Κατασκήνωση
Antrantis

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2020-2021
Β΄ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ

Γ ΦΑΣΗ ΚΥΠΕΛΛΟΥ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΡαφήναςΣάββατο03/10/2016:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.2-2 (πεν: 3-4)
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΚρυονερίουΤετάρτη07/10/2016:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Α.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΑγίου ΣτεφάνουΤετάρτη07/10/2016:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.5-0
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΤετάρτη07/10/2016:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.6-1
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΑγίας ΆνναςΤετάρτη07/10/2016:00ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .3-1
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΑναβύσσουΤετάρτη07/10/2016:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..2-0
ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΒάρηςΤετάρτη07/10/2016:00ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.4-0
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΝΟΙΞΗΠαλαιάς ΦώκαιαςΤετάρτη07/10/2016:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.2-3
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΑΚ ΠαλλήνηςΤετάρτη07/10/2016:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.3-3 (πεν: 6-7)
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΑνθούσαςΤετάρτη07/10/2016:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.3-1
ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΚουβαράΤετάρτη07/10/2016:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-3 (πεν: 5-4)
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΓέρακαΤετάρτη07/10/2016:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.0-3
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΠολυδενδρίουΤετάρτη07/10/2016:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π.2-0
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958ΔιώνηςΤετάρτη07/10/2016:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.0-2
ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΜΑΡΚΟΚαλυβίωνΤετάρτη07/10/2016:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.1-4
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑγίας ΆνναςΤετάρτη14/10/2015:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.0-4