Antrantis
Κατασκήνωση

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Κ 15 Γ ΟΜΙΛΟΣ

<< Κ 15 Β ΦΑΣΗ
Κ 15 Δ ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑρτέμιδοςΚυριακή05/11/2310:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-2
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΓέρακαΚυριακή05/11/2310:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.0-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΠαλλήνης ΠλαστικόΚυριακή05/11/2310:00ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .8-0
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο11/11/2310:00ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ.1-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο11/11/2312:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.2-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΡαφήναςΚυριακή12/11/2310:00ΚΑΖΑΣ Π.2-0
Ρεπό: ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΓέρακαΚυριακή19/11/2310:00ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.2-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΠαλλήνης ΠλαστικόΚυριακή19/11/2310:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.3-2
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΡαφήναςΚυριακή19/11/2310:00ΚΑΖΑΣ Π.0-6
Ρεπό: ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑγίας ΜαρίναςΚυριακή26/11/2310:00ΚΑΖΑΣ Π.8-2
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑρτέμιδοςΚυριακή26/11/2310:00ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.5-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΡαφήναςΚυριακή26/11/2310:00ΚΑΤΣΙΝΗΣ A.0-3
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΡαφήναςΚυριακή03/12/2310:00ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.1-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΠαλλήνης ΠλαστικόΚυριακή03/12/2310:00ΛΙΑΠΗΣ Σ.2-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή03/12/2310:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.2-6
Ρεπό: ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΓέρακαΚυριακή10/12/2309:45ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-2
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑρτέμιδοςΚυριακή10/12/2309:45ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.7-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΡαφήναςΚυριακή10/12/2309:45ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.4-1
Ρεπό: ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή17/12/2309:45ΚΑΖΑΣ Π.1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΝέας ΜάκρηςΚυριακή17/12/2309:45ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α.2-3
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΡαφήναςΚυριακή17/12/2309:45ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ.0-6
Ρεπό: ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΡαφήναςΚυριακή14/01/2409:15ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.0-6
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΑγίας ΜαρίναςΚυριακή14/01/2409:45ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Χ.1-2
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή14/01/2409:45ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.0-2
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΠαλλήνης ΠλαστικόΚυριακή21/01/2409:45ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.0-0
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΓέρακαΚυριακή21/01/2409:45ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.4-0
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑρτέμιδοςΚυριακή21/01/2409:45ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.1-0
Ρεπό: ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΡαφήναςΚυριακή28/01/2409:45ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.0-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή28/01/2409:45ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.4-4
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΝέας ΜάκρηςΚυριακή28/01/2409:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.3-0
Ρεπό: ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο03/02/2409:45ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.2-0
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΡαφήναςΚυριακή04/02/2409:45ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.1-5
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΓέρακαΚυριακή04/02/2409:45ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.0-1
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΡαφήναςΚυριακή11/02/2409:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.7-0
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΑρτέμιδοςΚυριακή11/02/2409:45ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ.3-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή11/02/2409:45ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-1
Ρεπό: ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο17/02/2412:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.0-1
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΡαφήναςΚυριακή18/02/2409:45ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ.0-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή18/02/2409:45ΚΑΖΑΣ Π.1-2
Ρεπό: ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΡαφήναςΚυριακή25/02/2409:45ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.5-0
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΑρτέμιδοςΚυριακή25/02/2409:45ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.0-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΓέρακαΚυριακή25/02/2409:45ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.7-0
Ρεπό: ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ