Antrantis

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-23
Δ΄ΟΜΙΛΟΣ Κ14

<< Γ΄ΟΜΙΛΟΣ Κ14
Κ14 Β ΦΑΣΗ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο19/11/2212:303-0 α.α.
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚαπανδριτίουΣάββατο19/11/2212:30ΜΑΓΓΟΓΙΑΣ Π.2-6
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο19/11/2212:30ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ.4-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΆνναςΣάββατο19/11/2212:30ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..5-10


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίας ΆνναςΣάββατο26/11/2211:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.4-1
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥΑυλώναΣάββατο26/11/2212:30ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.3-1
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο26/11/2212:30ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.0-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο07/01/2300:303-0 α.α.


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚαπανδριτίουΣάββατο03/12/2212:30ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.0-3 α.α.
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958Κάτω ΑχαρνώνΣάββατο03/12/2212:30ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ..6-2
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο03/12/2212:30ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.1-5
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΝέων ΠαλατίωνΣάββατο03/12/2212:30ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.2-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο10/12/2200:00ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.3-0 α.α.
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΣυκαμίνουΣάββατο10/12/2212:30ΓΑΛΑΝΗΣ Γ.2-1
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΑυλώναΣάββατο10/12/2212:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.3-4
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίας ΆνναςΣάββατο10/12/2212:30ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..4-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο17/12/2200:003-0 α.α.
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο17/12/2212:30ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α.1-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚαπανδριτίουΣάββατο17/12/2212:30ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.2-8
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑγίας ΆνναςΣάββατο25/02/2312:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.0-7


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο14/01/2300:000-3 α.α.
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958ΣυκαμίνουΣάββατο14/01/2312:30ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.3-0 α.α.
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΝέων ΠαλατίωνΣάββατο14/01/2312:30ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ..9-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο14/01/2312:30ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.0-2


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο21/01/2300:003-0 α.α.
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑυλώναΣάββατο21/01/2312:30ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-6
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο21/01/2312:30ΓΑΛΑΝΗΣ Γ.2-2
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο21/01/2312:30ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..3-3


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο28/01/2300:003-0 α.α.
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑυλώναΣάββατο28/01/2312:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.0-6
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίας ΆνναςΣάββατο28/01/2312:30ΓΑΛΑΝΗΣ Γ.0-3
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΣυκαμίνουΣάββατο28/01/2312:30ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-4


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΆνναςΣάββατο04/02/2312:30ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.2-2
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο04/02/2312:30ΓΑΛΑΝΗΣ Γ.0-7
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο04/02/2312:300-3 α.α.
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΝέων ΠαλατίωνΣάββατο04/02/2312:30ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.5-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο11/02/2300:003-0 α.α.
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΑγίας ΆνναςΣάββατο11/02/2312:30ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.4-0
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑυλώναΣάββατο25/02/2312:30ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.0-1
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΣυκαμίνουΣάββατο25/02/2312:30ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.1-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958Αγίας ΆνναςΣάββατο18/02/2311:15ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.3-1
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΆνναςΣάββατο18/02/2312:30ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.7-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚαπανδριτίουΣάββατο18/02/2312:30ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ.0-3 α.α.
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο18/02/2312:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.2-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο04/03/2300:003-0 α.α.
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΑγίας ΆνναςΣάββατο04/03/2312:30ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ..7-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΝέων ΠαλατίωνΣάββατο04/03/2312:30ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..2-0
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑυλώναΣάββατο04/03/2312:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-5


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο11/03/2300:003-0 α.α.
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο11/03/2311:15ΓΑΛΑΝΗΣ Γ.2-7
ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958 - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑυλώναΣάββατο11/03/2312:30ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.3-2
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑγίας ΆνναςΣάββατο11/03/2312:30ΓΑΛΑΝΗΣ Γ.3-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο18/03/2300:000-3 α.α.
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΟΣ 1958Αγίας ΆνναςΣάββατο18/03/2312:30ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ..9-2
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΝέων ΠαλατίωνΣάββατο18/03/2312:30ΓΑΛΑΝΗΣ Γ.3-0
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΣυκαμίνουΣάββατο18/03/2312:30ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α.0-2