Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Γ Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο26/09/1516:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.1-0
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο26/09/1516:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΣΤΑΣΗΣ Γ.1-1
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΚαπανδριτίουΚυριακή27/09/1516:30ΓΑΛΑΝΗΣ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.0-1
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΣυκαμίνουΚυριακή27/09/1516:30ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΚΑΡΑΒΑ Ε., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.1-1
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΔροσιάςΚυριακή27/09/1516:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.1-0
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή27/09/1516:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-7
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΓέρακαΚυριακή27/09/1516:30ΚΑΡΡΑΣ Α., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
Ρεπό: ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.ΡαφήναςΣάββατο03/10/1516:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΒάρηςΣάββατο03/10/1516:30ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΠΑΛΗΣ Π.1-1
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή04/10/1516:30ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.2-0
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΓέρακαΚυριακή04/10/1516:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.1-3
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή04/10/1516:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.4-0
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΚαλάμουΚυριακή04/10/1516:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΣΜΥΡΝΗ Α., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.4-1
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠολυδενδρίουΚυριακή04/10/1516:30ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.4-0
Ρεπό: ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο10/10/1516:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.0-0
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΔροσιάςΣάββατο10/10/1516:30ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)0-1
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο10/10/1516:30ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΜΠΕΚΑΣ Α.3-3
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή11/10/1516:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΣΟΦΙΑΣ Α.1-4
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΣυκαμίνουΚυριακή11/10/1516:30ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.2-2
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή11/10/1516:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.1-6
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΓέρακαΚυριακή11/10/1516:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-0
Ρεπό: ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΡαφήναςΣάββατο17/10/1516:00ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΑΚΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )1-2
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΚαλάμουΣάββατο17/10/1516:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.1-1
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.ΒάρηςΣάββατο17/10/1516:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΜΠΕΚΑΣ Α.1-0
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΓέρακαΚυριακή18/10/1516:00ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Γ.1-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΜαρίναςΚυριακή18/10/1516:00ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΚΑΡΑΒΑ Ε.2-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΚαπανδριτίουΚυριακή18/10/1516:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.1-2
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΠολυδενδρίουΚυριακή18/10/1516:00ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Α.5-0
Ρεπό: ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο24/10/1516:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.2-0
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΔροσιάςΣάββατο24/10/1516:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΒΑΚΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ)0-0
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΚρυονερίουΣάββατο24/10/1516:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.4-2
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή25/10/1515:00ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ι., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΝΙΚΑΣ Γ.3-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή25/10/1515:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΜΠΕΚΑΣ Α.1-4
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΣυκαμίνουΚυριακή25/10/1515:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΤΥΡΟΛΟΓΟΣ Α.0-5
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Γλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή25/10/1515:00ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.0-5
Ρεπό: ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΡαφήναςΣάββατο31/10/1515:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΣΠΙΘΑΣ Δ.4-1
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΒάρηςΣάββατο31/10/1515:00ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.0-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή01/11/1515:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-1
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚαλάμουΚυριακή01/11/1515:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Γ., ΜΠΑΛΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)1-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΓέρακαΚυριακή01/11/1515:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΠΕΚΑΣ Α.6-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.ΚαπανδριτίουΚυριακή01/11/1515:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.0-1
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΠολυδενδρίουΚυριακή01/11/1515:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)0-0
Ρεπό: ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΔροσιάςΣάββατο07/11/1515:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΣΟΦΙΑΣ Α.3-0
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο07/11/1515:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.5-1
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΓέρακαΚυριακή08/11/1515:00ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΣΜΥΡΝΗ Α.0-3
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή08/11/1515:00ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.2-3
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή08/11/1515:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.1-1
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΣυκαμίνουΚυριακή08/11/1515:00ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-1
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή08/11/1515:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΠΑΛΗΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-0
Ρεπό: ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΡαφήναςΣάββατο14/11/1515:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.2-0
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΒάρηςΣάββατο14/11/1515:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.2-0
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΚαλάμουΚυριακή15/11/1515:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Γ., ΣΤΑΣΗΣ Γ.1-4
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.Γλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή15/11/1515:00ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΣΜΥΡΝΗ Α.1-3
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΓέρακαΚυριακή15/11/1515:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΝΙΚΑΣ Γ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.1-4
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΚαπανδριτίουΚυριακή15/11/1515:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.2-4
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΠολυδενδρίουΚυριακή15/11/1515:00ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΜΠΕΚΑΣ Α.2-2
Ρεπό: ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΔροσιάςΣάββατο21/11/1515:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.2-1
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο21/11/1515:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΑγίας ΜαρίναςΚυριακή22/11/1515:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )1-0
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΓέρακαΚυριακή22/11/1515:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.4-1
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή22/11/1515:00ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ι., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.3-0
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΣυκαμίνουΚυριακή22/11/1515:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΝΙΚΑΣ Γ.1-2
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή22/11/1515:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.2-0
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΒάρηςΣάββατο28/11/1515:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.0-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΓέρακαΣάββατο28/11/1515:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.1-1
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΚαλάμουΚυριακή29/11/1515:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)1-2
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή29/11/1515:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.4-0
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή29/11/1515:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α.0-2
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚαπανδριτίουΚυριακή29/11/1515:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Γ.1-0
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΠολυδενδρίουΚυριακή29/11/1515:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.2-0
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΑγίας ΜαρίναςΣάββατο05/12/1515:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Α.2-1
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.Σπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο05/12/1515:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.5-1
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΓέρακαΣάββατο05/12/1515:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΝΙΚΑΣ Γ.2-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή06/12/1515:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α.4-1
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΣυκαμίνουΚυριακή06/12/1515:00ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΝΙΚΑΣ Γ.1-1
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή06/12/1515:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )2-1
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Λαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή06/12/1515:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΜΠΕΚΑΣ Α.1-1
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΒάρηςΣάββατο12/12/1515:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ)1-2
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΔροσιάςΣάββατο12/12/1515:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )1-1
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο12/12/1515:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.6-2
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή13/12/1515:00ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.3-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΓέρακαΚυριακή13/12/1515:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΠΑΛΗΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.4-1
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΚαπανδριτίουΚυριακή13/12/1515:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΒΑ Ε., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Γ.1-2
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΠολυδενδρίουΚυριακή13/12/1515:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΜΠΕΚΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)0-4
Ρεπό: ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΡαφήναςΣάββατο19/12/1515:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΑΡΑΒΑ Ε.4-1
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΚαλάμουΚυριακή20/12/1515:00ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΣΤΑΣΗΣ Γ.0-0
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΣυκαμίνουΚυριακή20/12/1515:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.1-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.Αγίας ΆνναςΚυριακή20/12/1515:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΔΗΜΑΣ Μ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.1-1
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή20/12/1515:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Γ.2-1
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΓέρακαΚυριακή20/12/1515:00ΜΠΑΛΗΣ Π., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.1-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας ΜαρίναςΚυριακή20/12/1515:00ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.3-0
Ρεπό: ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο09/01/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.6-0
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΔροσιάςΣάββατο09/01/1615:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΝΙΚΑΣ Γ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.1-0
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή10/01/1615:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )2-1
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή10/01/1615:00ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.3-3
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΓέρακαΚυριακή10/01/1615:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )0-2
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΚαπανδριτίουΚυριακή10/01/1615:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΒΑΛΛΑΣ Γ.0-2
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΠολυδενδρίουΚυριακή10/01/1615:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΣΟΦΙΑΣ Α.2-0
Ρεπό: Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο16/01/1615:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΣΟΦΙΑΣ Α.3-1
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΡαφήναςΣάββατο16/01/1615:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ )1-0
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΒάρηςΣάββατο16/01/1615:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΠΑΛΗΣ Π.0-2
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΑγίας ΆνναςΚυριακή17/01/1615:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Π.0-5
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.ΓέρακαΚυριακή17/01/1615:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.1-3
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΑγίας ΜαρίναςΚυριακή17/01/1615:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.5-1
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΚαλάμουΚυριακή17/01/1615:00ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.1-2
Ρεπό: ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΒάρηςΣάββατο23/01/1615:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.1-2
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΡαφήναςΣάββατο23/01/1615:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.1-1
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή24/01/1615:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.2-1
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή24/01/1615:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.2-3
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΓέρακαΚυριακή24/01/1615:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.1-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.Αγίας ΜαρίναςΚυριακή24/01/1615:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΥΡΜΠΕΛΗΣ -)3-1
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΚαλάμουΚυριακή24/01/1615:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.0-2
Ρεπό: ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο30/01/1615:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.2-0
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΔροσιάςΣάββατο30/01/1615:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΝΙΚΑΣ Γ.0-0
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή31/01/1615:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΣΟΦΙΑΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)0-4
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή31/01/1615:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΠΑΘΗΣ )2-4
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή31/01/1615:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.1-1
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΓέρακαΚυριακή31/01/1615:00ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.3-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΚαπανδριτίουΚυριακή31/01/1615:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.1-0
Ρεπό: ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο06/02/1615:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Π.5-0
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΡαφήναςΣάββατο06/02/1615:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΛΛΗΣ Α.3-1
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΒάρηςΣάββατο06/02/1615:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Γ.0-1
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΓέρακαΚυριακή07/02/1615:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.0-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή07/02/1615:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )1-0
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.ΚαλάμουΚυριακή07/02/1615:00ΔΑΤΣΕΡΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.0-3
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΠολυδενδρίουΚυριακή07/02/1615:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΣΤΑΣΗΣ Γ.1-1
Ρεπό: ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο13/02/1615:00ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.1-1
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΔροσιάςΣάββατο13/02/1615:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.4-0
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο13/02/1615:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.3-1
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή14/02/1615:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.4-1
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή14/02/1615:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)2-3
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΓέρακαΚυριακή14/02/1615:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Γ.4-0
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή14/02/1615:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Γ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.0-1
Ρεπό: ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΡαφήναςΣάββατο20/02/1615:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΒάρηςΣάββατο20/02/1615:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.0-1
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΓέρακαΚυριακή21/02/1615:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.3-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή21/02/1615:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )3-1
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΚαλάμουΚυριακή21/02/1615:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.0-4
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΚαπανδριτίουΚυριακή21/02/1615:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.5-1
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.ΠολυδενδρίουΚυριακή21/02/1615:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.0-1
Ρεπό: ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο27/02/1615:00ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ Δ., ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.2-0
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Κάτω ΑχαρνώνΣάββατο27/02/1615:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΑΡΑΒΑ Ε.3-1
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή28/02/1615:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.0-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή28/02/1615:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.1-3
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΝέων ΠαλατίωνΚυριακή28/02/1615:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-0
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή28/02/1615:00ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ Ε.1-4
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΔροσιάςΚυριακή28/02/1615:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Π., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.0-3
Ρεπό: ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΡαφήναςΣάββατο05/03/1615:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.4-1
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΒάρηςΣάββατο05/03/1615:00ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.1-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή06/03/1615:00ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΚΑΡΑΒΑ Ε.8-3
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚαλάμουΚυριακή06/03/1615:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Γ., ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Π.1-2
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.ΓέρακαΚυριακή06/03/1615:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Γ., ΜΠΕΚΑΣ Α.0-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΚαπανδριτίουΚυριακή06/03/1615:00ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΣΤΑΣΗΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ)0-1
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΠολυδενδρίουΚυριακή06/03/1615:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)1-2
Ρεπό: ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο19/03/1615:30ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΛΑΜΠΡΟΣ Γ.7-2
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΔροσιάςΣάββατο19/03/1615:30ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.0-2
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Σπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο19/03/1615:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.2-0
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΓέρακαΚυριακή20/03/1615:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.2-1
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή20/03/1615:30ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.4-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή20/03/1615:30ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ Ε.2-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΣυκαμίνουΚυριακή20/03/1615:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Γ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.0-0
Ρεπό: ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΒάρηςΣάββατο26/03/1615:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-5
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΡαφήναςΚυριακή27/03/1616:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΟΜΠΡΟΒΙΤΣ )0-1
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΚαλάμουΚυριακή27/03/1616:30ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Γ., ΣΤΑΣΗΣ Γ.1-1
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή27/03/1616:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.1-2
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΓέρακαΚυριακή27/03/1616:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α.4-1
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚαπανδριτίουΚυριακή27/03/1616:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΝΙΚΑΣ Γ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.1-3
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΠολυδενδρίουΚυριακή27/03/1616:30ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.2-1
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΓέρακαΣάββατο02/04/1616:30ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΝΙΚΑΣ Γ., ΦΥΤΡΟΣ Γ.2-2
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.ΔροσιάςΣάββατο02/04/1616:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.1-3
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο02/04/1616:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας ΆνναςΣάββατο02/04/1616:30ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.3-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΑγίας ΜαρίναςΚυριακή03/04/1616:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.2-0
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΣυκαμίνουΚυριακή03/04/1616:30ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-3
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή03/04/1616:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.0-0
Ρεπό: ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΚαλάμουΚυριακή10/04/1616:30ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΝΙΚΑΣ Γ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.0-3
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΒάρηςΚυριακή10/04/1616:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.0-5
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΑγίας ΆνναςΚυριακή10/04/1616:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ )2-2
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή10/04/1616:30ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.3-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΓέρακαΚυριακή10/04/1616:30ΚΑΡΡΑΣ Α., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.2-1
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΚαπανδριτίουΚυριακή10/04/1616:30ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.1-2
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΠολυδενδρίουΚυριακή10/04/1616:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.1-0
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

27η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΡαφήναςΣάββατο16/04/1616:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΝΙΚΑΣ Γ.4-0
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΣάββατο16/04/1616:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-0
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.ΣυκαμίνουΣάββατο16/04/1616:30ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Γ.1-2
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΑγίας ΆνναςΣάββατο16/04/1616:30ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.2-1
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο16/04/1616:30ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.1-1
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΓέρακαΣάββατο16/04/1616:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.3-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο16/04/1616:30ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ., ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ Ε.4-0
Ρεπό: ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ

28η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΒάρηςΣάββατο23/04/1616:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.3-0 α.α.
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΔροσιάςΣάββατο23/04/1616:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑγίας ΆνναςΣάββατο23/04/1616:30ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ Π., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.4-1
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΓέρακαΣάββατο23/04/1616:30ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.5-2
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΚαπανδριτίουΣάββατο23/04/1616:30ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.0-2
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΠολυδενδρίουΣάββατο23/04/1616:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.1-1
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή24/04/1616:30ΚΑΡΡΑΣ Α., ΝΙΚΑΣ Γ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.1-3
Ρεπό: ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ

29η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΣυκαμίνουΚυριακή08/05/1617:30ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.1-3
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή08/05/1617:30ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.1-1
ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ.Λαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή08/05/1617:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-1
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΓέρακαΚυριακή08/05/1617:30ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.3-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑγίας ΜαρίναςΚυριακή08/05/1617:30ΜΑΛΑΜΑΣ Μ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.0-2
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΡαφήναςΚυριακή08/05/1617:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.3-1
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΚαλάμουΚυριακή08/05/1617:30ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΝΙΚΑΣ Γ.0-0
Ρεπό: Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

30η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΔροσιάςΣάββατο14/05/1617:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.0-2
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο14/05/1617:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.1-5
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΓέρακαΣάββατο14/05/1617:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΝΙΚΑΣ Γ.1-2
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΚαπανδριτίουΣάββατο14/05/1617:30ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.3-2
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΠολυδενδρίουΣάββατο14/05/1617:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΟΣ Γ.1-0
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΣπάτων Δημήτρης ΔημητρίουΚυριακή15/05/1617:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.1-0
ΔΟΞΑ ΠΟΝΤΙΩΝ ΑΧΑΡΝ. - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή15/05/1617:30ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ.5-1
Ρεπό: ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ