ΙΕΚ ΑΛΦΑ
molten
Active
Antrantis

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Κύπελλο 2015-16


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο12/09/1517:00ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.2-1
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΝΟΙΞΗΒάρηςΣάββατο12/09/1517:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α.1-1
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίας ΆνναςΣάββατο12/09/1517:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-4
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΓραμματικούΣάββατο12/09/1517:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.1-1
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚαλάμουΣάββατο12/09/1517:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-1
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΡαφήναςΚυριακή13/09/1517:00ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.0-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΚαπανδριτίουΚυριακή13/09/1517:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Π.0-2
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΑνθούσαςΚυριακή13/09/1517:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ .1-1
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή13/09/1517:00ΓΙΑΛΟΥΡΗΣ Χ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.3-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΣυκαμίνουΚυριακή13/09/1517:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΒΑΛΛΑΣ Γ.1-3
ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟΑφιδνώνΚυριακή13/09/1517:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α.2-1
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΓέρακαΚυριακή13/09/1517:00ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ι., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΓΚΟΝΤΑ Α.0-3
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑγίας ΜαρίναςΚυριακή13/09/1517:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.3-1
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΔροσιάςΚυριακή13/09/1517:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΣΟΦΙΑΣ Α.1-1
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή13/09/1517:00ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-9
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή13/09/1517:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.0-1
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΔιονύσουΤετάρτη30/09/1516:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.3-2
ΑΝΟΙΞΗ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΆνοιξηςΤετάρτη30/09/1516:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )3-2
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΤετάρτη30/09/1516:00ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.1-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.Κάτω ΑχαρνώνΤετάρτη30/09/1516:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΠΕΚΑΣ Α.2-3
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΑγίου ΣτεφάνουΤετάρτη30/09/1516:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )0-2
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΑγίας ΆνναςΤετάρτη30/09/1516:00ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΝΙΚΑΣ Γ.3-1
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠολυδενδρίουΤετάρτη30/09/1516:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.1-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΔΑΚ ΠαιανίαςΤετάρτη30/09/1516:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )1-2
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥΑνθούσαςΤετάρτη30/09/1516:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.0-1
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑναβύσσουΤετάρτη30/09/1516:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.2-1
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΦΙΔΝΑΙΚΟΣΚαλυβίωνΤετάρτη30/09/1516:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.2-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΑγίας ΜαρίναςΤετάρτη30/09/1516:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.4-2
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΓέρακαΤετάρτη30/09/1516:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.0-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΚαπανδριτίουΤετάρτη30/09/1516:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΚΑΛΛΗΣ Α.1-0
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΣταμάταςΤετάρτη30/09/1516:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΠΑΛΗΣ Π.4-0
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΒουλιαγμένηςΤετάρτη30/09/1516:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)2-2


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΤετάρτη25/11/1514:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)0-1
ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΒουλιαγμένηςΤετάρτη25/11/1514:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.1-3
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΠολυδενδρίουΤετάρτη25/11/1514:30ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν.0-4
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥΝέων ΠαλατίωνΤετάρτη25/11/1514:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)3-1
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΑυλώναΤετάρτη25/11/1514:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )0-3
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚάτω ΑχαρνώνΤετάρτη25/11/1514:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.0-4
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΜαραθώναΤετάρτη25/11/1514:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΓΚΟΝΤΑ Α.1-0 παρ.
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΝέας ΜάκρηςΤετάρτη25/11/1514:30ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.1-3
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑγίας ΆνναςΤετάρτη25/11/1514:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.1-5
ΑΝΟΙΞΗ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΆνοιξηςΤετάρτη25/11/1514:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ . (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)0-1
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΠαλαιάς ΦώκαιαςΤετάρτη02/12/1514:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.1-3
ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΑγίας ΆνναςΤετάρτη02/12/1514:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α.0-8


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΤρίτη19/01/1614:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-2
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣΑνθούσαςΤετάρτη20/01/1614:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣΡαφήναςΤετάρτη20/01/1614:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΚΑΛΛΗΣ Α.1-1 (πεν: 2-4)
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΚάτω ΑχαρνώνΤετάρτη20/01/1614:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )1-3
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΝέων ΠαλατίωνΤετάρτη20/01/1614:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)2-0 παρ.
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΚρυονερίουΤετάρτη20/01/1614:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΝΙΚΑΣ Γ.0-4
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΤετάρτη20/01/1614:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.0-1
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΜΑΡΚΟΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΤετάρτη20/01/1614:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.1-0
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΑναβύσσουΤετάρτη20/01/1614:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.2-4
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΑγίας ΜαρίναςΤετάρτη20/01/1614:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.2-0
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΚαλυβίωνΤετάρτη20/01/1614:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΡΡΑΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)0-3
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΓλυκών ΝερώνΤετάρτη20/01/1614:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)3-0


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΑνθούσαςΤετάρτη27/01/1614:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)1-0
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑΚ ΠαλλήνηςΤετάρτη27/01/1614:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)0-1
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑγίας ΆνναςΤετάρτη27/01/1614:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )3-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΝέων ΠαλατίωνΤετάρτη27/01/1614:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)0-2


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΤετάρτη03/02/1614:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)3-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΚρυονερίουΤετάρτη03/02/1614:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )1-3
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΒάρηςΤετάρτη03/02/1614:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)1-1 (πεν: 5-6)
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑγίας ΜαρίναςΤετάρτη03/02/1614:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )1-2


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΑνθούσαςΤετάρτη10/02/1615:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ)0-3
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΤετάρτη10/02/1615:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΡΟΥΝΤΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)0-1


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑγίας ΆνναςΤετάρτη17/02/1614:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )2-0
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟΡαφήναςΤετάρτη17/02/1614:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΑΦΛΟΣ )1-1


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ (13ος Τελικός Κυπέλλου)ΒάρηςΤετάρτη24/02/1615:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΓΚΟΝΤΑ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )1-0