Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-18
Γ Όμιλος Junior
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Κυριακή | 22/10/17 | 12:30 | ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. | 6-2 |
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Μαραθώνα | Κυριακή | 22/10/17 | 12:30 | ΡΙΖΟΣ Δ. | 3-1 |
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ | Γραμματικού | Κυριακή | 22/10/17 | 12:30 | ΣΤΑΣΗΣ Γ. | 0-5 |
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Διονύσου | Κυριακή | 22/10/17 | 12:30 | ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. | 3-2 |
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 22/10/17 | 12:30 | ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ. | 3-1 |
2η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 05/11/17 | 10:30 | ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. | 3-5 |
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ | Δροσιάς | Κυριακή | 05/11/17 | 12:30 | ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. | 2-2 |
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ | Ανθούσας | Κυριακή | 05/11/17 | 12:30 | ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. | 8-2 |
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | Αγίας Μαρίνας | Κυριακή | 05/11/17 | 12:30 | ΝΙΚΑΣ Γ. | 1-1 |
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΝΟΙΞΗ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 05/11/17 | 12:30 | ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. | 0-2 |
3η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Γραμματικού | Κυριακή | 12/11/17 | 12:00 | ΝΙΚΑΣ Γ. | 3-5 |
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Διονύσου | Κυριακή | 12/11/17 | 12:30 | ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 1-0 |
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | Μαραθώνα | Τετάρτη | 29/11/17 | 15:30 | ΣΤΑΣΗΣ Γ. | 3-2 |
ΑΝΟΙΞΗ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 02/12/17 | 10:00 | ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 2-0 |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 28/01/18 | 12:00 | ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. | 3-3 |
4η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 19/11/17 | 10:00 | ΝΙΚΑΣ Γ. | 3-1 |
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ | Αγίας Μαρίνας | Κυριακή | 19/11/17 | 12:30 | ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. | 1-1 |
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 19/11/17 | 12:30 | ΝΙΚΑΣ Γ. | 1-5 |
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Ανθούσας | Τετάρτη | 29/11/17 | 15:30 | ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. | 1-5 |
ΑΝΟΙΞΗ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Τετάρτη | 13/12/17 | 15:30 | ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. | 2-0 |
5η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | Μαραθώνα | Κυριακή | 26/11/17 | 12:30 | ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. | 4-3 |
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Δροσιάς | Κυριακή | 26/11/17 | 12:30 | ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α. | 5-0 |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 26/11/17 | 12:30 | ΧΟΥΝΤΑΣ Σ. | 2-3 |
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΝΟΙΞΗ | Γραμματικού | Κυριακή | 26/11/17 | 12:30 | ΣΤΑΣΗΣ Γ. | 1-5 |
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | Διονύσου | Κυριακή | 26/11/17 | 12:30 | ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε. | 4-1 |
6η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 03/12/17 | 10:00 | ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. | 0-4 |
ΑΝΟΙΞΗ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Κυριακή | 03/12/17 | 12:30 | ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ. | 2-1 |
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ | Μαραθώνα | Κυριακή | 03/12/17 | 12:30 | ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β. | 6-0 |
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ | Αγίας Μαρίνας | Κυριακή | 03/12/17 | 12:30 | ΝΙΚΑΣ Γ. | 3-1 |
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 03/12/17 | 12:30 | ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. | 5-2 |
7η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | Γραμματικού | Κυριακή | 10/12/17 | 12:30 | ΝΙΚΑΣ Γ. | 2-4 |
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Ανθούσας | Κυριακή | 10/12/17 | 12:30 | ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. | 1-3 |
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | Διονύσου | Κυριακή | 10/12/17 | 12:30 | ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. | 2-1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΝΟΙΞΗ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 10/12/17 | 12:30 | ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. | 3-2 |
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | Δροσιάς | Κυριακή | 10/12/17 | 12:30 | ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. | 1-2 |
8η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ | Γραμματικού | Σάββατο | 16/12/17 | 12:30 | ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. | 0-5 |
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 17/12/17 | 10:00 | ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. | 1-1 |
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Μαραθώνα | Κυριακή | 17/12/17 | 12:30 | ΝΙΚΑΣ Γ. | 3-0 |
ΑΝΟΙΞΗ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Κυριακή | 17/12/17 | 12:30 | ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. | 2-1 |
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 17/12/17 | 12:30 | ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. | 1-1 |
9η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | Αγίας Μαρίνας | Κυριακή | 07/01/18 | 12:30 | ΝΙΚΑΣ Γ. | 3-1 |
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΝΟΙΞΗ | Ανθούσας | Κυριακή | 07/01/18 | 12:30 | ΓΚΑΛΙΟΣ Σ. | 1-1 |
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | Δροσιάς | Κυριακή | 07/01/18 | 12:30 | ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. | 0-3 |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 07/01/18 | 12:30 | ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. | 8-1 |
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | Διονύσου | Κυριακή | 07/01/18 | 12:30 | ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. | 2-1 |
10η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 14/01/18 | 10:00 | ΝΙΚΑΣ Γ. | 0-2 |
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΝΟΙΞΗ | Αγίας Μαρίνας | Κυριακή | 14/01/18 | 12:30 | ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. | 1-0 |
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | Ανθούσας | Κυριακή | 14/01/18 | 12:30 | ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε. | 1-2 |
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ | Δροσιάς | Κυριακή | 14/01/18 | 12:30 | ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 4-0 |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 14/01/18 | 12:30 | ΝΙΚΑΣ Γ. | 5-2 |
11η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ | Διονύσου | Κυριακή | 21/01/18 | 10:00 | ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 3-0 |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 21/01/18 | 12:30 | ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. | 1-0 |
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Γραμματικού | Κυριακή | 21/01/18 | 12:30 | ΝΙΚΑΣ Γ. | 2-4 |
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Μαραθώνα | Κυριακή | 21/01/18 | 12:30 | ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β. | 1-0 |
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Κυριακή | 21/01/18 | 12:30 | ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. | 0-1 |
12η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Δροσιάς | Κυριακή | 04/02/18 | 10:00 | ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. | 0-4 |
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 04/02/18 | 10:00 | ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. | 3-3 |
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΝΟΙΞΗ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 04/02/18 | 12:00 | ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. | 1-2 |
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ | Ανθούσας | Κυριακή | 04/02/18 | 12:00 | ΡΙΖΟΣ Δ. | 0-3 |
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ | Αγίας Μαρίνας | Κυριακή | 04/02/18 | 12:00 | ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. | 5-0 |
13η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΝΟΙΞΗ | Μαραθώνα | Κυριακή | 11/02/18 | 10:00 | ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. | 2-2 |
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | Γραμματικού | Κυριακή | 11/02/18 | 12:00 | ΝΙΚΑΣ Γ. | 1-4 |
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Διονύσου | Κυριακή | 11/02/18 | 12:00 | ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. | 0-0 |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 11/02/18 | 12:00 | ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α. | 1-2 |
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | Δροσιάς | Κυριακή | 11/02/18 | 12:00 | ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. | 3-0 |
14η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 25/02/18 | 10:00 | ΡΑΔΙΣΗΣ Ν. | 3-2 |
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ | Ανθούσας | Κυριακή | 25/02/18 | 12:30 | ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. | 0-1 |
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Αγίας Μαρίνας | Κυριακή | 25/02/18 | 12:30 | ΝΙΚΑΣ Γ. | 1-3 |
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Κυριακή | 25/02/18 | 12:30 | ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. | 6-1 |
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 25/02/18 | 14:00 | ΡΑΔΙΣΗΣ Ν. | 2-2 |
15η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | Γραμματικού | Κυριακή | 04/03/18 | 10:00 | ΝΙΚΑΣ Γ. | 0-6 |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 04/03/18 | 12:30 | ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. | 4-1 |
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΝΟΙΞΗ | Διονύσου | Κυριακή | 04/03/18 | 12:30 | ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε. | 1-2 |
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Δροσιάς | Κυριακή | 04/03/18 | 12:30 | ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. | 1-0 |
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | Ανθούσας | Κυριακή | 04/03/18 | 12:30 | ΡΙΖΟΣ Δ. | 3-4 |
16η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 11/03/18 | 10:00 | ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. | 4-0 |
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ | Μαραθώνα | Κυριακή | 11/03/18 | 12:30 | ΒΑΛΛΑΣ Γ. | 0-0 |
ΑΝΟΙΞΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Κυριακή | 11/03/18 | 12:30 | ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α. | 3-2 |
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 11/03/18 | 12:30 | ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. | 1-0 |
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | ΑΝΑΒΟΛΗ | Τετάρτη | 14/03/18 | 00:00 |
17η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | Αγίας Μαρίνας | Κυριακή | 18/03/18 | 12:30 | ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ. | 2-2 |
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ | Διονύσου | Κυριακή | 18/03/18 | 12:30 | ΣΤΑΣΗΣ Π. | 12-0 |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 18/03/18 | 12:30 | ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ. | 5-0 |
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΝΟΙΞΗ | Δροσιάς | Κυριακή | 18/03/18 | 12:30 | ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. | 3-3 |
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | Ανθούσας | Κυριακή | 18/03/18 | 12:30 | ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. | 0-1 |
18η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 22/04/18 | 11:30 | ΒΑΛΛΑΣ Γ. | 2-3 |
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 22/04/18 | 12:30 | ΒΑΛΛΑΣ Γ. | 2-4 |
ΑΝΟΙΞΗ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Κυριακή | 22/04/18 | 12:30 | ΑΡΦΑΝΗΣ Κ. | 7-1 |
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ | Μαραθώνα | Κυριακή | 22/04/18 | 12:30 | ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. | 2-0 |
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Γραμματικού | Κυριακή | 22/04/18 | 12:30 | ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. | 0-5 |