ΙΕΚ ΑΛΦΑ
Total Health
molten
Active
Antrantis

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16

<< Γ ΦΑΣΗ Κ16 ΚΥΠΕΛΛΟ
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ16 ΚΥΠΕΛΛΟ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΠολυδενδρίουΚυριακή07/10/1810:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.0-6
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή07/10/1810:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.1-0
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΣταμάταςΚυριακή07/10/1810:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.3-1
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚαπανδριτίουΚυριακή07/10/1810:00ΧΡΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ..0-1
Ρεπό: ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Νέων ΠαλατίωνΚυριακή14/10/1810:00ΛΙΟΛΙΟΣ Α.1-3
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή14/10/1810:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.1-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΣυκαμίνουΚυριακή14/10/1810:00ΣΤΑΣΗΣ Γ.1-2
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή14/10/1810:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.9-0
Ρεπό: ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΚαπανδριτίουΚυριακή21/10/1810:00ΣΤΑΣΗΣ Γ.1-0
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή21/10/1810:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.5-0
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΣταμάταςΚυριακή21/10/1810:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.0-0
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή21/10/1810:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.1-0
Ρεπό: ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή04/11/1810:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.2-5
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΠολυδενδρίουΚυριακή04/11/1810:00ΛΙΟΛΙΟΣ Α.0-9
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΣυκαμίνουΚυριακή04/11/1810:00ΣΤΑΣΗΣ Γ.1-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή04/11/1810:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.0-3
Ρεπό: ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΝέων ΠαλατίωνΚυριακή11/11/1810:00ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..3-5
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή11/11/1810:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.3-0
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΣταμάταςΚυριακή11/11/1810:00ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.8-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚαπανδριτίουΚυριακή11/11/1810:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.2-1
Ρεπό: ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή18/11/1810:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.0-6
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠολυδενδρίουΚυριακή18/11/1810:00ΣΤΑΣΗΣ Γ.2-3
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΣυκαμίνουΚυριακή18/11/1810:00ΛΙΟΛΙΟΣ Α.3-0
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΣταμάταςΣάββατο22/12/1810:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.0-0
Ρεπό: ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή25/11/1810:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.2-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΚαπανδριτίουΚυριακή25/11/1810:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-4
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή25/11/1810:00ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.8-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή25/11/1810:00ΛΙΟΛΙΟΣ Α.6-1
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΣταμάταςΚυριακή02/12/1809:30ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.1-2
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΠολυδενδρίουΚυριακή02/12/1810:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.0-4
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίας ΆνναςΚυριακή02/12/1810:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.0-0
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΣταμάταςΚυριακή02/12/1811:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.0-0
Ρεπό: ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΣυκαμίνουΚυριακή09/12/1810:00ΛΙΟΛΙΟΣ Α.4-3
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή09/12/1810:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.4-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή09/12/1810:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.2-3
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή09/12/1810:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.0-3
Ρεπό: ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΣυκαμίνουΚυριακή16/12/1810:00ΛΙΟΛΙΟΣ Α.6-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή16/12/1810:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.0-2
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή16/12/1810:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ.1-1
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας ΆνναςΚυριακή16/12/1810:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.9-1
Ρεπό: ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚαπανδριτίουΚυριακή13/01/1909:30ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.1-4
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΣταμάταςΚυριακή13/01/1909:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.3-1
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΆνοιξηςΚυριακή13/01/1909:30ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.5-0
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΠολυδενδρίουΚυριακή13/01/1909:30ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.6-3
Ρεπό: ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Κάτω ΑχαρνώνΚυριακή20/01/1909:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.3-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή20/01/1909:30ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.1-3
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΣυκαμίνουΚυριακή20/01/1909:30ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-4
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή20/01/1909:30ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.1-7
Ρεπό: ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΣταμάταςΚυριακή27/01/1909:30ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.2-1
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΆνοιξηςΚυριακή27/01/1909:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.6-1
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚαπανδριτίουΚυριακή27/01/1909:30ΣΤΑΣΗΣ Π.0-1
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίας ΆνναςΚυριακή27/01/1909:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.1-0
Ρεπό: ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή03/02/1909:30ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.7-1
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΣυκαμίνουΚυριακή03/02/1909:30ΣΤΑΣΗΣ Γ.0-1
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΠολυδενδρίουΚυριακή03/02/1909:30ΛΙΟΛΙΟΣ Α.0-4
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας ΆνναςΚυριακή03/02/1909:30ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.6-2
Ρεπό: ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή10/02/1909:30ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.5-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΚαπανδριτίουΚυριακή10/02/1909:30ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.3-0
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΣταμάταςΚυριακή10/02/1909:30ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.1-3
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΝέων ΠαλατίωνΚυριακή10/02/1909:30ΚΙΝΑΣ Θ.0-1
Ρεπό: ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΣυκαμίνουΚυριακή17/02/1909:30ΣΤΑΣΗΣ Π.1-1
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΚρυονερίουΚυριακή17/02/1909:30ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.4-0
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΠολυδενδρίουΚυριακή17/02/1909:30ΛΙΟΛΙΟΣ Α.0-4
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίας ΆνναςΚυριακή17/02/1909:30ΚΙΝΑΣ Θ.2-1
Ρεπό: ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣΚαπανδριτίουΚυριακή03/03/1909:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.3-2
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή03/03/1909:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.1-2
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή03/03/1909:30ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..9-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή03/03/1909:30ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.4-0
Ρεπό: ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΆνναςΚυριακή17/03/1910:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.0-5
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΠολυδενδρίουΚυριακή17/03/1910:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.2-3
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚρυονερίουΚυριακή17/03/1910:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.1-2
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΣταμάταςΚυριακή17/03/1910:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.1-3
Ρεπό: ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ