Antrantis
hps

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-23
Γ Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΔιονύσουΣάββατο22/10/2216:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ.0-2
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο22/10/2216:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.4-0
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΒούλαςΣάββατο22/10/2216:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.3-0 α.α.
ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΒάρηςΣάββατο22/10/2216:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΒΚαπανδριτίουΚυριακή23/10/2216:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ .., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.0-2
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΚουβαράΚυριακή23/10/2216:00ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.1-3


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΚουβαράΣάββατο05/11/2215:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ .., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α.1-0
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή06/11/2215:00ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΔιώνηςΚυριακή06/11/2215:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.0-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή06/11/2215:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.2-2
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή06/11/2215:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ.5-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή06/11/2215:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.3-0


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΔιονύσουΣάββατο12/11/2215:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α.1-1
ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΒΒάρηςΣάββατο12/11/2215:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.0-0
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΒούλαςΣάββατο12/11/2215:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.2-1
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο12/11/2215:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΣυκαμίνουΚυριακή13/11/2215:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..7-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΚαπανδριτίουΚυριακή13/11/2215:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.0-1


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΜαρίναςΣάββατο19/11/2215:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ.1-4
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΔιονύσουΣάββατο19/11/2215:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ.0-3
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥΚουβαράΣάββατο19/11/2215:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..4-1
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή20/11/2215:00ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π.3-2
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β Γλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή20/11/2215:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.1-5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή20/11/2215:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..3-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο26/11/2215:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.2-3
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΒΔιώνηςΣάββατο26/11/2215:00ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ.1-3
ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΒάρηςΣάββατο26/11/2215:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.2-1
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΒούλαςΣάββατο26/11/2215:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.2-1
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΣυκαμίνουΚυριακή27/11/2215:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ .., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α.5-1
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΚαπανδριτίουΚυριακή27/11/2215:00ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α.3-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο03/12/2215:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .0-3
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΔιονύσουΣάββατο03/12/2215:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.1-1
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΚουβαράΣάββατο03/12/2215:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.3-1
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΒΑγίας ΆνναςΚυριακή04/12/2215:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ.3-0
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή04/12/2215:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ .., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.4-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΝέας ΜάκρηςΚυριακή04/12/2215:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.1-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο10/12/2215:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.7-0
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΔιώνηςΣάββατο10/12/2215:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..0-10
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΒούλαςΣάββατο10/12/2215:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΒάρηςΣάββατο10/12/2215:00ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.5-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΚαπανδριτίουΚυριακή11/12/2215:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΣυκαμίνουΚυριακή11/12/2215:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.4-1


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο17/12/2215:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.2-1
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΔιονύσουΣάββατο17/12/2215:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ .., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ.1-4
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΚουβαράΣάββατο17/12/2215:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.5-0
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή18/12/2215:00ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΒΝέας ΜάκρηςΚυριακή18/12/2215:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.0-5
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΚαπανδριτίουΚυριακή18/12/2215:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..4-0


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο07/01/2300:000-3 α.α.
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΒούλαςΣάββατο07/01/2315:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.3-2
ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥΒάρηςΣάββατο07/01/2315:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.2-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΑγίας ΜαρίναςΣάββατο07/01/2315:00ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-2
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή08/01/2315:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-3
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΣυκαμίνουΚυριακή08/01/2315:00ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α.3-1


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο14/01/2300:003-0 α.α.
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΒούλαςΣάββατο14/01/2315:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ.0-2
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚαπανδριτίουΣάββατο14/01/2315:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-1
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΒΔιονύσουΣάββατο14/01/2315:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ.1-2
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή15/01/2315:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.2-0
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΚουβαράΤετάρτη01/02/2315:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-3


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο21/01/2300:000-3 α.α.
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο21/01/2315:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..0-0
ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΒάρηςΣάββατο21/01/2315:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.1-3
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΝέας ΜάκρηςΚυριακή22/01/2315:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..2-1
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή22/01/2315:00ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.2-0
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΣυκαμίνουΚυριακή22/01/2315:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο28/01/2300:000-3 α.α.
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥΑγίας ΜαρίναςΣάββατο28/01/2315:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ.2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή29/01/2315:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.3-0
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή29/01/2315:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..1-3
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΣυκαμίνουΚυριακή29/01/2315:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.4-1
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΑγίας ΆνναςΚυριακή29/01/2315:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο04/02/2315:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.0-2
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΔιονύσουΣάββατο04/02/2315:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ.0-0
ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή05/02/2300:003-0 α.α.
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΒΒούλαςΣάββατο11/02/2315:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.0-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΣυκαμίνουΚυριακή12/02/2315:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΚαπανδριτίουΤετάρτη15/02/2315:30ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.2-4


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο18/02/2300:000-3 α.α.
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β - ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β Αγίας ΜαρίναςΣάββατο18/02/2315:30ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.4-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥΝέας ΜάκρηςΣάββατο18/02/2315:30ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ.6-1
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΚουβαράΣάββατο18/02/2315:30ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-0
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή19/02/2315:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.4-1
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή19/02/2315:30ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.0-3


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο04/03/2316:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..1-0
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή05/03/2300:000-3 α.α.
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΒΣυκαμίνουΚυριακή05/03/2316:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-0
ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΒάρηςΚυριακή05/03/2316:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ.3-2
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΒούλαςΚυριακή05/03/2316:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.0-2
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΚαπανδριτίουΚυριακή05/03/2316:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ .., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.2-2


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο11/03/2300:003-0 α.α.
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥΔιονύσουΣάββατο11/03/2316:00ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ .., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.3-1
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΚαλυβίωνΣάββατο11/03/2316:00ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ.0-2
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή12/03/2316:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.0-2
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή12/03/2316:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-5
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β Νέας ΜάκρηςΚυριακή12/03/2316:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.4-0


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο18/03/2300:000-3 α.α.
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΑγίας ΜαρίναςΣάββατο18/03/2316:00ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..3-2
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΒούλαςΣάββατο18/03/2316:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ.1-1
ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΒάρηςΣάββατο18/03/2316:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.1-0
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΣυκαμίνουΚυριακή19/03/2316:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ .4-1
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΚαπανδριτίουΚυριακή19/03/2316:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π.2-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΑρτέμιδοςΣάββατο01/04/2317:00ΔΡΟΣΟΣ Ε., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.2-1
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΔιονύσουΣάββατο01/04/2317:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.2-2
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚαλυβίωνΣάββατο01/04/2317:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.0-1
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή02/04/2300:003-0 α.α.
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή02/04/2317:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ., ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π.3-0 α.α.
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΒΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή02/04/2317:00ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ .., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.1-3


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο08/04/2300:000-3 α.α.
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο08/04/2317:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-2
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥΒούλαςΣάββατο08/04/2317:00ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ .., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ.3-2
ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΒάρηςΣάββατο08/04/2317:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.2-3
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή09/04/2317:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ.0-6
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΣυκαμίνουΚυριακή09/04/2317:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο22/04/2300:003-0 α.α.
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑρτέμιδοςΣάββατο22/04/2317:00ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ .., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ.1-1
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΒΚαλυβίωνΣάββατο22/04/2317:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ.0-1
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή23/04/2317:00ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΝέας ΜάκρηςΚυριακή23/04/2317:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ .., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ.2-1
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΚαπανδριτίουΚυριακή23/04/2317:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.3-2


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο29/04/2300:000-3 α.α.
ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΝέας ΜάκρηςΣάββατο29/04/2317:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΠΥΚΝΗΣ Σ.3-1
ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΒάρηςΣάββατο29/04/2317:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο29/04/2317:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.0-0
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥΣυκαμίνουΚυριακή30/04/2317:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗ Θ.5-0
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή30/04/2317:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΠΡΙΦΤΗΣ Σ., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.1-1


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο06/05/2300:003-0 α.α.
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΣταμάταςΣάββατο06/05/2317:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΔΡΟΣΟΣ Ε., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ.4-3
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΒούλαςΣάββατο06/05/2317:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.2-4
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣΚαλυβίωνΣάββατο06/05/2317:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΠΕΡΔΙΚΗ Θ.2-1
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΒΑρτέμιδοςΚυριακή07/05/2317:00ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β Αγίας ΆνναςΚυριακή07/05/2317:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.5-1