Active
Antrantis

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-18
Γ Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ3-0 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο30/09/1716:30ΔΗΜΑΣ Μ., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.0-4
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚαλάμουΣάββατο30/09/1716:30ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-0
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή01/10/1716:30ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.2-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΚαπανδριτίουΚυριακή01/10/1716:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)0-4
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΒούλαςΚυριακή01/10/1716:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.2-1
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΑνθούσαςΚυριακή01/10/1716:30ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.0-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΑγίας ΆνναςΣάββατο07/10/1716:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-8
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΔιονύσουΣάββατο07/10/1716:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-3
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΝέας ΜάκρηςΣάββατο07/10/1716:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.1-0
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΚουβαράΣάββατο07/10/1716:30ΔΗΜΑΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.0-3
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΓραμματικούΚυριακή08/10/1716:00ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.3-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΣυκαμίνουΚυριακή08/10/1716:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.4-0
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΓέρακαΚυριακή08/10/1716:00ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.2-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο14/10/1716:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΠΕΚΑΣ Α.0-3
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΚαλάμουΣάββατο14/10/1716:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή15/10/1716:00ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.2-0
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΑυλώναΚυριακή15/10/1716:00ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.3-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΚαπανδριτίουΚυριακή15/10/1716:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.0-1
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΒούλαςΚυριακή15/10/1716:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.1-1
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑνθούσαςΚυριακή15/10/1716:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)3-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΑγίας ΆνναςΣάββατο21/10/1716:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.0-3
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΔιονύσουΣάββατο21/10/1716:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΝέας ΜάκρηςΣάββατο21/10/1716:00ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.2-0
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΓραμματικούΚυριακή22/10/1716:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΣυκαμίνουΚυριακή22/10/1716:00ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.2-2
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΓέρακαΚυριακή22/10/1716:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.1-4
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή22/10/1716:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΑΡΑΒΑ Ε.2-4


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΚαλάμουΣάββατο04/11/1715:00ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)2-2
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΚουβαράΣάββατο04/11/1715:00ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο04/11/1715:00ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.0-0
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑυλώναΚυριακή05/11/1715:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.3-2
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚαπανδριτίουΚυριακή05/11/1715:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.1-1
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΒούλαςΚυριακή05/11/1715:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΡΑΒΑ Ε., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.5-0
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΑνθούσαςΚυριακή05/11/1715:00ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΑγίας ΆνναςΣάββατο11/11/1715:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.1-4
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΔιονύσουΣάββατο11/11/1715:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΚΑΡΑΒΑ Ε.5-0
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΓέρακαΣάββατο11/11/1715:00ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)2-2
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΚαλάμουΣάββατο11/11/1715:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.4-2
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο11/11/1715:00ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΝΙΚΑΣ Γ.3-0
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΣυκαμίνουΚυριακή12/11/1715:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.2-1
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή12/11/1715:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.0-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο18/11/1715:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΜΠΕΚΑΣ Α.1-1
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚουβαράΣάββατο18/11/1715:00ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-1
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΓραμματικούΚυριακή19/11/1715:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΝΙΚΑΣ Γ.1-1
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΑνθούσαςΚυριακή19/11/1715:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.0-0
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΒούλαςΚυριακή19/11/1715:00ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.0-2
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΚαπανδριτίουΚυριακή19/11/1715:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.0-4
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΑυλώναΤετάρτη29/11/1715:00ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΝΙΚΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑγίας ΆνναςΣάββατο25/11/1715:00ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.1-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο25/11/1715:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.0-3
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΚαλάμουΣάββατο25/11/1715:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΝέας ΜάκρηςΣάββατο25/11/1715:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.2-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΣυκαμίνουΚυριακή26/11/1715:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.1-2
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΓέρακαΚυριακή26/11/1715:00ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.4-1
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Γλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή26/11/1715:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.0-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΔιονύσουΣάββατο02/12/1715:00ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΚΑΡΑΒΑ Ε.0-2
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΚουβαράΣάββατο02/12/1715:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.0-4
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΑνθούσαςΚυριακή03/12/1715:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.5-0
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΓραμματικούΚυριακή03/12/1715:00ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.2-2
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΒούλαςΚυριακή03/12/1715:00ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.1-1
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΚαπανδριτίουΚυριακή03/12/1715:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.0-2
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΑυλώναΚυριακή03/12/1715:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.2-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΆνναςΣάββατο09/12/1715:00ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Λαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο09/12/1715:00ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.1-4
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΑφιδνώνΣάββατο09/12/1715:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο09/12/1715:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.0-2
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΓέρακαΚυριακή10/12/1715:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)0-2
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΑνθούσαςΚυριακή10/12/1715:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.3-0
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή10/12/1715:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΣΜΥΡΝΗ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.1-4


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΚουβαράΣάββατο16/12/1715:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΠΕΚΑΣ Α.1-1
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΔιονύσουΣάββατο16/12/1715:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.1-0
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΒούλαςΚυριακή17/12/1715:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.2-3
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΣυκαμίνουΚυριακή17/12/1715:00ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.2-1
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΚαπανδριτίουΚυριακή17/12/1715:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.2-4
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΑυλώναΚυριακή17/12/1715:00ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.2-1
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΓραμματικούΚυριακή17/12/1715:00ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.4-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο06/01/1815:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΒΑΛΛΑΣ Γ.0-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο06/01/1815:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.1-3
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΝέας ΜάκρηςΣάββατο06/01/1815:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.1-0
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΒούλαςΚυριακή07/01/1815:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.0-0
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΑνθούσαςΚυριακή07/01/1815:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ.3-1
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΚαλάμουΚυριακή07/01/1815:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΔΗΜΑΣ Μ.2-0
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή07/01/1815:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.2-1


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΚουβαράΣάββατο13/01/1815:00ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.0-1
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΔιονύσουΣάββατο13/01/1815:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΝΙΚΑΣ Γ.0-1
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΑυλώναΚυριακή14/01/1815:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.2-0
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΓραμματικούΚυριακή14/01/1815:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.0-3
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΣυκαμίνουΚυριακή14/01/1815:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.4-1
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΓέρακαΚυριακή14/01/1815:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.1-3
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΚαπανδριτίουΚυριακή14/01/1815:00ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΚΑΡΑΒΑ Ε., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.1-1


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΓέρακαΣάββατο20/01/1815:00ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.2-2
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΑγίας ΆνναςΣάββατο20/01/1815:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.0-4
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΚουβαράΣάββατο20/01/1815:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.2-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΔιονύσουΣάββατο20/01/1815:00ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.1-1
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΑυλώναΚυριακή21/01/1815:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.1-0
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΓραμματικούΚυριακή21/01/1815:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.0-5
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΣυκαμίνουΚυριακή21/01/1815:00ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.2-0


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο27/01/1815:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.2-2
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΚαλάμουΣάββατο27/01/1815:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΠΕΚΑΣ Α.3-0
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΑυλώναΚυριακή28/01/1815:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΝΙΚΑΣ Γ.3-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΚαπανδριτίουΚυριακή28/01/1815:00ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.5-3
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΒούλαςΚυριακή28/01/1815:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΚΑΡΑΒΑ Ε.0-3
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑνθούσαςΚυριακή28/01/1815:00ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.3-0
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή28/01/1815:00ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.1-6


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΑγίας ΆνναςΣάββατο03/02/1815:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.2-4
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΚουβαράΣάββατο03/02/1815:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.3-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΔιονύσουΣάββατο03/02/1815:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.2-0
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΓέρακαΣάββατο03/02/1815:00ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΚΑΡΑΒΑ Ε.2-2
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΝέας ΜάκρηςΣάββατο03/02/1815:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΝΙΚΑΣ Γ.1-2
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΓραμματικούΚυριακή04/02/1815:00ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.3-1
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΣυκαμίνουΚυριακή04/02/1815:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.1-2


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΚουβαράΣάββατο10/02/1815:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.2-0
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΚαλάμουΣάββατο10/02/1815:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.6-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο10/02/1815:00ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.0-0
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΑυλώναΚυριακή11/02/1815:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.0-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΚαπανδριτίουΚυριακή11/02/1815:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.0-1
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΒούλαςΚυριακή11/02/1815:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.2-1
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΑνθούσαςΚυριακή11/02/1815:00ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΜΠΕΚΑΣ Α.2-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο24/02/1815:30ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.0-4
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΔιονύσουΣάββατο24/02/1815:30ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΑΚΡΗΣ Α.0-2
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο24/02/1815:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.2-1
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΓραμματικούΚυριακή25/02/1815:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.4-0
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΣυκαμίνουΚυριακή25/02/1815:30ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.2-2
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΓέρακαΚυριακή25/02/1815:30ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.1-1
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή25/02/1815:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.3-1


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΚουβαράΣάββατο03/03/1815:30ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.2-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο03/03/1815:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.0-3
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΑνθούσαςΣάββατο03/03/1815:30ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.5-1
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΓραμματικούΚυριακή04/03/1815:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.3-1
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑυλώναΚυριακή04/03/1815:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.3-1
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΚαπανδριτίουΚυριακή04/03/1815:30ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.2-0
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΒούλαςΚυριακή04/03/1815:30ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-4


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΚρυονερίουΣάββατο10/03/1815:30ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.0-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΔιονύσουΣάββατο10/03/1815:30ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-4
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΚαλάμουΣάββατο10/03/1815:30ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΓΚΟΝΤΑ Α.3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Νέας ΜάκρηςΣάββατο10/03/1815:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΑΝΤΑΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.3-0
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΣυκαμίνουΚυριακή11/03/1815:30ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΚΑΡΑΒΑ Ε., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.3-2
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΓέρακαΚυριακή11/03/1815:30ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.1-4
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή11/03/1815:30ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.2-1


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΔιονύσουΣάββατο17/03/1815:30ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.10-1
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΚουβαράΣάββατο17/03/1815:30ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.2-0
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΓραμματικούΚυριακή18/03/1815:30ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΣΤΑΣΗΣ Γ.2-0
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΑνθούσαςΚυριακή18/03/1815:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.1-0
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΒούλαςΚυριακή18/03/1815:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.0-3
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΚαπανδριτίουΚυριακή18/03/1815:30ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.1-0
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΑυλώναΚυριακή18/03/1815:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΜΗΤΑΡΗΣ Η.0-2


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΑγίας ΆνναςΚυριακή01/04/1816:30ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.1-4
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΣυκαμίνουΚυριακή01/04/1816:30ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.0-1
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΓέρακαΚυριακή01/04/1816:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.0-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή01/04/1816:30ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΚΑΡΑΒΑ Ε., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.2-0
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΚαλάμουΚυριακή01/04/1816:30ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.4-0
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή01/04/1816:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΣΤΑΣΗΣ Γ.2-3
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΝέας ΜάκρηςΚυριακή01/04/1816:30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.3-2


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΣυκαμίνουΣάββατο14/04/1816:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.3-3
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΔιονύσουΣάββατο14/04/1816:30ΚΑΡΡΑΣ Α., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΣΤΑΣΗΣ Γ.5-1
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΒούλαςΣάββατο14/04/1816:30ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ )0-1
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΚαπανδριτίουΣάββατο14/04/1816:30ΔΗΜΑΣ Μ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.3-1
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΑυλώναΣάββατο14/04/1816:30ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΚΑΛΛΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)2-1
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΚουβαράΣάββατο14/04/1816:30ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΣΤΑΣΗΣ Π.1-3
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΓραμματικούΣάββατο14/04/1816:30ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΓΚΟΝΤΑ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ.1-2


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο21/04/1816:30ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.3-3
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΓέρακαΣάββατο21/04/1816:30ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.2-3
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΑνθούσαςΣάββατο21/04/1816:30ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΚΑΡΑΒΑ Ε.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο21/04/1816:30ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.1-3
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΚαλάμουΣάββατο21/04/1816:30ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.4-0
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Σάββατο21/04/1816:30ΑΝΤΩΝΙΟΥ Ε., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.6-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο21/04/1816:30ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.4-0


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΓέρακαΚυριακή29/04/1817:00ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)5-2
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΚαπανδριτίουΚυριακή29/04/1817:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)5-0
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΑυλώναΚυριακή29/04/1817:00ΜΑΝΙΩΤΗΣ Δ., ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Ε., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.2-0
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΚουβαράΚυριακή29/04/1817:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΒΑΛΛΑΣ Γ.3-1
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΓραμματικούΚυριακή29/04/1817:00ΔΡΑΓΑΤΗΣ Α., ΜΗΤΑΡΗΣ Η., ΓΟΥΡΝΙΑΣ Θ.0-2
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΔιονύσουΚυριακή29/04/1817:00ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.4-1
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΣυκαμίνουΚυριακή29/04/1817:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΣΟΦΙΑΣ Α.0-4


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΒούλαςΣάββατο05/05/1817:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΡΑΒΑ Ε., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-6
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΑνθούσαςΣάββατο05/05/1817:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο05/05/1817:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΧΑΤΖΗΖΩΗΣ Μ.2-2
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΚαλάμουΣάββατο05/05/1817:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο05/05/1817:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.3-0
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας ΆνναςΣάββατο05/05/1817:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-4
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή06/05/1817:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.1-2