Antrantis
Κατασκήνωση

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2021-2022
Α Κατηγορία 1ος Όμιλος

<< PLAY OUT
Α Κατηγορία 2ος Όμιλος >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑρτέμιδοςΣάββατο18/09/2116:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.1-2
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή19/09/2116:30ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.4-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΑγίας ΜαρίναςΚυριακή19/09/2116:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..0-2
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΝΟΙΞΗΑναβύσσουΚυριακή19/09/2116:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.3-3
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή19/09/2116:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.0-3
Ρεπό: ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΔημοτικό ΑχαρνώνΚυριακή26/09/2116:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.2-0
ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή26/09/2116:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΣΟΦΙΑΣ Α.4-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή26/09/2116:30ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΜΑΚΡΗΣ Α.0-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή26/09/2116:30ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.1-2
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΚρυονερίουΚυριακή26/09/2116:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
Ρεπό: ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΝΟΙΞΗΑρτέμιδοςΣάββατο02/10/2116:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.1-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή03/10/2116:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.3-1
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή03/10/2116:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.1-3
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑναβύσσουΚυριακή03/10/2116:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.4-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίας ΜαρίναςΚυριακή03/10/2116:00ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.0-0
Ρεπό: ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή10/10/2116:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή10/10/2116:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.1-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή10/10/2116:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.0-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή10/10/2116:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Α.3-2
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΚρυονερίουΚυριακή10/10/2116:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..3-0
Ρεπό: ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑρτέμιδοςΣάββατο16/10/2116:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.3-0
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΝΟΙΞΗΔημοτικό ΑχαρνώνΚυριακή17/10/2116:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.1-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΓλυκών ΝερώνΚυριακή17/10/2116:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.2-2
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΑναβύσσουΚυριακή17/10/2116:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.0-6
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή17/10/2116:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.2-4
Ρεπό: ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑγίου ΣτεφάνουΤετάρτη20/10/2116:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.0-3
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΚάτω ΑχαρνώνΤετάρτη20/10/2116:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.1-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΑγίας ΜαρίναςΤετάρτη20/10/2116:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-2
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΑΚ ΠαλλήνηςΤετάρτη20/10/2116:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.0-0
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΚρυονερίουΤετάρτη20/10/2116:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΣΟΦΙΑΣ Α.1-2
Ρεπό: ΑΝΟΙΞΗ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΑρτέμιδοςΣάββατο23/10/2116:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.1-4
ΑΝΟΙΞΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή24/10/2116:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.1-3
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΔημοτικό ΑχαρνώνΚυριακή24/10/2116:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.4-0
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή24/10/2116:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ.2-3
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΓλυκών ΝερώνΚυριακή24/10/2116:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.2-0
Ρεπό: ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΝΟΙΞΗΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή31/10/2115:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.1-3
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΑναβύσσουΚυριακή31/10/2115:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.0-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή31/10/2115:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή31/10/2115:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.0-0
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚρυονερίουΚυριακή31/10/2115:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΑρτέμιδοςΣάββατο06/11/2115:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή07/11/2115:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.2-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή07/11/2115:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΜΑΚΡΗΣ Α.2-1
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΔημοτικό ΑχαρνώνΚυριακή07/11/2115:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-3
ΑΝΟΙΞΗ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή07/11/2115:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-2
Ρεπό: ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή14/11/2115:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.0-2
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑναβύσσουΚυριακή14/11/2115:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.2-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή14/11/2115:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.0-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΝΟΙΞΗΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή14/11/2115:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΚρυονερίουΚυριακή14/11/2115:00ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-0
Ρεπό: ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή21/11/2115:00ΚΤΙΣΤΗΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.3-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή21/11/2115:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α.2-4
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή21/11/2115:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.1-1
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΔημοτικό ΑχαρνώνΚυριακή21/11/2115:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.2-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή21/11/2115:00ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
Ρεπό: ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή28/11/2115:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή28/11/2115:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..2-1
ΑΝΟΙΞΗ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή28/11/2115:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.2-1
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΔημοτικό ΑχαρνώνΚυριακή28/11/2115:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α.0-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή28/11/2115:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΣΠΙΘΑΣ Δ.1-0
Ρεπό: ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑρτέμιδοςΣάββατο04/12/2115:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.1-2
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΝΟΙΞΗΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή05/12/2115:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-2
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΑναβύσσουΚυριακή05/12/2115:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΜΠΕΚΑΣ Α.2-3
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίας ΜαρίναςΚυριακή05/12/2115:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΠΥΚΝΗΣ Σ.5-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή05/12/2115:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΣΟΦΙΑΣ Α.5-0
Ρεπό: ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΔημοτικό ΑχαρνώνΚυριακή12/12/2115:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.1-1
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή12/12/2115:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή12/12/2115:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.4-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή12/12/2115:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.2-3
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΚρυονερίουΚυριακή12/12/2115:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.0-2
Ρεπό: ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΑρτέμιδοςΣάββατο18/12/2115:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.4-3
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΝΟΙΞΗΓλυκών ΝερώνΚυριακή19/12/2115:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.2-0
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή19/12/2115:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α.1-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή19/12/2115:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-1
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑναβύσσουΚυριακή19/12/2115:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.2-0
Ρεπό: ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή16/01/2215:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή16/01/2215:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.3-2
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή16/01/2215:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή16/01/2215:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.3-0
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΚρυονερίουΚυριακή16/01/2215:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.3-0
Ρεπό: ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΔημοτικό ΑχαρνώνΤετάρτη19/01/2215:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.2-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΓλυκών ΝερώνΤετάρτη19/01/2215:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.1-0
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑναβύσσουΤετάρτη19/01/2215:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α.0-3
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΤετάρτη19/01/2215:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..1-4
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑρτέμιδοςΤετάρτη19/01/2215:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-2
Ρεπό: ΑΝΟΙΞΗ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΝΟΙΞΗΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή23/01/2215:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΑΛΛΗΣ Α.1-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή23/01/2215:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.0-4
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή23/01/2215:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.2-2
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή23/01/2215:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-0
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΚρυονερίουΚυριακή23/01/2215:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.0-3
Ρεπό: ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑρτέμιδοςΣάββατο29/01/2215:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.1-1
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή30/01/2215:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.3-0
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή30/01/2215:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.1-1
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΔημοτικό ΑχαρνώνΚυριακή30/01/2215:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α.0-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΓλυκών ΝερώνΤετάρτη16/02/2215:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.1-4
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή06/02/2215:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.1-3
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΑναβύσσουΚυριακή06/02/2215:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.4-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑγίας ΜαρίναςΚυριακή06/02/2215:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ.3-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή06/02/2215:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-0
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΝΟΙΞΗΚρυονερίουΚυριακή06/02/2215:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.0-1
Ρεπό: ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΑρτέμιδοςΣάββατο12/02/2215:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.1-4
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΓλυκών ΝερώνΚυριακή13/02/2215:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.1-2
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΔημοτικό ΑχαρνώνΚυριακή13/02/2215:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.1-0
ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή13/02/2215:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή13/02/2215:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.0-1
Ρεπό: ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΚρυονερίουΚυριακή20/02/2215:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.0-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή20/02/2215:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΣΠΙΘΑΣ Δ.1-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΝΟΙΞΗΑγίας ΜαρίναςΚυριακή20/02/2215:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.2-5
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή20/02/2215:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.1-2
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑναβύσσουΚυριακή27/02/2215:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.1-0
Ρεπό: ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ