Κατασκήνωση
Antrantis

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2023-2024
Γ Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΒΚαπανδριτίουΣάββατο30/09/2316:30ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ.2-1
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΒΚουβαράΣάββατο30/09/2316:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.1-4
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΔιονύσουΣάββατο30/09/2316:30ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-0
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 Β - ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο30/09/2316:30ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή01/10/2316:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΠΡΙΦΤΗΣ Σ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Χ.2-3
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β Γλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή01/10/2316:30ΛΙΑΠΗΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗ Θ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.2-4
Ρεπό: ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 ΒΒούλαςΣάββατο21/10/2316:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ., ΔΡΟΣΟΣ Ε.4-1
ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΒάρηςΣάββατο21/10/2316:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.3-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο21/10/2316:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α.5-0
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο21/10/2316:00ΠΡΙΦΤΗΣ Σ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ .0-2
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή22/10/2316:00ΛΙΑΠΗΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΠΕΡΔΙΚΗ Θ.5-1
ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΣταμάταςΚυριακή22/10/2316:00ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.1-1
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Β

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Β - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΡαφήναςΣάββατο04/11/2315:00ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ .0-1
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣΚουβαράΣάββατο04/11/2315:00ΠΡΙΦΤΗΣ Σ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .0-3
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΔιονύσουΣάββατο04/11/2315:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΜΑΚΡΗΣ Α.3-2
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 Β - ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β Κορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο04/11/2315:00ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.1-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΒΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή05/11/2315:00ΛΙΑΠΗΣ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ.2-1
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή05/11/2315:00ΚΑΖΑΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΜΕΤΑΣΟYΜΗ Κ.0-2
Ρεπό: ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΒούλαςΣάββατο11/11/2315:00ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ., ΜΕΤΑΣΟYΜΗ Κ., ΚΑΖΑΣ Π.6-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΚαπανδριτίουΣάββατο11/11/2315:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α.2-0
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο11/11/2315:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Χ.3-1
ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΒΣταμάταςΚυριακή12/11/2315:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.1-1
ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΒάρηςΚυριακή12/11/2315:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΔΡΟΣΟΣ Ε., ΠΡΙΦΤΗΣ Σ.2-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 ΒΑγίας ΜαρίναςΚυριακή12/11/2315:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ .., ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ.2-0
Ρεπό: ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Β - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΡαφήναςΣάββατο18/11/2315:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.3-2
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΚουβαράΣάββατο18/11/2315:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΠΡΙΦΤΗΣ Σ.1-4
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΒΔιονύσουΣάββατο18/11/2315:00ΔΡΟΣΟΣ Ε., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ.3-1
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 Β - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο18/11/2315:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.0-1
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή19/11/2315:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή19/11/2315:00ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ., ΠΡΙΦΤΗΣ Σ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-3
Ρεπό: Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΒούλαςΣάββατο25/11/2315:00ΠΡΙΦΤΗΣ Σ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ.2-0
ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΒΒάρηςΣάββατο25/11/2315:00ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ., ΜΕΤΑΣΟYΜΗ Κ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Χ.0-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΑγίας ΜαρίναςΣάββατο25/11/2315:00ΔΡΟΣΟΣ Ε., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.5-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 ΒΚαπανδριτίουΣάββατο25/11/2315:00ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ .., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.1-0
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο25/11/2315:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .2-1
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή26/11/2315:00ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ .., ΚΑΖΑΣ Π., ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ.2-2
Ρεπό: ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Β - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΒΡαφήναςΣάββατο02/12/2315:00ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.2-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥΔιονύσουΣάββατο02/12/2315:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.0-1
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΚουβαράΣάββατο02/12/2315:00ΚΑΖΑΣ Π., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ.0-2
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή03/12/2312:00ΔΡΟΣΟΣ Ε., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΚΑΖΑΣ Π.0-3
ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΣταμάταςΚυριακή03/12/2315:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Χ.2-1
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 Β - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή03/12/2315:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.2-1
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β - ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣΒάρηςΣάββατο09/12/2315:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.5-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο09/12/2315:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ .5-2
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΚαπανδριτίουΣάββατο09/12/2315:00ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .2-0
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΒΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο09/12/2315:00ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ .., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α., ΚΑΖΑΣ Π.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 ΒΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή10/12/2315:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Χ.1-3
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή10/12/2315:00ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ .., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.1-2
Ρεπό: Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΒούλαςΣάββατο16/12/2315:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-2
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΚουβαράΣάββατο16/12/2315:00ΣΚΡΕΠΕΤΟΣ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.0-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Β - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥΡαφήναςΣάββατο16/12/2315:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ., ΚΑΖΑΣ Π.0-1
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΔιονύσουΣάββατο16/12/2315:15ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ.4-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή17/12/2312:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΠΕΡΔΙΚΗ Θ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.0-2
ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΒΣταμάταςΚυριακή17/12/2315:00ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ .., ΠΕΡΔΙΚΗ Θ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.0-1
Ρεπό: ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 Β

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο06/01/2415:15ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ.3-2
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 Β - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΚουβαράΣάββατο06/01/2415:15ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΠΡΙΦΤΗΣ Σ.1-4
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΚαπανδριτίουΣάββατο06/01/2415:15ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Χ.3-0
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο06/01/2415:15ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ., ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ.2-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή07/01/2415:15ΠΡΙΦΤΗΣ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.1-0
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΒΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή07/01/2415:15ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ .., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α., ΜΕΤΑΣΟYΜΗ Κ.1-7
Ρεπό: ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 ΒΚουβαράΣάββατο13/01/2415:15ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ.0-2
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΒούλαςΣάββατο13/01/2415:15ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.1-2
ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΒΒάρηςΚυριακή14/01/2411:00ΣΚΡΕΠΕΤΟΣ Σ., ΚΟΥΡΙΝΙΩΤΗ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.4-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Β - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΡαφήναςΚυριακή14/01/2411:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.3-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή14/01/2411:00ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.1-3
ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥΣταμάταςΚυριακή14/01/2415:15ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΠΡΙΦΤΗΣ Σ.1-1
Ρεπό: ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΔιονύσουΣάββατο20/01/2415:15ΚΑΖΑΣ Π., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.3-1
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 Β - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΒΚουβαράΣάββατο20/01/2415:15ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΚΟΥΡΙΝΙΩΤΗ Κ.4-5
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β Παλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο20/01/2415:15ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο20/01/2415:30ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Χ.3-2
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή21/01/2415:15ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ.3-4
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΚαπανδριτίουΚυριακή21/01/2415:15ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ .., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.1-0
Ρεπό: ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Β - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΡαφήναςΣάββατο27/01/2415:15ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.0-1
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΒούλαςΣάββατο27/01/2415:15ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ.1-1
ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥΒάρηςΣάββατο27/01/2415:15ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.3-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο27/01/2415:15ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ., ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ.0-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 ΒΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή28/01/2411:15ΣΚΡΕΠΕΤΟΣ Σ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ.0-4
ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΣταμάταςΚυριακή28/01/2415:15ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ., ΚΑΖΑΣ Π.4-0
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥΑγίας ΜαρίναςΣάββατο03/02/2415:30ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Β - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΡαφήναςΣάββατο03/02/2415:30ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΔΡΟΣΟΣ Ε.5-0
ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 ΒΣταμάταςΣάββατο03/02/2415:30ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ .., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Χ.2-0
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΒούλαςΣάββατο03/02/2415:30ΠΡΙΦΤΗΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗ Θ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.1-0
ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΒάρηςΣάββατο03/02/2415:30ΣΚΡΕΠΕΤΟΣ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ., ΜΕΤΑΣΟYΜΗ Κ.2-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή04/02/2415:30ΔΡΟΣΟΣ Ε., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.0-1
Ρεπό: ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΚουβαράΣάββατο10/02/2415:30ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ.1-3
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣΔιονύσουΣάββατο10/02/2415:30ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.3-1
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 Β - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΚαλυβίωνΣάββατο10/02/2415:30ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ.0-2
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΚαπανδριτίουΣάββατο10/02/2415:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.0-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β Λαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή11/02/2415:30ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Χ.0-2
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΒΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή11/02/2415:30ΛΙΑΠΗΣ Σ., ΠΡΙΦΤΗΣ Σ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.2-0
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Β

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΒΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο17/02/2415:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.2-5
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΒούλαςΣάββατο17/02/2415:30ΛΙΑΠΗΣ Σ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.0-2
ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 ΒΒάρηςΣάββατο17/02/2415:30ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.1-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΑγίας ΜαρίναςΣάββατο17/02/2415:30ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.2-3
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο17/02/2415:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Χ.2-0
ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΣταμάταςΚυριακή18/02/2415:30ΠΡΙΦΤΗΣ Σ., ΟΥΤΣΙΚΑΣ Δ., ΚΟΥΦΟΠΑΝΤΕΛΗΣ ..3-0
Ρεπό: ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Β - ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣΡαφήναςΣάββατο24/02/2415:30ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΜΕΤΑΣΟYΜΗ Κ.3-1
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΚουβαράΣάββατο24/02/2415:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΠΡΙΦΤΗΣ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ.0-5
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΔιονύσουΣάββατο24/02/2415:30ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ .., ΚΑΖΑΣ Π.1-1
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 Β - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΒΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή25/02/2415:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ., ΔΡΟΣΟΣ Ε.1-0
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή25/02/2415:30ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή25/02/2415:30ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΠΡΙΦΤΗΣ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ.0-6
Ρεπό: ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΒΒούλαςΣάββατο02/03/2415:30ΚΑΖΑΣ Π., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.2-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο02/03/2415:30ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.1-4
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΚαπανδριτίουΣάββατο02/03/2415:30ΔΡΟΣΟΣ Ε., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Χ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π.4-0
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 ΒΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο02/03/2415:30ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.1-1
ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΒάρηςΚυριακή03/03/2411:00ΚΑΖΑΣ Π., ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΣ Α., ΚΟΥΦΟΠΑΝΤΕΛΗΣ ..5-0
ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΣταμάταςΚυριακή03/03/2415:30ΛΙΑΠΗΣ Σ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΓΙΩΤΑΚΗΣ Π.3-0
Ρεπό: Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Β - ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΡαφήναςΣάββατο09/03/2415:30ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ., ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.3-1
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΒΚουβαράΣάββατο09/03/2415:30ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΚΟΥΡΙΝΙΩΤΗ Κ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.0-4
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 Β - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο09/03/2415:30ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.0-4
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΔιονύσουΣάββατο09/03/2415:30ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΜΑΚΡΗΣ Α.3-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή10/03/2412:30ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή10/03/2415:30ΚΑΖΑΣ Π., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ.1-5
Ρεπό: ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣ

20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣΒούλαςΣάββατο23/03/2416:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΛΙΑΠΗΣ Σ., ΟΥΤΣΙΚΑΣ Δ.0-0
ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΒάρηςΣάββατο23/03/2416:00ΚΑΖΑΣ Π., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.5-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΒΑγίας ΜαρίναςΣάββατο23/03/2416:00ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ., ΠΡΙΦΤΗΣ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ.2-2
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΚαπανδριτίουΣάββατο23/03/2416:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-1
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο23/03/2416:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΜΕΤΑΣΟYΜΗ Κ., ΜΕΛΑΧΡΟΙΝΟΣ Α.3-0
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 ΒΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή24/03/2416:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.2-0
Ρεπό: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ

21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 Β - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο30/03/2416:00ΔΡΟΣΟΣ Ε., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.3-1
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΔιονύσουΣάββατο30/03/2416:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΟΥΡΙΝΙΩΤΗ Κ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.3-0
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥΚουβαράΣάββατο30/03/2416:00ΚΑΖΑΣ Π., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.0-4
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Β - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΡαφήναςΣάββατο30/03/2416:00ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-3
ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β ΣταμάταςΚυριακή31/03/2417:00ΠΡΙΦΤΗΣ Σ., ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ Σ., ΜΕΤΑΣΟYΜΗ Κ.1-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΒΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή31/03/2417:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΚΑΖΑΣ Π., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Χ.1-3
Ρεπό: Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ

22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΒάρηςΣάββατο06/04/2417:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .2-2
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΒΚαπανδριτίουΣάββατο06/04/2417:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΚΟΥΡΙΝΙΩΤΗ Κ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ.4-1
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο06/04/2417:00ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΔΡΟΣΟΣ Ε., ΓΙΩΤΑΚΗΣ Π.2-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β - ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή07/04/2417:00ΚΑΖΑΣ Π., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.1-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΚυριακή07/04/2417:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΓΙΩΤΑΚΗΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.0-2
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή07/04/2417:00ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΔΡΟΣΟΣ Ε., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.4-0
Ρεπό: ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 Β

23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ ΒΒούλαςΣάββατο13/04/2417:00ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.3-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 ΒΔιονύσουΣάββατο13/04/2417:00ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.4-0
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΚουβαράΣάββατο13/04/2417:00ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΠΡΙΦΤΗΣ Σ.0-3
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Β - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΡαφήναςΣάββατο13/04/2417:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ., ΚΑΖΑΣ Π.3-0
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΚυριακή14/04/2417:00ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΠΡΙΦΤΗΣ Σ., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.
ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣΣταμάταςΚυριακή14/04/2417:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.
Ρεπό: ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β

24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β - ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β Αγίας ΜαρίναςΣάββατο20/04/2417:00
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 Β - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΣάββατο20/04/2417:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ ΒΛαυρίου Π.ΒογιατζήςΣάββατο20/04/2417:00
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣΚαπανδριτίουΣάββατο20/04/2417:00
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΠαλαιάς ΦώκαιαςΣάββατο20/04/2417:00
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή21/04/2417:00
Ρεπό: ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Β - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 Β
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
Ρεπό: ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β

26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Β
ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 Β - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣ
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β
ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β
Ρεπό: ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ