ΙΕΚ ΑΛΦΑ
Active
Antrantis

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-18
Δ Όμιλος Νέων

<< Γ Όμιλος Νέων

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ0-3 α.α.
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΣυκαμίνουΣάββατο30/09/1710:00ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΙΩΤΗΣ Α.1-4
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΚαπανδριτίουΣάββατο30/09/1710:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.5-0
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο30/09/1712:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.0-2
Ρεπό: ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο07/10/1700:003-0 α.α.
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΝέων ΠαλατίωνΣάββατο07/10/1710:00ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.0-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Κάτω ΑχαρνώνΣάββατο07/10/1710:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.3-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΆνναςΣάββατο07/10/1710:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΥΡΙΤΣΗ Φ.3-2
Ρεπό: ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο14/10/1700:000-3 α.α.
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΑγίας ΆνναςΣάββατο14/10/1709:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΚΑΡΑΒΑ Ε., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β.11-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚαπανδριτίουΣάββατο14/10/1710:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.3-4
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο14/10/1711:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.5-4
Ρεπό: ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΣάββατο21/10/1710:003-0 α.α.
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΣυκαμίνουΣάββατο21/10/1710:00ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.1-3
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο21/10/1710:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.2-3
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚαλάμουΣάββατο21/10/1710:00ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-11
Ρεπό: ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή29/10/1700:000-3 α.α.
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή29/10/1709:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.2-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΝέων ΠαλατίωνΚυριακή29/10/1710:00ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.5-1
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΚάτω ΑχαρνώνΚυριακή29/10/1710:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.1-1
Ρεπό: ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο04/11/1709:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.0-5
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΣυκαμίνουΣάββατο04/11/1710:00ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.1-7
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο04/11/1710:003-0 α.α.
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο04/11/1710:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΥΡΙΤΣΗ Φ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β.2-1
Ρεπό: ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΚαλάμουΣάββατο11/11/1710:00ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.1-3
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Κάτω ΑχαρνώνΣάββατο11/11/1710:00ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.3-0
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΆνναςΣάββατο11/11/1710:00ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΚΥΡΙΤΣΗ Φ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β.6-2
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΝέων ΠαλατίωνΣάββατο11/11/1710:00ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.5-1
Ρεπό: ΑΟ ΑΥΛΩΝ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο18/11/1700:000-3 α.α.
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚαπανδριτίουΣάββατο18/11/1710:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.0-3
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΣυκαμίνουΣάββατο18/11/1710:00ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.0-5
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΑγίας ΆνναςΣάββατο18/11/1711:00ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β., ΚΥΡΙΤΣΗ Φ.6-0
Ρεπό: ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ3-0 α.α.
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο25/11/1710:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.2-1
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚαλάμουΣάββατο25/11/1710:00ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.1-2
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Νέων ΠαλατίωνΣάββατο25/11/1710:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.1-0
Ρεπό: ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ3-0 α.α.
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο02/12/1710:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΚΑΡΑΒΑ Ε.5-0
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΚαλάμουΣάββατο02/12/1710:00ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.2-4
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΑγίας ΆνναςΣάββατο02/12/1710:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.2-0
Ρεπό: ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο09/12/1700:000-3 α.α.
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο09/12/1710:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.3-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΚαπανδριτίουΣάββατο09/12/1710:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.0-6
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΣυκαμίνουΣάββατο09/12/1710:00ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.3-6
Ρεπό: ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ3-0 α.α.
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας ΆνναςΣάββατο16/12/1709:00ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΚΥΡΙΤΣΗ Φ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β.9-0
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΚαλάμουΣάββατο16/12/1710:00ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.0-5
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΝέων ΠαλατίωνΣάββατο27/01/1810:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΠΕΚΑΣ Α.3-2
Ρεπό: ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο23/12/1700:000-3 α.α.
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίας ΆνναςΣάββατο23/12/1712:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.1-1
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚαπανδριτίουΣάββατο27/01/1810:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.2-5
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΑγίας ΆνναςΤετάρτη31/01/1815:30ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΚΥΡΙΤΣΗ Φ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β.8-0
Ρεπό: ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΑγίας ΆνναςΣάββατο13/01/1809:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.1-0
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚαλάμουΣάββατο13/01/1810:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.1-7
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο13/01/1810:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.0-4
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΣάββατο13/01/1810:003-0
Ρεπό: ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ0-3 α.α.
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑγίας ΆνναςΣάββατο20/01/1809:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.4-2
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΝέων ΠαλατίωνΣάββατο20/01/1810:00ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.1-1
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΆνναςΣάββατο20/01/1811:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β.5-1
Ρεπό: ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο03/02/1809:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.3-3
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο03/02/1810:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β.7-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΚαπανδριτίουΣάββατο03/02/1810:00ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΣΤΑΣΗΣ Γ.1-3
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΣυκαμίνουΣάββατο03/02/1810:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.2-3
Ρεπό: ΑΟ ΑΥΛΩΝ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ3-0 α.α.
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας ΆνναςΣάββατο10/02/1810:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β., ΚΥΡΙΤΣΗ Φ.3-0 α.α.
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΝέων ΠαλατίωνΣάββατο10/02/1810:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.1-1
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚαλάμουΣάββατο10/02/1810:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.1-7
Ρεπό: ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ0-3 α.α.
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίας ΆνναςΣάββατο17/02/1810:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.0-5
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΣυκαμίνουΣάββατο17/02/1810:00ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.2-1
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚαπανδριτίουΣάββατο17/02/1810:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.1-3
Ρεπό: ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ