Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Δ Ομιλος Παμπαίδων
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ | Πολυδενδρίου | Σάββατο | 17/10/15 | 12:30 | ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. | 1-4 |
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ | Συκαμίνου | Σάββατο | 17/10/15 | 12:30 | ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ. | 3-4 |
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ | Καπανδριτίου | Σάββατο | 17/10/15 | 12:30 | ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. | 0-6 |
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ | Αγίας Άννας | Σάββατο | 17/10/15 | 12:30 | ΚΑΡΑΒΑ Ε. | 7-1 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ | Νέων Παλατίων | Σάββατο | 24/10/15 | 12:30 | ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ. | 2-5 |
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ | Δροσιάς | Σάββατο | 24/10/15 | 12:30 | ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ Ε. | 4-1 |
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 24/10/15 | 12:30 | ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ. | 0-0 |
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ | Αγίας Άννας | Σάββατο | 24/10/15 | 13:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ . | 1-3 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ | Συκαμίνου | Σάββατο | 31/10/15 | 12:30 | ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ. | 3-1 |
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ | Καπανδριτίου | Σάββατο | 31/10/15 | 12:30 | ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π. | 0-2 |
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ | Αγίας Άννας | Σάββατο | 31/10/15 | 12:30 | ΛΙΟΛΙΟΣ Α. | 1-0 |
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ | Πολυδενδρίου | Σάββατο | 31/10/15 | 12:30 | ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. | 1-2 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ | Νέων Παλατίων | Σάββατο | 07/11/15 | 12:30 | ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. | 0-8 |
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 07/11/15 | 12:30 | ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α. | 0-1 |
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ | Πολυδενδρίου | Σάββατο | 07/11/15 | 12:30 | ΛΙΟΛΙΟΣ Α. | 2-2 |
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ | Αγίας Άννας | Σάββατο | 07/11/15 | 12:30 | ΧΟΥΝΤΑΣ Σ. | 3-2 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ | Καπανδριτίου | Σάββατο | 14/11/15 | 12:30 | ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Γ. | 2-1 |
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ | Δροσιάς | Σάββατο | 14/11/15 | 12:30 | ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ. | 1-1 |
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ | Συκαμίνου | Σάββατο | 14/11/15 | 12:30 | ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ. | 3-1 |
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ | Αγίας Άννας | Σάββατο | 14/11/15 | 14:00 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ . | 4-1 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ | Αγίας Άννας | Σάββατο | 21/11/15 | 12:00 | ΛΙΑΠΗΣ Σ. | 1-4 |
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ | Νέων Παλατίων | Σάββατο | 21/11/15 | 12:30 | ΒΑΛΛΑΣ Γ. | 0-2 |
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ | Συκαμίνου | Σάββατο | 21/11/15 | 12:30 | ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ. | 4-0 |
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ | Πολυδενδρίου | Σάββατο | 21/11/15 | 12:30 | ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 0-4 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 28/11/15 | 12:00 | ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Γ. | 2-0 |
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ | Δροσιάς | Σάββατο | 28/11/15 | 12:30 | ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. | 2-0 |
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ | Συκαμίνου | Σάββατο | 28/11/15 | 12:30 | ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ. | 5-1 |
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ | Καπανδριτίου | Σάββατο | 28/11/15 | 12:30 | ΜΠΕΚΑΣ Α. | 2-1 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ | Αγίας Άννας | Σάββατο | 05/12/15 | 12:00 | ΣΜΥΡΝΗ Α. | 4-0 |
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 05/12/15 | 12:30 | ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Γ. | 3-0 |
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ | Δροσιάς | Σάββατο | 05/12/15 | 12:30 | ΛΙΑΠΗΣ Σ. | 4-0 |
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ | Νέων Παλατίων | Σάββατο | 05/12/15 | 12:30 | ΣΤΑΣΗΣ Γ. | 1-6 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ | Καπανδριτίου | Σάββατο | 12/12/15 | 12:30 | ΛΙΟΛΙΟΣ Α. | 1-4 |
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ | Συκαμίνου | Σάββατο | 12/12/15 | 12:30 | ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ. | 3-2 |
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ | Πολυδενδρίου | Σάββατο | 12/12/15 | 12:30 | ΛΙΑΠΗΣ Σ. | 0-3 |
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ | Αγίας Άννας | Σάββατο | 12/12/15 | 12:45 | ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ. | 6-1 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 19/12/15 | 12:30 | ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π. | 4-0 |
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ | Δροσιάς | Σάββατο | 19/12/15 | 12:30 | ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. | 0-4 |
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ | Νέων Παλατίων | Σάββατο | 19/12/15 | 12:30 | ΣΤΑΣΗΣ Γ. | 3-2 |
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ | Αγίας Άννας | Σάββατο | 19/12/15 | 14:45 | ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ. | 5-1 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ | Δροσιάς | Σάββατο | 09/01/16 | 12:30 | ΝΙΚΑΣ Γ. | 5-0 |
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ | Συκαμίνου | Σάββατο | 09/01/16 | 12:30 | ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. | 4-0 |
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ | Καπανδριτίου | Σάββατο | 09/01/16 | 12:30 | ΣΤΑΣΗΣ Γ. | 1-3 |
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ | Αγίας Άννας | Σάββατο | 09/01/16 | 12:45 | ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. | 5-1 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ | Πολυδενδρίου | Σάββατο | 16/01/16 | 12:30 | ΝΙΚΑΣ Γ. | 0-3 |
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 16/01/16 | 12:30 | ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α. | 4-1 |
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ | Νέων Παλατίων | Σάββατο | 16/01/16 | 12:30 | ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. | 0-3 |
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ | Αγίας Άννας | Σάββατο | 16/01/16 | 12:45 | ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Γ. | 0-0 |
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ | Καπανδριτίου | Σάββατο | 23/01/16 | 12:30 | ΛΙΑΠΗΣ Σ. | 3-7 |
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ | Δροσιάς | Σάββατο | 23/01/16 | 12:30 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ . | 7-1 |
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ | Αγίας Άννας | Σάββατο | 23/01/16 | 13:30 | ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Γ. | 7-0 |
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 06/02/16 | 12:30 | ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. | 9-0 |
14η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ | Αγίας Άννας | Σάββατο | 30/01/16 | 12:30 | ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ. | 0-3 |
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ | Πολυδενδρίου | Σάββατο | 30/01/16 | 12:30 | ΛΙΟΛΙΟΣ Α. | 1-3 |
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ | Νέων Παλατίων | Σάββατο | 30/01/16 | 12:30 | ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π. | 6-3 |
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ | Αγίας Άννας | Σάββατο | 06/02/16 | 14:00 | ΛΙΟΛΙΟΣ Α. | 0-4 |