Antrantis
Κατασκήνωση

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ18

<< Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ18
Κ18 ΚΥΠΕΛΛΟ Α ΦΑΣΗ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΚαλάμουΣάββατο12/10/1910:00ΚΑΜΠΕΡΟΣ .., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Χ., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.0-3 α.α.
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΚρυονερίουΣάββατο12/10/1910:00ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.2-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΣυκαμίνουΣάββατο12/10/1910:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α.8-3
Ρεπό: ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο19/10/1910:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α.2-2
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΣταμάταςΣάββατο19/10/1910:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ .7-2
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΑγίας ΆνναςΣάββατο19/10/1910:00ΚΑΜΠΕΡΟΣ .., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Χ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β.6-0
Ρεπό: ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚρυονερίουΣάββατο26/10/1910:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α.1-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΣυκαμίνουΣάββατο26/10/1910:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Χ., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.1-4
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίας ΆνναςΣάββατο26/10/1910:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.0-6
Ρεπό: ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΣταμάταςΣάββατο02/11/1910:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.7-1
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΚαλάμουΣάββατο02/11/1910:00ΚΑΜΠΕΡΟΣ .., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α.1-4
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο02/11/1910:00ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.5-1
Ρεπό: ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο09/11/1909:30ΚΑΜΠΕΡΟΣ .., ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Χ., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.0-9
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΣυκαμίνουΣάββατο09/11/1909:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α., ΚΟΣΜΑΣ Κ.2-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο09/11/1909:30ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β.3-2
Ρεπό: ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚρυονερίουΣάββατο16/11/1909:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α.3-2
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚαλάμουΣάββατο16/11/1909:30ΚΑΜΠΕΡΟΣ .., ΚΟΣΜΑΣ Κ.3-0
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΔημοτικό ΑχαρνώνΣάββατο16/11/1909:30ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΚΙΝΑΣ Θ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.1-0
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΣταμάταςΣάββατο23/11/1909:30ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΜΠΕΡΟΣ .., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.2-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο23/11/1909:30ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.4-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΚρυονερίουΣάββατο23/11/1909:30ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β.0-5
Ρεπό: ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΣταμάταςΣάββατο30/11/1909:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β.5-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο30/11/1909:30ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.7-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΆνοιξης Γ.ΚυριάκηςΣάββατο30/11/1909:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΟΣΜΑΣ Κ.1-5
Ρεπό: ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΣυκαμίνουΣάββατο07/12/1909:30ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α.1-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΚρυονερίουΣάββατο07/12/1909:30ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β.0-5
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚαλάμουΣάββατο07/12/1909:30ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ., ΚΑΜΠΕΡΟΣ .., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.0-6
Ρεπό: ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΣταμάταςΤετάρτη11/12/1915:15ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΙΝΑΣ Θ.11-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚάτω ΑχαρνώνΤετάρτη11/12/1915:15ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.7-0
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΔημοτικό ΑχαρνώνΤετάρτη18/12/1915:15ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
Ρεπό: ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΑγίας ΆνναςΣάββατο14/12/1909:30ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΟΣΜΑΣ Κ.1-7
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΣυκαμίνουΣάββατο14/12/1909:30ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ.0-3
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΚρυονερίουΣάββατο04/01/2010:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α.6-0
Ρεπό: ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΔημοτικό ΑχαρνώνΣάββατο21/12/1909:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α.7-0
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚαλάμουΣάββατο21/12/1909:30ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ., ΚΟΣΜΑΣ Κ.0-4
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΣταμάταςΣάββατο21/12/1909:30ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΑΜΠΕΡΟΣ .., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.6-0
Ρεπό: ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΣυκαμίνουΣάββατο11/01/2009:30ΣΠΑΡΑΓΓΗΣ Ν., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΠΑΣΧΑΛΗΣ .1-2
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΑγίας ΆνναςΣάββατο11/01/2009:30ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΚΟΣΜΑΣ Κ., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α.3-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο11/01/2009:30ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β.0-2
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΔημοτικό ΑχαρνώνΣάββατο18/01/2009:30ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ .1-1
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΚαλάμουΣάββατο18/01/2009:30ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΚΙΝΑΣ Θ., ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α.0-4
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚρυονερίουΣάββατο18/01/2009:30ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΡΙΖΟΣ Δ.6-1
Ρεπό: ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ