Κατασκήνωση
hps
Antrantis

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-23
Α Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚερατέαςΣάββατο22/10/2216:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΣΟΥΖΑΣ Κ.2-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή23/10/2200:003-0 α.α.
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚαλυβίωνΚυριακή23/10/2216:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α.0-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΜαραθώναΚυριακή23/10/2216:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή23/10/2216:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-2
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΡαφήναςΚυριακή23/10/2216:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.3-0
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή23/10/2216:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ Α.2-1
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΒάρηςΚυριακή23/10/2216:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..5-0
Ρεπό: ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΒάρηςΤετάρτη26/10/2216:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΣΟΥΖΑΣ Κ.0-0
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΔημοτικό ΑχαρνώνΤετάρτη26/10/2216:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.2-2
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΒούλαςΤετάρτη26/10/2216:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.1-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑΚ ΠαλλήνηςΤετάρτη26/10/2216:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.2-2
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΑρτέμιδοςΤετάρτη26/10/2216:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΥΚΝΗΣ Σ.1-2
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΓέρακαΤετάρτη26/10/2216:00ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ Α.1-3
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΚαλυβίωνΤετάρτη26/10/2216:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.0-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΓλυκών ΝερώνΤετάρτη26/10/2216:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.1-0
Ρεπό: ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή30/10/2200:003-0 α.α.
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΚερατέαςΚυριακή30/10/2215:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή30/10/2215:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚρυονερίουΚυριακή30/10/2215:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.2-2
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΡαφήναςΚυριακή30/10/2215:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-2
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή30/10/2215:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.0-2
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΒάρηςΚυριακή30/10/2215:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.2-2
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΚαλυβίωνΚυριακή30/10/2215:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.1-1
Ρεπό: ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο05/11/2200:000-3 α.α.
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΑΚ ΠαλλήνηςΣάββατο05/11/2215:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-1
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΑρτέμιδοςΣάββατο05/11/2215:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Α.0-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΓέρακαΣάββατο05/11/2215:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.1-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Γλυκών ΝερώνΣάββατο05/11/2215:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.0-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΒάρηςΣάββατο05/11/2215:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.1-0
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΚαλυβίωνΣάββατο05/11/2215:00ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-1
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΔημοτικό ΑχαρνώνΣάββατο05/11/2215:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.4-0
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΤετάρτη09/11/2200:003-0 α.α.
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΚρυονερίουΤετάρτη09/11/2215:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.0-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΑγίας ΜαρίναςΤετάρτη09/11/2215:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑγίου ΣτεφάνουΤετάρτη09/11/2215:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.0-0
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΡαφήναςΤετάρτη09/11/2215:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-0
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΒάρηςΤετάρτη09/11/2215:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-1
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΚαλυβίωνΤετάρτη09/11/2215:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ.1-1
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΚερατέαςΤετάρτη09/11/2215:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ..3-1
Ρεπό: ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΑρτέμιδοςΣάββατο12/11/2215:00ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗ Α.2-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο12/11/2215:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.1-1
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή13/11/2200:000-3 α.α.
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΚαλυβίωνΚυριακή13/11/2215:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.2-0
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΚερατέαςΚυριακή13/11/2215:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.3-0
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΔημοτικό ΑχαρνώνΚυριακή13/11/2215:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.2-1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΒούλαςΚυριακή13/11/2215:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΣΠΙΘΑΣ Δ.2-2
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή13/11/2215:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.3-2
Ρεπό: ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΡαφήναςΣάββατο19/11/2215:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-0
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο19/11/2215:003-0 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή20/11/2215:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.0-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΚρυονερίουΚυριακή20/11/2215:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.1-2
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή20/11/2215:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΜΑΚΡΗΣ Α.1-1
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΒάρηςΚυριακή20/11/2215:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΓέρακαΚυριακή20/11/2215:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .1-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑγίας ΜαρίναςΚυριακή20/11/2215:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.3-2
Ρεπό: ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή27/11/2200:000-3 α.α.
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΒάρηςΚυριακή27/11/2215:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.1-0
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΚαλυβίωνΚυριακή27/11/2215:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΜΑΚΡΗΣ Α.2-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίας ΜαρίναςΚυριακή27/11/2215:00ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-1
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΔημοτικό ΑχαρνώνΚυριακή27/11/2215:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.2-1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΒούλαςΚυριακή27/11/2215:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .3-3
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή27/11/2215:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.3-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή27/11/2215:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.4-0
Ρεπό: ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο03/12/2215:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-0
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΡαφήναςΣάββατο03/12/2215:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.0-1
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΒάρηςΣάββατο03/12/2215:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.0-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΓέρακαΣάββατο03/12/2215:00ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..1-1
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο03/12/2215:003-0 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή04/12/2215:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.3-4
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚαλυβίωνΚυριακή04/12/2215:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΚρυονερίουΚυριακή04/12/2215:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..3-1
Ρεπό: ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή11/12/2200:003-0 α.α.
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΒάρηςΚυριακή11/12/2215:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.3-1
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΚαλυβίωνΚυριακή11/12/2215:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.4-2
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΚερατέαςΚυριακή11/12/2215:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.3-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΑγίας ΜαρίναςΚυριακή11/12/2215:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.1-1
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΚρυονερίουΚυριακή11/12/2215:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.3-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΒούλαςΚυριακή11/12/2215:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.2-2
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή11/12/2215:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.0-1
Ρεπό: ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΚαλυβίωνΣάββατο17/12/2215:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-5
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΒάρηςΣάββατο17/12/2215:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.1-1
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο17/12/2215:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.1-0
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΡαφήναςΣάββατο17/12/2215:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο17/12/2215:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑρτέμιδοςΣάββατο17/12/2215:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.2-0
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο17/12/2215:000-3 α.α.
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΓέρακαΚυριακή18/12/2215:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α.1-1
Ρεπό: ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΤετάρτη21/12/2200:003-0 α.α.
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΒάρηςΤετάρτη21/12/2215:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.5-0
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΚαλυβίωνΤετάρτη21/12/2215:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.5-0
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΚερατέαςΤετάρτη21/12/2215:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.5-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΑγίας ΜαρίναςΤετάρτη21/12/2215:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΚρυονερίουΤετάρτη21/12/2215:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.0-3
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΓλυκών ΝερώνΤετάρτη21/12/2215:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.3-3
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΚρυονερίουΤετάρτη28/12/2215:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.2-1
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΤετάρτη04/01/2300:000-3 α.α.
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΑρτέμιδοςΤετάρτη04/01/2315:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΓέρακαΤετάρτη04/01/2315:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ..1-4
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΚαλυβίωνΤετάρτη04/01/2315:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.0-4
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΒάρηςΤετάρτη04/01/2315:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..0-5
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΤετάρτη04/01/2315:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑΚ ΠαλλήνηςΤετάρτη04/01/2315:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.2-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑγίου ΣτεφάνουΤετάρτη04/01/2315:00ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.2-2
Ρεπό: ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή08/01/2300:003-0 α.α.
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΚαλυβίωνΚυριακή08/01/2315:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.4-2
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΚερατέαςΚυριακή08/01/2315:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΥΚΝΗΣ Σ.2-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Αγίας ΜαρίναςΚυριακή08/01/2315:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.2-0
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΚρυονερίουΚυριακή08/01/2315:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή08/01/2315:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-2
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΔημοτικό ΑχαρνώνΚυριακή08/01/2315:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΣΟΥΖΑΣ Κ.3-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή08/01/2315:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..4-1
Ρεπό: ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο14/01/2300:000-3 α.α.
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΑρτέμιδοςΣάββατο14/01/2315:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..1-1
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΡαφήναςΣάββατο14/01/2315:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.0-2
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή15/01/2315:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.0-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΓέρακαΚυριακή15/01/2315:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.0-1
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΚαλυβίωνΚυριακή15/01/2315:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-4
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή15/01/2315:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΒούλαςΚυριακή15/01/2315:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΥΚΝΗΣ Σ.1-0
Ρεπό: ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΡαφήναςΣάββατο21/01/2315:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-3
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή22/01/2300:003-0 α.α.
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΓλυκών ΝερώνΚυριακή22/01/2315:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-0
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΒάρηςΚυριακή22/01/2315:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.2-0
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΚαλυβίωνΚυριακή22/01/2315:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.3-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή22/01/2315:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΚρυονερίουΚυριακή22/01/2315:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή22/01/2315:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.3-0
Ρεπό: ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο28/01/2300:000-3 α.α.
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑρτέμιδοςΣάββατο28/01/2315:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-1
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο28/01/2315:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.3-0
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΔημοτικό ΑχαρνώνΚυριακή29/01/2315:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.2-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΒούλαςΚυριακή29/01/2315:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.1-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή29/01/2315:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.0-3
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΚαλυβίωνΚυριακή29/01/2315:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-2
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΒάρηςΚυριακή29/01/2315:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.0-3
Ρεπό: ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο04/02/2300:000-3 α.α.
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΔημοτικό ΑχαρνώνΣάββατο04/02/2315:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.1-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΒούλαςΣάββατο04/02/2315:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.0-2
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑΚ ΠαλλήνηςΣάββατο04/02/2315:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.1-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΓέρακαΣάββατο04/02/2315:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΜΑΚΡΗΣ Α.1-2
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΚαλυβίωνΣάββατο04/02/2315:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.0-2
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΒάρηςΣάββατο04/02/2315:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-5
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο04/02/2315:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..1-3
Ρεπό: ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΚαλυβίωνΤετάρτη08/02/2315:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-2
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚερατέαςΤετάρτη08/02/2315:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.3-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑγίας ΜαρίναςΤετάρτη08/02/2315:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.0-3
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΡαφήναςΤετάρτη08/02/2315:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.1-2
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΑρτέμιδοςΤετάρτη08/02/2315:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.3-1
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΒάρηςΤετάρτη08/02/2315:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ..0-2
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΚρυονερίουΤετάρτη15/02/2315:30ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΑγίου ΣτεφάνουΤετάρτη15/02/2315:30ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.2-2
Ρεπό: ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο11/02/2300:000-3 α.α.
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑρτέμιδοςΣάββατο11/02/2315:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.3-2
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΒάρηςΚυριακή12/02/2315:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-3
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή12/02/2315:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.3-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΒούλαςΚυριακή12/02/2315:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.2-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΓέρακαΚυριακή12/02/2315:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΠΥΚΝΗΣ Σ.6-1
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΚαλυβίωνΚυριακή12/02/2315:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ.1-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΓλυκών ΝερώνΚυριακή12/02/2315:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.3-2
Ρεπό: ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο18/02/2300:003-0 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή19/02/2315:30ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.4-0
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή19/02/2315:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-1
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΒάρηςΚυριακή19/02/2315:30ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.0-1
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΚαλυβίωνΚυριακή19/02/2315:30ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή19/02/2315:30ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-5
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΚερατέαςΚυριακή19/02/2315:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.1-0
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚρυονερίουΚυριακή19/02/2315:30ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.1-0
Ρεπό: ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΤετάρτη22/02/2300:000-3 α.α.
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΒάρηςΤετάρτη22/02/2315:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.4-0
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΚαλυβίωνΤετάρτη22/02/2315:30ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.1-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΒούλαςΤετάρτη22/02/2315:30ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.0-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑΚ ΠαλλήνηςΤετάρτη22/02/2315:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.1-0
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΑρτέμιδοςΤετάρτη22/02/2315:30ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.8-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΓέρακαΤετάρτη22/02/2315:30ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΓλυκών ΝερώνΤετάρτη01/03/2315:30ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-3
Ρεπό: ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο25/02/2300:003-0 α.α.
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΡαφήναςΣάββατο25/02/2315:30ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΚρυονερίουΚυριακή26/02/2315:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΜΑΚΡΗΣ Α.2-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή26/02/2315:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή26/02/2315:30ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΣΟΥΖΑΣ Κ.0-4
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή26/02/2315:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΚαλυβίωνΚυριακή26/02/2315:30ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-2
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΓέρακαΚυριακή26/02/2315:30ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.2-1
Ρεπό: ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο04/03/2300:000-3 α.α.
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΒάρηςΣάββατο04/03/2316:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-1
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΚερατέαςΣάββατο04/03/2316:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.4-0
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο04/03/2316:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.2-2
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΒούλαςΣάββατο04/03/2316:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.2-3
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΑΚ ΠαλλήνηςΣάββατο04/03/2316:00ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.4-0
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑρτέμιδοςΣάββατο04/03/2316:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.1-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο04/03/2316:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.2-1
Ρεπό: ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΤετάρτη08/03/2300:003-0 α.α.
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΡαφήναςΤετάρτη08/03/2316:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΑγίου ΣτεφάνουΤετάρτη08/03/2316:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.0-2
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΚρυονερίουΤετάρτη08/03/2316:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ..2-0
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΤετάρτη08/03/2316:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-1
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΒάρηςΤετάρτη08/03/2316:00ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.0-7
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΚαλυβίωνΤετάρτη08/03/2316:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-5
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑρτέμιδοςΤετάρτη08/03/2316:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.2-0
Ρεπό: ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή12/03/2300:000-3 α.α.
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΒάρηςΚυριακή12/03/2316:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.6-1
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΚαλυβίωνΚυριακή12/03/2316:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α.4-0
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΚερατέαςΚυριακή12/03/2316:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..4-0
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΔημοτικό ΑχαρνώνΚυριακή12/03/2316:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.3-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΒούλαςΚυριακή12/03/2316:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑΚ ΠαλλήνηςΚυριακή12/03/2316:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΓλυκών ΝερώνΚυριακή12/03/2316:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.2-0
Ρεπό: ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο18/03/2300:000-3 α.α.
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΓέρακαΣάββατο18/03/2316:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.1-0
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΑρτέμιδοςΣάββατο18/03/2316:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.2-1
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΒάρηςΚυριακή19/03/2316:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΠΥΚΝΗΣ Σ.0-5
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή19/03/2316:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.3-2
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΡαφήναςΚυριακή19/03/2316:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή19/03/2316:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-0
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚαλυβίωνΚυριακή19/03/2316:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α.0-5
Ρεπό: ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΚαλυβίωνΣάββατο25/03/2316:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.5-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή26/03/2300:003-0 α.α.
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΒάρηςΚυριακή26/03/2317:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.3-0
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΚερατέαςΚυριακή26/03/2317:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑγίας ΜαρίναςΚυριακή26/03/2317:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.1-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΚρυονερίουΚυριακή26/03/2317:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.2-3
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΔημοτικό ΑχαρνώνΚυριακή26/03/2317:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ .4-1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΒούλαςΚυριακή26/03/2317:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-1
Ρεπό: ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΤετάρτη29/03/2300:000-3 α.α.
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΓέρακαΤετάρτη29/03/2317:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.0-4
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΚαλυβίωνΤετάρτη29/03/2317:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.0-5
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΒάρηςΤετάρτη29/03/2317:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.0-4
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΤετάρτη29/03/2317:00ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-2
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΡαφήναςΤετάρτη29/03/2317:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΠΥΚΝΗΣ Σ.4-0
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑρτέμιδοςΤετάρτη29/03/2317:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.0-1
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑΚ ΠαλλήνηςΤετάρτη29/03/2317:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.4-2
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή02/04/2300:003-0 α.α.
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΒάρηςΚυριακή02/04/2317:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-0
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑναβύσσουΚυριακή02/04/2317:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΜΑΚΡΗΣ Α.1-0
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΚερατέαςΚυριακή02/04/2317:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.3-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή02/04/2317:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ .6-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΚρυονερίουΚυριακή02/04/2317:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΔΡΟΣΟΣ Ε., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.1-0
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΒούλαςΚυριακή02/04/2317:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΓλυκών ΝερώνΚυριακή02/04/2317:00ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΠΥΚΝΗΣ Σ.2-1
Ρεπό: ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

31η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο08/04/2300:000-3 α.α.
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΑρτέμιδοςΣάββατο08/04/2317:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.0-3
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΓέρακαΣάββατο08/04/2317:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.0-3
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΚαλυβίωνΣάββατο08/04/2317:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.0-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑΚ ΠαλλήνηςΣάββατο08/04/2317:00ΣΤΑΥΡΟΥ Λ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.1-3
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΒάρηςΚυριακή09/04/2317:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.1-2
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΡαφήναςΚυριακή09/04/2317:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΒούλαςΚυριακή09/04/2317:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΣΟΥΖΑΣ Κ.2-2
Ρεπό: ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

32η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο22/04/2300:003-0 α.α.
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΒάρηςΚυριακή23/04/2317:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.3-0
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΚερατέαςΚυριακή23/04/2317:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ..2-3
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή23/04/2317:00ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.3-2
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΚρυονερίουΚυριακή23/04/2317:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ .3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή23/04/2317:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.5-1
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΔημοτικό ΑχαρνώνΚυριακή23/04/2317:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.3-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΓλυκών ΝερώνΚυριακή23/04/2317:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-3
Ρεπό: ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ

33η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΤετάρτη26/04/2300:000-3 α.α.
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΤετάρτη26/04/2317:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-2
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΔημοτικό ΑχαρνώνΤετάρτη26/04/2317:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.3-1
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΒούλαςΤετάρτη26/04/2317:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.1-4
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΑΚ ΠαλλήνηςΤετάρτη26/04/2317:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.1-0
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑρτέμιδοςΤετάρτη26/04/2317:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.2-2
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΓέρακαΤετάρτη26/04/2317:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-3
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΒάρηςΤετάρτη26/04/2317:00ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.1-4
Ρεπό: ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ

34η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο29/04/2300:003-0 α.α.
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΚρυονερίουΣάββατο29/04/2317:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ Αγίου ΣτεφάνουΣάββατο29/04/2317:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΜΑΚΡΗΣ Α.6-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΓλυκών ΝερώνΣάββατο29/04/2317:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.2-1
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΒάρηςΚυριακή30/04/2317:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α.3-1
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΑναβύσσουΚυριακή30/04/2317:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.0-1
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΚερατέαςΚυριακή30/04/2317:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.2-0
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣΑρτέμιδοςΚυριακή30/04/2317:00ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.6-1
Ρεπό: ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ