Antrantis
hps

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Κ 17 Β ΟΜΙΛΟΣ

<< Κ 17 Α ΟΜΙΛΟΣ
Κ 17 Γ ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΓέρακαΣάββατο14/10/2310:00ΣΟΥΖΑΣ Κ.1-9
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΓλυκών ΝερώνΣάββατο14/10/2310:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.3-0
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΔιώνηςΣάββατο14/10/2310:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.0-7
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΡαφήναςΣάββατο14/10/2310:00ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Χ.1-2
Ρεπό: ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΓέρακαΣάββατο21/10/2310:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.3-2
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥPallini ΑrenaΣάββατο21/10/2310:00ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Χ.11-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑγίας ΜαρίναςΣάββατο21/10/2310:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-4
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑρτέμιδοςΣάββατο21/10/2310:00ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.11-0
Ρεπό: ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΡαφήναςΣάββατο04/11/2310:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.2-1
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑρτέμιδοςΣάββατο04/11/2310:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α.2-3
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΔιώνηςΣάββατο04/11/2310:00ΚΑΖΑΣ Π.2-10
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο04/11/2310:00ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ.2-1
Ρεπό: ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑγίας ΜαρίναςΣάββατο11/11/2309:30ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.2-4
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΑρτέμιδοςΣάββατο11/11/2310:00ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Χ.5-0 α.α.
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΓέρακαΣάββατο11/11/2310:00ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ.0-7
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝPallini ΑrenaΣάββατο11/11/2310:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.2-1
Ρεπό: ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑΝΑΒΟΛΗΣάββατο18/11/2300:00ΛΙΑΠΗΣ Σ.3-0 α.α.
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΓέρακαΣάββατο18/11/2310:00ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.3-0
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑρτέμιδοςΣάββατο18/11/2310:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ.6-1
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΡαφήναςΣάββατο18/11/2310:00ΚΑΖΑΣ Π.0-1
Ρεπό: ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΑρτέμιδοςΣάββατο25/11/2310:00ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ.2-1
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΓέρακαΣάββατο25/11/2310:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-7
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΓλυκών ΝερώνΣάββατο25/11/2310:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ..3-0 α.α.
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο25/11/2310:00ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.1-3
Ρεπό: ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΡαφήναςΣάββατο02/12/2310:00ΛΙΑΠΗΣ Σ.4-2
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑρτέμιδοςΣάββατο02/12/2310:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.7-0
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΓέρακαΣάββατο02/12/2310:00ΚΑΤΣΙΝΗΣ A.1-0
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣPallini ΑrenaΠέμπτη07/12/2316:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.2-0
Ρεπό: ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο09/12/2300:000-3 α.α.
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο09/12/2300:000-3 α.α.
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΓλυκών ΝερώνΣάββατο09/12/2309:45ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-1
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΑρτέμιδοςΣάββατο09/12/2309:45ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.3-0
Ρεπό: ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο16/12/2300:003-0 α.α.
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο16/12/2300:003-0 α.α.
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο16/12/2309:45ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.2-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΓέρακαΣάββατο16/12/2309:45ΚΑΤΣΙΝΗΣ A.3-0
Ρεπό: ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο13/01/2400:003-0 α.α.
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο13/01/2400:003-0 α.α.
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟPallini ΑrenaΣάββατο13/01/2409:45ΚΑΤΣΙΝΗΣ A.0-3
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑρτέμιδοςΣάββατο13/01/2409:45ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ.2-1
Ρεπό: ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο20/01/2400:000-3 α.α.
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο20/01/2400:000-3 α.α.
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΡαφήναςΣάββατο20/01/2409:45ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.2-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο20/01/2409:45ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Χ.2-0
Ρεπό: ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο27/01/2400:003-0 α.α.
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟPallini ΑrenaΣάββατο27/01/2409:45ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.0-0
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΓέρακαΣάββατο27/01/2409:45ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-1
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑρτέμιδοςΣάββατο27/01/2409:45ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ.0-0
Ρεπό: ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο03/02/2400:000-3 α.α.
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο03/02/2400:003-0 α.α.
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΡαφήναςΣάββατο03/02/2409:45ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.5-0
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΑρτέμιδοςΣάββατο03/02/2409:45ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ.4-0
Ρεπό: ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο10/02/2400:00
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣPallini ΑrenaΣάββατο10/02/2409:45ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.2-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΑγίας ΜαρίναςΣάββατο10/02/2409:45ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ.1-4
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑρτέμιδοςΣάββατο10/02/2409:45ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Χ.4-2
Ρεπό: ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο17/02/2400:003-0 α.α.
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο17/02/2400:000-3 α.α.
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΓέρακαΣάββατο17/02/2409:45ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.6-1
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΑρτέμιδοςΣάββατο17/02/2419:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.3-1
Ρεπό: ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο24/02/2400:000-3 α.α.
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΑγίας ΜαρίναςΣάββατο24/02/2409:45ΚΑΖΑΣ Π.0-5
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΓλυκών ΝερώνΣάββατο24/02/2409:45ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-0
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑρτέμιδοςΣάββατο24/02/2409:45ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ.2-0
Ρεπό: ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο02/03/2400:003-0 α.α.
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο02/03/2400:003-0 α.α.
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑρτέμιδοςΣάββατο02/03/2409:45ΟΥΤΣΙΚΑΣ Δ.0-1
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣPallini ΑrenaΣάββατο02/03/2409:45ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .1-2
Ρεπό: ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο09/03/2400:000-3 α.α.
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑρτέμιδοςΣάββατο09/03/2409:45ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.4-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο09/03/2409:450-3 α.α.
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο09/03/2409:45ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-0
Ρεπό: ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ