Antrantis
Active

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 37 από 83 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Β Κατηγορία (1η αγ.)ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΠολυδενδρίουΚυριακή17/09/1716:301-1
2.ΚΥΠΕΛΛΟ (1η φάση)ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑφιδνώνΤετάρτη20/09/1716:000-2
3.Β Κατηγορία (2η αγ.)ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο23/09/1716:305-0
4.Δ Όμιλος Παίδων (1η αγ.)ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΑφιδνώνΚυριακή01/10/1710:006-1
5.Β Κατηγορία (3η αγ.)ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΑφιδνώνΚυριακή01/10/1716:300-3
6.Β Κατηγορία (4η αγ.)ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΡαφήναςΣάββατο07/10/1716:004-2
7.Δ Όμιλος Παίδων (2η αγ.)ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΚαπανδριτίουΚυριακή08/10/1710:003-0 α.α.
8.Δ Όμιλος Παίδων (3η αγ.)ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑφιδνώνΚυριακή15/10/1710:002-3
9.Β Κατηγορία (5η αγ.)ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑφιδνώνΚυριακή15/10/1716:001-2
10.Β Κατηγορία (6η αγ.)ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΣταμάταςΣάββατο21/10/1716:001-1
11.Δ Όμιλος Παίδων (4η αγ.)ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή22/10/1710:009-0
12.Δ Όμιλος Junior (1η φάση)ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΑφιδνώνΚυριακή22/10/1712:300-3 α.α.
13.Δ Όμιλος Παίδων (5η αγ.)ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑφιδνώνΚυριακή29/10/1712:001-3
14.Β Κατηγορία (7η αγ.)ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΑφιδνώνΚυριακή29/10/1715:000-1
15.Δ Όμιλος Παίδων (6η αγ.)ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή05/11/1711:307-1
16.Δ Όμιλος Junior (2η φάση)ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΝικολακάκηΚυριακή05/11/1712:303-0 α.α.
17.Β Κατηγορία (8η αγ.) ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή05/11/1715:003-2
18.Δ Όμιλος Παίδων (7η αγ.)ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑφιδνώνΚυριακή12/11/1710:000-8
19.Δ Όμιλος Junior (3η φάση)ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑφιδνώνΚυριακή12/11/1712:300-3 α.α.
20.Β Κατηγορία (9η αγ.)ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΑφιδνώνΚυριακή12/11/1715:001-3
21.Δ Όμιλος Junior (4η φάση)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή19/11/1712:303-0 α.α.
22.Β Κατηγορία (10η αγ.)ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή19/11/1715:004-0
23.Δ Όμιλος Junior (5η φάση)ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή26/11/1700:000-3 α.α.
24.Δ Όμιλος Παίδων (9η αγ.) ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή26/11/1710:003-0 α.α.
25.Β Κατηγορία (11η αγ.)ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΑφιδνώνΚυριακή26/11/1715:001-4
26.Δ Όμιλος Παίδων (10η αγ.)ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΠολυδενδρίουΚυριακή03/12/1710:001-2
27.Β Κατηγορία (12η αγ.)ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή03/12/1715:003-0
28.Δ Όμιλος Παίδων (11η αγ.)ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΑφιδνώνΚυριακή10/12/1710:001-4
29.Β Κατηγορία (13η αγ.)ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑφιδνώνΚυριακή10/12/1715:000-2
30.Δ Όμιλος Παίδων (8η αγ.)ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΑφιδνώνΤετάρτη13/12/1715:300-6
31.Β Κατηγορία (14η αγ.)ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο16/12/1715:002-1
32.Δ Όμιλος Παίδων (12η αγ.)ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΣυκαμίνουΚυριακή17/12/1710:007-2
33.Δ Όμιλος Junior (9η φάση)ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή07/01/1800:000-3 α.α.
34.Β Κατηγορία (15η αγ.)ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑφιδνώνΚυριακή07/01/1815:000-5
35.Δ Όμιλος Junior (10η φάση)ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή14/01/1800:003-0 α.α.
36.Δ Όμιλος Παίδων (14η αγ.)ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή14/01/1810:006-1
37.Β Κατηγορία (16η αγ.)ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΑφιδνώνΚυριακή14/01/1815:001-0
38.Δ Όμιλος Παίδων (15η αγ.)ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥΑφιδνώνΚυριακή21/01/1810:003-1
39.Β Κατηγορία (17η αγ.)ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΑφιδνώνΚυριακή21/01/1815:000-2
40.Δ Όμιλος Παίδων (13η αγ.)ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑφιδνώνΚυριακή28/01/1810:000-5
41.Β Κατηγορία (18η αγ.)ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή28/01/1815:004-1
42.Δ Όμιλος Junior (12η φάση)ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή04/02/1800:003-0 α.α.
43.Δ Όμιλος Παίδων (16η αγ.)ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΚρυονερίουΚυριακή04/02/1810:006-1
44.Β Κατηγορία (19η αγ.)ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΑφιδνώνΚυριακή04/02/1815:000-3
45.Δ Όμιλος Παίδων (17η αγ.)ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή11/02/1812:006-0
46.Β Κατηγορία (20η αγ.)ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΚρυονερίουΚυριακή11/02/1815:005-0
47.Β Κατηγορία (21η αγ.)ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΑφιδνώνΚυριακή18/02/1815:000-4
48.Β Κατηγορία (22η αγ.)ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΒουλιαγμένηςΣάββατο24/02/1815:303-0
49.Δ Όμιλος Παίδων (18η αγ.)ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑφιδνώνΚυριακή25/02/1810:000-4
50.Κύπελλο Παίδων Α Όμιλος (1η αγ.)ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑφιδνώνΚυριακή04/03/1810:000-5
51.Β Κατηγορία (23η αγ.)ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑφιδνώνΚυριακή04/03/1815:300-1
52.Κύπελλο Παίδων Α Όμιλος (2η αγ.)ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή11/03/1810:003-0 α.α.
53.Β Κατηγορία (24η αγ.)ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΑναβύσσουΚυριακή11/03/1815:304-0
54.Δ Όμιλος Junior (17η φάση)ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή18/03/1800:000-3 α.α.
55.Κύπελλο Παίδων Α Όμιλος (3η αγ.)ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή18/03/1800:003-0 α.α.
56.Β Κατηγορία (25η αγ.)ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑφιδνώνΚυριακή18/03/1815:301-6
57.Β Κατηγορία (26η αγ.)ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή25/03/1816:307-0
58.Β Κατηγορία (27η αγ.)ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑφιδνώνΣάββατο31/03/1816:300-6
59.Κύπελλο Παίδων Α Όμιλος (4η αγ.)ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΔροσιάςΚυριακή01/04/1810:008-1
60.Κύπελλο Παίδων Α Όμιλος (5η αγ.)ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή15/04/1800:000-3 α.α.
61.Β Κατηγορία (28η αγ.)ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΓέρακαΚυριακή15/04/1816:303-0 α.α.
62.Δ Όμιλος Junior (18η φάση)ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή22/04/1800:003-0 α.α.
63.Κύπελλο Παίδων Α Όμιλος (6η αγ.)ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΑφιδνώνΚυριακή22/04/1810:003-5
64.Β Κατηγορία (29η αγ.)ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΑφιδνώνΚυριακή22/04/1816:300-5
65.Β Κατηγορία (30η αγ.)ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΔροσιάςΣάββατο28/04/1817:006-0
66.Δ Όμιλος Junior (6η φάση)ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ3-0 α.α.
67.Δ Όμιλος Junior (7η φάση)ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ0-3 α.α.
68.Δ Όμιλος Junior (8η φάση)ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ3-0 α.α.
69.Δ Όμιλος Junior (11η φάση)ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ0-3 α.α.
70.Δ Όμιλος Junior (13η φάση)ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ0-3 α.α.
71.Δ Όμιλος Junior (14η φάση)ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ3-0 α.α.
72.Δ Όμιλος Junior (15η φάση)ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ0-3 α.α.
73.Δ Όμιλος Junior (16η φάση)ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ3-0 α.α.