Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-18
Γ Κατηγορία


Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ3-0 α.α.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο30/09/1716:30ΔΗΜΑΣ Μ., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.0-4
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚαλάμουΣάββατο30/09/1716:30ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-0
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή01/10/1716:30ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.2-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΚαπανδριτίουΚυριακή01/10/1716:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΤΑΣΗΣ Δ)0-4
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΒούλαςΚυριακή01/10/1716:30ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.2-1
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΑνθούσαςΚυριακή01/10/1716:30ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.0-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΑγίας ΆνναςΣάββατο07/10/1716:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.1-8
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΔιονύσουΣάββατο07/10/1716:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-3
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΝέας ΜάκρηςΣάββατο07/10/1716:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.1-0
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΚουβαράΣάββατο07/10/1716:30ΔΗΜΑΣ Μ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.0-3
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΓραμματικούΚυριακή08/10/1716:00ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.3-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΣυκαμίνουΚυριακή08/10/1716:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν.4-0
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΓέρακαΚυριακή08/10/1716:00ΚΑΝΤΖΟΣ Γ., ΣΠΙΘΑΣ Δ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.2-1


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο14/10/1716:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΜΠΕΚΑΣ Α.0-3
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΚαλάμουΣάββατο14/10/1716:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.2-2
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή15/10/1716:00ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.2-0
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΑυλώναΚυριακή15/10/1716:00ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ Δ.3-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΚαπανδριτίουΚυριακή15/10/1716:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.0-1
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΒούλαςΚυριακή15/10/1716:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.1-1
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑνθούσαςΚυριακή15/10/1716:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΟΥΤΖΙΑΚΟΥΤΖΙΔΗΣ Κ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)3-0


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΑγίας ΆνναςΣάββατο21/10/1716:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.0-3
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΔιονύσουΣάββατο21/10/1716:00ΑΝΤΙΠΑΡΙΩΤΗΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ Α.2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΝέας ΜάκρηςΣάββατο21/10/1716:00ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.2-0
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΓραμματικούΚυριακή22/10/1716:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΣυκαμίνουΚυριακή22/10/1716:00ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.2-2
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΓέρακαΚυριακή22/10/1716:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.1-4
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή22/10/1716:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΚΑΡΑΒΑ Ε.2-4


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΚαλάμουΣάββατο04/11/1715:00ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΧΟΙΚΑΣ Σ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)2-2
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΚουβαράΣάββατο04/11/1715:00ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.0-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο04/11/1715:00ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΥ Β., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.0-0
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑυλώναΚυριακή05/11/1715:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.3-2
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚαπανδριτίουΚυριακή05/11/1715:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.1-1
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΒούλαςΚυριακή05/11/1715:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΚΑΡΑΒΑ Ε., ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.5-0
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΑνθούσαςΚυριακή05/11/1715:00ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΜΠΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ)1-2


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΑγίας ΆνναςΣάββατο11/11/1715:00ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π.1-4
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΔιονύσουΣάββατο11/11/1715:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΚΑΡΑΒΑ Ε.5-0
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΓέρακαΣάββατο11/11/1715:00ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΣΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ)2-2
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΚαλάμουΣάββατο11/11/1715:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.4-2
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο11/11/1715:00ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΝΙΚΑΣ Γ.3-0
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΣυκαμίνουΚυριακή12/11/1715:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.2-1
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή12/11/1715:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.0-0


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο18/11/1715:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΜΠΕΚΑΣ Α.1-1
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚουβαράΣάββατο18/11/1715:00ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-1
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΓραμματικούΚυριακή19/11/1715:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΝΙΚΑΣ Γ.1-1
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΑνθούσαςΚυριακή19/11/1715:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.0-0
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΒούλαςΚυριακή19/11/1715:00ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.0-2
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΚαπανδριτίουΚυριακή19/11/1715:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.0-4
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΑυλώναΤετάρτη29/11/1715:00ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π., ΝΙΚΑΣ Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)1-0


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑγίας ΆνναςΣάββατο25/11/1715:00ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.1-5
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο25/11/1715:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗΣ Δ.0-3
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΚαλάμουΣάββατο25/11/1715:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α.1-0
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΝέας ΜάκρηςΣάββατο25/11/1715:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤ ., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΣΠΙΘΑΣ Δ.2-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΣυκαμίνουΚυριακή26/11/1715:00ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι.1-2
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΓέρακαΚυριακή26/11/1715:00ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.4-1
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Γλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή26/11/1715:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΧΟΥΝΤΑΣ Σ.0-1


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΔιονύσουΣάββατο02/12/1715:00ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΜΑΚΡΗΣ Α., ΚΑΡΑΒΑ Ε.0-2
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΚουβαράΣάββατο02/12/1715:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.0-4
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΑνθούσαςΚυριακή03/12/1715:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ., ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.5-0
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΓραμματικούΚυριακή03/12/1715:00ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.2-2
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΒούλαςΚυριακή03/12/1715:00ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.1-1
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΚαπανδριτίουΚυριακή03/12/1715:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ.0-2
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΑυλώναΚυριακή03/12/1715:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.2-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΆνναςΣάββατο09/12/1715:00ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΣ Β., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Λαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΣάββατο09/12/1715:00ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.1-4
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΑφιδνώνΣάββατο09/12/1715:00ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔ ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο09/12/1715:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.0-2
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΓέρακαΚυριακή10/12/1715:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ)0-2
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣΑνθούσαςΚυριακή10/12/1715:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ., ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.3-0
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή10/12/1715:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΣΜΥΡΝΗ Α., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.1-4


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΚουβαράΣάββατο16/12/1715:00ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΜΠΕΚΑΣ Α.
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΔιονύσουΣάββατο16/12/1715:00ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ Ε., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΒούλαςΚυριακή17/12/1715:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν., ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΡΑΔΙΣΗΣ Ν.
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΣυκαμίνουΚυριακή17/12/1715:00ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΚαπανδριτίουΚυριακή17/12/1715:00ΔΗΜΑΣ Μ., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β., ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥΑυλώναΚυριακή17/12/1715:00ΣΤΑΣΗΣ Γ., ΓΙΟΥΛΑΤΟΥ Β., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝΓραμματικούΚυριακή17/12/1715:00ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΜΕΡΚΟΥΡΗΣ Σ.


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΟ ΑΥΛΩΝ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ


19η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ


20η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝ
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ


21η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ


22η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΑΥΛΩΝ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ


23η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ


24η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝ
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ


25η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ


26η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ