Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Β Όμιλος Εαρινού Junior
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | Αγίας Μαρίνας | Κυριακή | 03/04/16 | 12:15 | ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. | 8-1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 03/04/16 | 13:30 | ΧΑΡΟΒΑΣ Κ. | 5-4 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Νέας Μάκρης | Κυριακή | 10/04/16 | 12:15 | ΚΟΥΡΤΗΣ Κ. | 1-8 |
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 10/04/16 | 12:15 | ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α. | 0-12 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | Μαραθώνα | Σάββατο | 16/04/16 | 17:00 | ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α. | 3-3 |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 17/04/16 | 11:00 | ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α. | 12-2 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Αγίας Μαρίνας | Σάββατο | 23/04/16 | 17:00 | ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α. | 2-4 |
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | Νέας Μάκρης | Κυριακή | 24/04/16 | 12:15 | ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α. | 1-2 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 08/05/16 | 12:15 | ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α. | 6-4 |
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Μαραθώνα | Κυριακή | 08/05/16 | 12:15 | ΜΠΑΣΟΥΛΑ Α. | 4-1 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 15/05/16 | 12:00 | ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α. | 4-3 |
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Μαραθώνα | Κυριακή | 15/05/16 | 12:00 | ΦΙΛΙΠΠΟΓΛΟΥ Α. | 1-2 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 22/05/16 | 10:00 | ΧΑΡΟΒΑΣ Κ. | 4-0 |
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ | Αγίας Μαρίνας | Κυριακή | 22/05/16 | 10:30 | ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ. | 3-0 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 29/05/16 | 10:30 | ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α. | 5-1 |
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Νέας Μάκρης | Κυριακή | 29/05/16 | 10:30 | ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α. | 2-3 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ | Μαραθώνα | Σάββατο | 04/06/16 | 10:30 | ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α. | 4-1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Σάββατο | 04/06/16 | 10:30 | ΣΑΡΡΗΣ Α. |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | Νέας Μάκρης | Κυριακή | 12/06/16 | 10:30 | ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ. | 0-1 |
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | Αγίας Μαρίνας | Κυριακή | 12/06/16 | 10:30 | ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ. | 9-0 |