Antrantis
Κατασκήνωση

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-23
Β Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο22/10/2216:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.0-0
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΒουλιαγμένηςΣάββατο22/10/2216:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Α.2-0
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή23/10/2216:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.2-1
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή23/10/2216:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.0-2
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903Κάτω ΑχαρνώνΚυριακή23/10/2216:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.2-0
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΑυλώναΚυριακή23/10/2216:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.0-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή23/10/2216:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
ΑΝΟΙΞΗ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή23/10/2216:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο05/11/2200:000-3 α.α.
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο05/11/2200:003-0 α.α.
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΔροσιάςΣάββατο05/11/2215:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.0-0
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή06/11/2215:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ.2-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΓέρακαΚυριακή06/11/2215:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.1-2
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958Κορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή06/11/2215:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .2-0
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή06/11/2215:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.5-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΜαραθώναΚυριακή06/11/2215:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.0-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο19/11/2200:003-0 α.α.
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο19/11/2200:000-3 α.α.
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο19/11/2215:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.1-2
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο19/11/2215:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΝΟΙΞΗΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή20/11/2215:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.0-2
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή20/11/2215:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.4-1
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑυλώναΚυριακή20/11/2215:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ.0-4
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903Νέων ΠαλατίωνΚυριακή20/11/2215:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.1-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο26/11/2200:00
ΑΝΟΙΞΗ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο26/11/2215:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.2-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο26/11/2215:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.1-0
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΔροσιάςΣάββατο26/11/2215:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.1-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958Αγίας ΆνναςΚυριακή27/11/2215:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.3-1
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΓέρακαΚυριακή27/11/2215:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.1-1
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή27/11/2215:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-2
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΜαραθώναΚυριακή27/11/2215:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ.1-2


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΝΟΙΞΗΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο03/12/2200:000-3 α.α.
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΒουλιαγμένηςΣάββατο03/12/2215:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.3-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή04/12/2200:003-0 α.α.
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑυλώναΚυριακή04/12/2215:00ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.1-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή04/12/2215:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.4-1
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή04/12/2215:00ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΣΠΙΘΑΣ Δ.1-2
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903Λαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή04/12/2215:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.1-3
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή04/12/2215:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.1-3


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο10/12/2215:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΑΛΛΗΣ Α.4-2
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο10/12/2215:003-0 α.α.
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο10/12/2215:000-3 α.α.
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΔροσιάςΣάββατο10/12/2215:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..0-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑγίας ΆνναςΣάββατο10/12/2215:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.0-3
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΓέρακαΣάββατο10/12/2215:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-3
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΜαραθώναΣάββατο10/12/2215:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.0-2
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή11/12/2215:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ Α.1-1


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο17/12/2200:000-3 α.α.
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο17/12/2200:003-0 α.α.
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΒουλιαγμένηςΣάββατο17/12/2215:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.1-0
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΑΝΟΙΞΗΑυλώναΚυριακή18/12/2215:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή18/12/2215:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.2-0
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή18/12/2215:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.1-2
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή18/12/2215:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-2
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή18/12/2215:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ Α.2-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΤετάρτη21/12/2200:003-0 α.α.
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΤετάρτη21/12/2200:000-3 α.α.
ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΤετάρτη21/12/2215:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π.5-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958Λαυρίου Π.ΒογιατζήςΤετάρτη21/12/2215:00ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.2-0
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΤετάρτη21/12/2215:00ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ.0-1
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΔροσιάςΤετάρτη21/12/2215:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.0-1
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903Αγίας ΆνναςΤετάρτη21/12/2215:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΑΚΟΥΛΗΣ ..1-3
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΜαραθώναΤετάρτη21/12/2215:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.4-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο07/01/2300:003-0 α.α.
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο07/01/2300:000-3 α.α.
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΝΟΙΞΗΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο07/01/2315:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.1-3
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΝέων ΠαλατίωνΣάββατο07/01/2315:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.1-1
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΑυλώναΣάββατο07/01/2315:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.4-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο07/01/2315:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.0-3
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο07/01/2315:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.4-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΓέρακαΣάββατο07/01/2315:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.1-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο14/01/2300:000-3 α.α.
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο14/01/2300:000-3 α.α.
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο14/01/2315:00ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.2-2
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958ΒουλιαγμένηςΣάββατο14/01/2315:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.4-1
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΔροσιάςΣάββατο14/01/2315:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή15/01/2315:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.0-0
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή15/01/2315:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.1-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΜαραθώναΚυριακή15/01/2315:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.3-0


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο21/01/2300:003-0 α.α.
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο21/01/2300:003-0 α.α.
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο21/01/2315:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.1-0
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο21/01/2315:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.1-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΝέων ΠαλατίωνΣάββατο21/01/2315:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.0-1
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑγίας ΆνναςΣάββατο21/01/2315:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.0-3
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΝΟΙΞΗΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή22/01/2315:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.2-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή22/01/2315:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο28/01/2300:000-3 α.α.
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο28/01/2300:000-3 α.α.
ΑΝΟΙΞΗ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο28/01/2315:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.4-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903Λαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο28/01/2315:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.1-2
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΒουλιαγμένηςΣάββατο28/01/2315:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.1-0
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή29/01/2315:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.1-2
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958Κάτω ΑχαρνώνΚυριακή29/01/2315:00ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .4-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΜαραθώναΚυριακή29/01/2315:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-0


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο11/02/2300:003-0 α.α.
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο11/02/2300:003-0 α.α.
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΓέρακαΣάββατο11/02/2315:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.2-3
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΝΟΙΞΗΑγίας ΆνναςΚυριακή12/02/2315:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ.0-5
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή12/02/2315:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.2-1
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή12/02/2315:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .0-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΝέων ΠαλατίωνΚυριακή12/02/2315:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.1-3
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑυλώναΚυριακή12/02/2315:00ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.1-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο18/02/2300:000-3 α.α.
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο18/02/2300:003-0 α.α.
ΑΝΟΙΞΗ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο18/02/2315:30ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΠΥΚΝΗΣ Σ.1-1
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο18/02/2315:30ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-0
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΒουλιαγμένηςΣάββατο18/02/2315:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.0-2
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑυλώναΣάββατο18/02/2315:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.1-1
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή19/02/2315:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.1-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή19/02/2315:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΝΟΙΞΗΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο25/02/2300:000-3 α.α.
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο25/02/2300:003-0 α.α.
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΔροσιάςΣάββατο25/02/2315:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.1-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΓέρακαΣάββατο25/02/2315:30ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.0-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή26/02/2315:30ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.1-8
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή26/02/2315:30ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΠΥΚΝΗΣ Σ.1-1
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958Άνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή26/02/2315:30ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ .2-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΝέων ΠαλατίωνΚυριακή26/02/2315:30ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΤετάρτη15/03/2300:000-3 α.α.
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΤετάρτη15/03/2300:000-3 α.α.
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΤετάρτη15/03/2300:003-0 α.α.
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΔροσιάςΤετάρτη15/03/2316:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-2
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΤετάρτη15/03/2316:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.4-0
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958Λαυρίου Π.ΒογιατζήςΤετάρτη15/03/2316:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.5-2
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΤετάρτη15/03/2316:00ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ..3-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΝΟΙΞΗΜαραθώναΤετάρτη15/03/2316:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.0-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή05/03/2300:003-0 α.α.
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή05/03/2300:000-3 α.α.
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΝΟΙΞΗΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή05/03/2316:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.3-4
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΒουλιαγμένηςΚυριακή05/03/2316:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΜΑΚΡΗΣ Α.4-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή05/03/2316:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ .2-2
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΑυλώναΚυριακή05/03/2316:00ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.0-6
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή05/03/2316:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-2
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή05/03/2316:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.3-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο11/03/2300:000-3 α.α.
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο11/03/2300:003-0 α.α.
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο11/03/2316:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΠΥΚΝΗΣ Σ.3-1
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίας ΆνναςΣάββατο11/03/2316:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Α.1-5
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958ΓέρακαΣάββατο11/03/2316:00ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.6-2
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο11/03/2316:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..2-0
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο11/03/2316:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-2
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΜαραθώναΣάββατο11/03/2316:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο18/03/2300:00
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΝΟΙΞΗΒουλιαγμένηςΣάββατο18/03/2316:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.1-1
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903Άνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο18/03/2316:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.0-3
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή19/03/2316:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.2-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή19/03/2316:00ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.2-1
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑυλώναΚυριακή19/03/2316:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.4-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΝέων ΠαλατίωνΚυριακή19/03/2316:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..0-2
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή19/03/2316:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΜΑΚΡΗΣ Α.3-0


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο25/03/2300:003-0 α.α.
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο25/03/2300:000-3 α.α.
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο25/03/2316:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.0-0
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958ΔροσιάςΣάββατο25/03/2316:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.6-2
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή26/03/2317:00ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.1-3
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΓέρακαΚυριακή26/03/2317:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.1-0
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή26/03/2317:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΑΛΛΗΣ Α.3-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΜαραθώναΚυριακή26/03/2317:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ.0-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο01/04/2300:000-3 α.α.
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο01/04/2300:003-0 α.α.
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΝΟΙΞΗΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο01/04/2317:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-1
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΒουλιαγμένηςΣάββατο01/04/2317:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-0
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο01/04/2317:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο01/04/2317:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.2-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή02/04/2317:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.0-0
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή02/04/2317:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.3-0


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΤετάρτη05/04/2300:003-0 α.α.
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΤετάρτη05/04/2300:000-3 α.α.
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958Άνοιξης Γ.ΚυριάκηςΤετάρτη05/04/2317:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.4-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΤετάρτη05/04/2317:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.0-4
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΔροσιάςΤετάρτη05/04/2317:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.0-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΚάτω ΑχαρνώνΤετάρτη05/04/2317:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-7
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΓέρακαΤετάρτη05/04/2317:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.1-4
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΜαραθώναΤετάρτη05/04/2317:00ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.2-2


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή09/04/2300:000-3 α.α.
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή09/04/2300:003-0 α.α.
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή09/04/2300:003-0 α.α.
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΝΟΙΞΗΝέων ΠαλατίωνΚυριακή09/04/2317:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-3
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΑυλώναΚυριακή09/04/2317:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΔΡΟΣΟΣ Ε.1-5
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή09/04/2317:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.3-0
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή09/04/2317:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.1-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΓέρακαΚυριακή09/04/2317:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ .3-2


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο22/04/2300:000-3 α.α.
ΑΝΟΙΞΗ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο22/04/2317:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.3-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο22/04/2317:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.2-0
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958Κορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο22/04/2317:00ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.0-1
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΒουλιαγμένηςΣάββατο22/04/2317:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.2-0
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΔροσιάςΣάββατο22/04/2317:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.0-2
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο22/04/2317:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.0-4
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο22/04/2317:003-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΑυλώναΣάββατο29/04/2317:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-2
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο29/04/2317:003-0 α.α.
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο29/04/2317:003-0 α.α.
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΝΟΙΞΗΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή30/04/2317:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-2
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή30/04/2317:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΜΑΚΡΗΣ Α.1-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΝέων ΠαλατίωνΚυριακή30/04/2317:00ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ .., ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ., ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ.2-1
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΓέρακαΚυριακή30/04/2317:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.3-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίας ΆνναςΚυριακή30/04/2317:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-6


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΤετάρτη03/05/2300:000-3 α.α.
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΤετάρτη03/05/2300:000-3 α.α.
ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903Άνοιξης Γ.ΚυριάκηςΤετάρτη03/05/2317:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.3-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΤετάρτη03/05/2317:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-5
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΤετάρτη03/05/2317:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-1
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΒουλιαγμένηςΤετάρτη03/05/2317:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.5-0
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΔροσιάςΤετάρτη03/05/2317:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.5-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΜαραθώναΤετάρτη03/05/2317:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.2-1


27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑυλώναΣάββατο06/05/2317:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-3
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΔροσιάςΣάββατο06/05/2317:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.4-2
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή07/05/2300:003-0 α.α.
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή07/05/2300:003-0 α.α.
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΝΟΙΞΗΓέρακαΚυριακή07/05/2317:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.1-0
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή07/05/2317:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.2-1
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή07/05/2317:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.5-2
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή07/05/2317:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-1


28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή14/05/2300:000-3 α.α.
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΚυριακή14/05/2317:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-0
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή14/05/2317:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.3-0
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903Κορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή14/05/2317:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.2-3
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΒουλιαγμένηςΚυριακή14/05/2317:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..3-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή14/05/2317:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.2-1
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή14/05/2317:000-3 α.α.
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958ΜαραθώναΚυριακή14/05/2317:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.4-1


29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο20/05/2300:003-0 α.α.
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο20/05/2300:000-3 α.α.
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΝΟΙΞΗΔροσιάςΣάββατο20/05/2317:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..1-1
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΑγίας ΆνναςΣάββατο20/05/2317:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.1-6
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΓέρακαΣάββατο20/05/2317:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-2
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο20/05/2317:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.3-1
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο20/05/2317:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.1-2
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958Νέων ΠαλατίωνΣάββατο20/05/2317:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0 α.α.


30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΝΟΙΞΗ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο27/05/2300:003-0 α.α.
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο27/05/2300:000-3 α.α.
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο27/05/2317:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ., ΠΡΙΦΤΗΣ Σ.3-1
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΒουλιαγμένηςΣάββατο27/05/2317:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-0
ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή28/05/2317:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΠΕΡΔΙΚΗ Θ.3-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή28/05/2317:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.4-1
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑυλώναΚυριακή28/05/2317:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ.1-4
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΜαραθώναΚυριακή28/05/2317:00ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Χ.2-4