hps
Antrantis

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2022-23
Β΄ΟΜΙΛΟΣ Κ14

<< Α΄ΟΜΙΛΟΣ Κ14
Γ΄ΟΜΙΛΟΣ Κ14 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣPallini ΑrenaΣάββατο19/11/2212:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.1-0
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο19/11/2212:30ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.3-0
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο19/11/2212:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.3-4
ΜΑΡΚΟ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΓέρακαΣάββατο19/11/2212:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.0-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΓέρακαΣάββατο26/11/2212:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-6
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑρτέμιδοςΣάββατο26/11/2212:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.7-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΡαφήναςΣάββατο26/11/2212:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.0-2
ΜΑΡΚΟ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΜαρκόπουλουΣάββατο26/11/2212:30ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .1-3


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΜΑΡΚΟΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο03/12/2212:30ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ.6-0
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο03/12/2212:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΓλυκών ΝερώνΣάββατο03/12/2212:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.0-1
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥPallini ΑrenaΣάββατο03/12/2212:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.6-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΓέρακαΣάββατο10/12/2212:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-4
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΡαφήναςΣάββατο10/12/2212:30ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.3-2
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣPallini ΑrenaΣάββατο10/12/2212:30ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.1-0
ΜΑΡΚΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο10/12/2212:30ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.2-9


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΜΑΡΚΟΓλυκών ΝερώνΣάββατο17/12/2212:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.6-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο17/12/2212:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-1
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑρτέμιδοςΣάββατο17/12/2212:30ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-1
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο17/12/2212:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.4-0


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΓέρακαΣάββατο14/01/2312:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-7
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο14/01/2312:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.6-0
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟPallini ΑrenaΣάββατο14/01/2312:30ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι.2-1
ΜΑΡΚΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΜαρκόπουλουΣάββατο14/01/2312:30ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..0-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΜΑΡΚΟΡαφήναςΣάββατο21/01/2312:30ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.1-0
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΑρτέμιδοςΣάββατο21/01/2312:30ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ.3-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο21/01/2312:30ΣΟΥΖΑΣ Κ.1-3
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο21/01/2312:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.4-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΡαφήναςΣάββατο28/01/2312:30ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.0-0
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΑρτέμιδοςΣάββατο28/01/2312:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-1
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο28/01/2312:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.1-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΜΑΡΚΟΓέρακαΣάββατο28/01/2312:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΓλυκών ΝερώνΣάββατο04/02/2312:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.6-0
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο04/02/2312:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-4
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο04/02/2312:30ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν.2-0
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΜΑΡΚΟPallini ΑrenaΣάββατο04/02/2312:30ΖΑΝΝΙΚΟΣ Α.3-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΜαρκόπουλουΣάββατο11/02/2312:30ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ.0-6
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΡαφήναςΣάββατο11/02/2312:30ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-0
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΑρτέμιδοςΣάββατο11/02/2312:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.2-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΓέρακαΣάββατο11/02/2312:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΔΑΚ ΠαιανίαςΣάββατο18/02/2312:00ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ..3-0
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑρτέμιδοςΣάββατο18/02/2312:30ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.6-0
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΓλυκών ΝερώνΣάββατο18/02/2312:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΜΑΡΚΟΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο18/02/2312:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.4-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣPallini ΑrenaΣάββατο04/03/2312:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.2-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΡαφήναςΣάββατο04/03/2312:30ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΓέρακαΣάββατο04/03/2312:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-7
ΜΑΡΚΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΜαρκόπουλουΤετάρτη22/03/2316:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.4-4


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΡαφήναςΣάββατο11/03/2312:30ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ..6-0
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣΠαλλήνης ΠλαστικόΣάββατο11/03/2312:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.0-7
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΓλυκών ΝερώνΣάββατο11/03/2312:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.2-0
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΜΑΡΚΟΑρτέμιδοςΣάββατο11/03/2312:30ΒΟΥΤΣΙΝΑΣ Δ.3-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΡΚΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΡαφήναςΣάββατο18/03/2312:30ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ.0-3 α.α.
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝPallini ΑrenaΣάββατο18/03/2312:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.0-2
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΓλυκών ΝερώνΣάββατο18/03/2312:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.3-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΓέρακαΣάββατο18/03/2312:30ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.0-1