/2310:00
Α΄ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
30.ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΒΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή12/02/2310:00
31.ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΒάρηςΚυριακή12/02/2310:00
32.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΒουλιαγμένηςΚυριακή12/02/2310:00
Β΄ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
33.ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑρτέμιδοςΚυριακή12/02/2310:00
34.ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΚαλυβίωνΚυριακή12/02/2310:00
35.ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΓέρακαΚυριακή12/02/2310:00
36.ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή12/02/2310:00
Γ΄ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
37.ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΝΟΙΞΗΡαφήναςΚυριακή12/02/2310:00
38.ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΡΟΣΙΑΣΔιώνηςΚυριακή12/02/2310:00
39.ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑγίας ΜαρίναςΚυριακή12/02/2310:00
40.ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΜαραθώναΚυριακή12/02/2310:00
Δ΄ΟΜΙΛΟΣ Κ16
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
41.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή12/02/2310:00
42.ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Άνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή12/02/2310:00
43.ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή12/02/2310:00
44.ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΔροσιάςΚυριακή12/02/2310:00
Α΄ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
45.ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο11/02/2300:00
46.ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Λαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο11/02/2312:30
47.ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3ΒΚερατέαςΣάββατο11/02/2312:30
48.ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο11/02/2312:30
Β΄ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
49.ΜΑΡΚΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΜαρκόπουλουΣάββατο11/02/2312:30
50.ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΡαφήναςΣάββατο11/02/2312:30
51.ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑρτέμιδοςΣάββατο11/02/2312:30
52.ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΓέρακαΣάββατο11/02/2312:30
Γ΄ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
53.ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο11/02/2312:30
54.ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο11/02/2312:30
55.ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΔροσιάςΣάββατο11/02/2312:30
Δ΄ΟΜΙΛΟΣ Κ14
(10η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
56. ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο11/02/2300:00
57.ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑυλώναΣάββατο11/02/2312:30
58.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΑγίας ΆνναςΣάββατο11/02/2312:30
59.ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΣυκαμίνουΣάββατο11/02/2312:30
Α ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
60.ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΒάρηςΚυριακή12/02/2312:00
61.ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΜΑΡΚΟΑναβύσσουΚυριακή12/02/2312:00
62.ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή12/02/2312:00
63.ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΚερατέαςΚυριακή12/02/2312:00
64.ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗFOUS DE FOOTΚυριακή12/02/2312:00
Β ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
65.ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή12/02/2300:00
66.Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΡΟΣΙΑΣBATISTAΚυριακή12/02/2310:30
67.ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΚωστέα-ΓείτοναΚυριακή12/02/2312:00
68.ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή12/02/2312:00
69.ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΓέρακαΚυριακή12/02/2312:00
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ12
(9η αγωνιστική)
ΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητέςΑποτέλεσμα
70.ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣBATISTAΚυριακή12/02/2312:00
71.ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΔροσιάςΚυριακή12/02/2312:00
72.ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή12/02/2312:00
73.ΑΝΟΙΞΗ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Άνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή12/02/2312:00
74.ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΣυκαμίνουΚυριακή12/02/2312:00

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.