Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-18
Δ Όμιλος Junior

<< Γ Όμιλος Junior

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΑγίας ΆνναςΚυριακή22/10/1712:30ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.3-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚρυονερίουΚυριακή22/10/1712:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.2-3
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή22/10/1712:30ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.3-3
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΑφιδνώνΚυριακή22/10/1712:30ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-3 α.α.
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΣταμάταςΚυριακή22/10/1712:30ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.8-0


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠολυδενδρίουΚυριακή05/11/1712:30ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.2-12
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΝικολακάκηΚυριακή05/11/1712:30ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.3-0 α.α.
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΣυκαμίνουΚυριακή05/11/1712:30ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.2-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή05/11/1712:30ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.6-0
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΣταμάταςΚυριακή05/11/1712:30ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-9


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑφιδνώνΚυριακή12/11/1712:30ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.0-3 α.α.
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΚαπανδριτίουΚυριακή12/11/1712:30ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.2-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΝέων ΠαλατίωνΚυριακή12/11/1712:30ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.1-2
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΚρυονερίουΚυριακή12/11/1712:30ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.2-2
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή12/11/1713:00ΒΑΛΛΑΣ Γ.6-0


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΣταμάταςΚυριακή19/11/1712:30ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.0-10
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή19/11/1712:303-0 α.α.
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΣυκαμίνουΚυριακή19/11/1712:30ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.2-2
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΠολυδενδρίουΚυριακή19/11/1712:30ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.0-7
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίας ΆνναςΚυριακή19/11/1717:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.3-0 α.α.


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή26/11/1700:000-3 α.α.
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΚρυονερίουΚυριακή26/11/1712:30ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.7-1
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΝικολακάκηΚυριακή26/11/1712:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.3-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΚαπανδριτίουΚυριακή26/11/1712:30ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.1-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή26/11/1712:30ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.1-4


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ3-0 α.α.
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΣταμάταςΚυριακή03/12/1712:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.0-2
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚρυονερίουΚυριακή03/12/1712:30ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-9
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή03/12/1712:30ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΠολυδενδρίουΚυριακή03/12/1712:30ΣΤΑΣΗΣ Γ.0-7


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ0-3 α.α.
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή10/12/1712:30ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.10-0
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΣυκαμίνουΚυριακή10/12/1712:30ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.0-2
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚαπανδριτίουΚυριακή10/12/1712:30ΣΤΑΣΗΣ Γ.1-2
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΝικολακάκηΚυριακή10/12/1712:30ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.10-0


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΠολυδενδρίουΚυριακή17/12/1712:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΚρυονερίουΚυριακή17/12/1712:30ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή17/12/1712:30ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΣταμάταςΚυριακή17/12/1712:30ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ


10η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ


11η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ


12η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ


13η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ


14η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ


15η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ


16η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ


17η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ


18η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ