Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Β Ομιλος Παιδων
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ | Ραφήνας | Κυριακή | 18/10/15 | 10:00 | ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β. | 2-0 |
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 18/10/15 | 10:00 | ΛΑΜΠΡΟΣ Γ. | 1-2 |
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Παλλήνης Πλαστικό | Κυριακή | 18/10/15 | 10:00 | ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π. | 3-2 |
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ | Ανθούσας | Κυριακή | 18/10/15 | 10:00 | ΓΚΑΛΙΟΣ Σ. | 1-3 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣ | Ραφήνας | Κυριακή | 25/10/15 | 10:00 | ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. | 6-1 |
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 25/10/15 | 10:00 | ΛΑΜΠΡΟΣ Γ. | 4-0 |
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Γέρακα | Κυριακή | 25/10/15 | 10:00 | ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α. | 1-7 |
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | Ανθούσας | Κυριακή | 25/10/15 | 10:00 | ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. | 1-1 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Ανθούσας | Κυριακή | 01/11/15 | 10:00 | ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π. | 0-2 |
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ | Παλλήνης Πλαστικό | Κυριακή | 01/11/15 | 10:00 | ΛΑΜΠΡΟΣ Γ. | 3-1 |
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 01/11/15 | 10:00 | ΜΠΕΚΑΣ Α. | 3-1 |
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Ανθούσας | Κυριακή | 01/11/15 | 12:00 | ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π. | 0-6 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ | Ανθούσας | Κυριακή | 08/11/15 | 10:00 | ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. | 2-1 |
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Ραφήνας | Κυριακή | 08/11/15 | 10:00 | ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. | 1-2 |
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣ | Γέρακα | Κυριακή | 08/11/15 | 10:00 | ΧΟΥΝΤΑΣ Σ. | 5-0 |
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 08/11/15 | 10:00 | ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α. | 2-1 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ | Ανθούσας | Κυριακή | 15/11/15 | 10:00 | ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. | 1-0 |
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | Παλλήνης Πλαστικό | Κυριακή | 15/11/15 | 10:00 | ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. | 2-2 |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Ραφήνας | Κυριακή | 15/11/15 | 12:00 | ΚΑΡΡΑΣ Α. | 1-0 |
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Ανθούσας | Κυριακή | 15/11/15 | 12:00 | ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. | 1-1 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ | Ανθούσας | Κυριακή | 22/11/15 | 10:00 | ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. | 1-4 |
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣ | Ραφήνας | Κυριακή | 22/11/15 | 10:00 | ΝΙΚΑΣ Γ. | 5-1 |
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 22/11/15 | 10:00 | ΚΑΡΡΑΣ Α. | 3-2 |
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Γέρακα | Κυριακή | 22/11/15 | 10:00 | ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. | 3-5 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 29/11/15 | 10:00 | ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. | 1-0 |
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | Ανθούσας | Κυριακή | 29/11/15 | 10:00 | ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. | 2-0 |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Ραφήνας | Κυριακή | 29/11/15 | 10:00 | ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν. | 3-1 |
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Ανθούσας | Κυριακή | 29/11/15 | 12:00 | ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. | 1-2 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣ | Παλλήνης Πλαστικό | Κυριακή | 06/12/15 | 10:00 | ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. | 1-0 |
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 06/12/15 | 10:00 | ΛΑΜΠΡΟΣ Γ. | 0-1 |
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Ραφήνας | Κυριακή | 06/12/15 | 10:00 | ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. | 3-3 |
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Ανθούσας | Κυριακή | 06/12/15 | 10:00 | ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε. | 2-2 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Γέρακα | Κυριακή | 13/12/15 | 10:00 | ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β. | 2-1 |
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 13/12/15 | 10:00 | ΝΙΚΑΣ Γ. | 2-2 |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Ραφήνας | Κυριακή | 13/12/15 | 10:00 | ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. | 1-6 |
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ | Ανθούσας | Κυριακή | 13/12/15 | 10:00 | ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. | 3-0 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | Γέρακα | Κυριακή | 20/12/15 | 10:00 | ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. | 1-4 |
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 20/12/15 | 10:00 | ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. | 2-1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ | Ραφήνας | Κυριακή | 20/12/15 | 10:00 | ΣΠΙΘΑΣ Δ. | 1-2 |
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣ | Ανθούσας | Κυριακή | 20/12/15 | 10:00 | ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. | 7-0 |
11η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Ανθούσας | Κυριακή | 10/01/16 | 10:00 | ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β. | 0-4 |
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Παλλήνης Πλαστικό | Κυριακή | 10/01/16 | 10:00 | ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α. | 0-4 |
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 10/01/16 | 10:00 | ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. | 2-1 |
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Ραφήνας | Κυριακή | 10/01/16 | 10:00 | ΜΠΕΚΑΣ Α. | 0-1 |
12η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 17/01/16 | 10:00 | ΣΟΦΙΑΣ Α. | 6-0 |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ | Ραφήνας | Κυριακή | 17/01/16 | 10:00 | ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α. | 5-1 |
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ | Γέρακα | Κυριακή | 17/01/16 | 10:00 | ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. | 0-1 |
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Ανθούσας | Κυριακή | 17/01/16 | 10:00 | ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. | 0-3 |
13η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Παλλήνης Πλαστικό | Κυριακή | 24/01/16 | 10:00 | ΧΟΥΝΤΑΣ Σ. | 1-0 |
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 24/01/16 | 10:00 | ΣΟΦΙΑΣ Α. | 5-2 |
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Ανθούσας | Κυριακή | 24/01/16 | 10:00 | ΛΙΑΠΗΣ Σ. | 1-1 |
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ | Ανθούσας | Κυριακή | 24/01/16 | 12:00 | ΛΙΑΠΗΣ Σ. | 1-1 |
14η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 31/01/16 | 10:00 | ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. | 5-1 |
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ | Γέρακα | Κυριακή | 31/01/16 | 10:00 | ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. | 2-2 |
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ | Ραφήνας | Κυριακή | 31/01/16 | 10:00 | ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. | 1-1 |
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣ | Ανθούσας | Κυριακή | 31/01/16 | 10:00 | ΛΑΜΠΡΟΣ Γ. | 3-1 |
15η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Ανθούσας | Κυριακή | 07/02/16 | 10:00 | ΛΙΑΠΗΣ Σ. | 2-1 |
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Παλλήνης Πλαστικό | Κυριακή | 07/02/16 | 10:00 | ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. | 1-0 |
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | Ανθούσας | Κυριακή | 07/02/16 | 12:00 | ΛΙΑΠΗΣ Σ. | 0-4 |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ | Ραφήνας | Πέμπτη | 25/02/16 | 16:30 | ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. | 3-0 α.α. |
16η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Γέρακα | Κυριακή | 14/02/16 | 10:00 | ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. | 2-1 |
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 14/02/16 | 10:00 | ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. | 2-1 |
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ | Ραφήνας | Κυριακή | 14/02/16 | 10:00 | ΝΙΚΑΣ Γ. | 0-1 |
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Ανθούσας | Κυριακή | 14/02/16 | 10:00 | ΣΜΥΡΝΗ Α. | 4-1 |
17η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Ανθούσας | Κυριακή | 21/02/16 | 10:00 | ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α. | 2-2 |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | Ραφήνας | Κυριακή | 21/02/16 | 10:00 | ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. | 2-1 |
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 21/02/16 | 10:00 | ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. | 4-2 |
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΥΛΩΝΟΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ | Ανθούσας | Κυριακή | 21/02/16 | 12:00 | ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. | 0-4 |
18η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ | Ανθούσας | Κυριακή | 28/02/16 | 10:00 | ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. | 5-1 |
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Ραφήνας | Κυριακή | 28/02/16 | 10:00 | ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΝΙΚΑΣ Γ. | 1-0 |
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 28/02/16 | 10:00 | ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. | 6-1 |
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ | Παλλήνης Πλαστικό | Κυριακή | 28/02/16 | 10:00 | ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. | 1-3 |