ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Κ 13 ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Διώνης | Σάββατο | 04/11/23 | 12:30 | 0-1 |
2. | Κύπελλο (2η φάση) | ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Ραφήνας | Τετάρτη | 08/11/23 | 14:45 | 1-1 (πεν: 3-4) |
3. | Κ 13 ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Σάββατο | 11/11/23 | 12:00 | 0-2 |
4. | Κ 15 Γ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Ραφήνας | Κυριακή | 12/11/23 | 10:00 | 2-0 |
5. | Κ 13 ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Παλλήνης Πλαστικό | Σάββατο | 18/11/23 | 12:30 | 0-2 |
6. | Κ 15 Γ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Γέρακα | Κυριακή | 19/11/23 | 10:00 | 2-0 |
7. | Κ 13 ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Σάββατο | 25/11/23 | 12:30 | 1-3 |
8. | Κ 15 Γ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ | Ραφήνας | Κυριακή | 26/11/23 | 10:00 | 0-3 |
9. | Κ 13 ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Νέας Μάκρης | Σάββατο | 02/12/23 | 12:30 | 1-0 |
10. | Κ 15 Γ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Ραφήνας | Κυριακή | 03/12/23 | 10:00 | 1-0 |
11. | Κύπελλο (3η φάση) | ΑΝΟΙΞΗ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Τετάρτη | 06/12/23 | 14:30 | 2-3 |
12. | Κ 13 ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Σάββατο | 09/12/23 | 12:30 | 6-0 |
13. | Κ 15 Γ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ | Ραφήνας | Κυριακή | 10/12/23 | 09:45 | 4-1 |
14. | Κ 13 ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Αγίας Μαρίνας | Σάββατο | 16/12/23 | 12:30 | 3-1 |
15. | Κ 15 Γ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Αγίας Μαρίνας | Κυριακή | 17/12/23 | 09:45 | 1-1 |
16. | Κ 13 ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Σάββατο | 13/01/24 | 12:30 | 0-1 |
17. | Κ 13 ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Pallini Αrena | Σάββατο | 20/01/24 | 12:30 | 5-0 |
18. | Κ 15 Γ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Αρτέμιδος | Κυριακή | 21/01/24 | 09:45 | 1-0 |
19. | Κ 13 ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Σάββατο | 27/01/24 | 12:30 | 0-3 |
20. | Κ 15 Γ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ | Ραφήνας | Κυριακή | 28/01/24 | 09:45 | 0-1 |
21. | Κ 15 Γ ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.) | ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Παλλήνης Πλαστικό | Σάββατο | 03/02/24 | 09:45 | 2-0 |
22. | Κύπελλο (4η φάση) | ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Αρτέμιδος | Τετάρτη | 07/02/24 | 14:30 | 1-1 (πεν: 3-2) |
23. | Κ 15 Γ ΟΜΙΛΟΣ (12η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | Ραφήνας | Κυριακή | 11/02/24 | 09:45 | 7-0 |
24. | Κ 15 Γ ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Νέας Μάκρης | Κυριακή | 18/02/24 | 09:45 | 1-2 |
25. | Κ 15 Γ ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Ραφήνας | Κυριακή | 25/02/24 | 09:45 | 5-0 |
26. | K 15 LEAGUE CUP Α ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | Ραφήνας | Κυριακή | 10/03/24 | 09:45 | 5-1 |
27. | K 15 LEAGUE CUP Α ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Κυριακή | 24/03/24 | 09:45 | 4-1 |
28. | K 15 LEAGUE CUP Α ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Ραφήνας | Κυριακή | 31/03/24 | 09:45 | 0-2 |
29. | K 15 LEAGUE CUP Α ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΒΟΡΕΙΟΙ ΒΟΥΛΑΣ | Ραφήνας | Σάββατο | 06/04/24 | 10:00 | 2-0 |
30. | K 15 LEAGUE CUP Α ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Κυριακή | 14/04/24 | 09:45 | 1-2 |