Τελευταίες Ανακοινώσεις
ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΠΣΑΝΑ, 26/4/2024 13:44
Ενόψει του 20ου Τελικού Κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ που θα διεξαχθεί την Μ.Τετάρτη 01/05/2024 μεταξύ των ομάδων ΓΣ Μ... περισσότερα...
Ενόψει του 20ου Τελικού Κυπέλλου ΕΠΣΑΝΑ που θα διεξαχθεί την Μ.Τετάρτη 01/05/2024 μεταξύ των ομάδων ΓΣ Μ... περισσότερα...
20ος ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΠΣΑΝΑ, 26/4/2024 13:16
Σας ανακοινώνουμε τους αξιωματούχους του 20ου ΤΕΛΙΚΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΠΣΑΝΑ. Διαιτητής: ... περισσότερα...
Σας ανακοινώνουμε τους αξιωματούχους του 20ου ΤΕΛΙΚΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΠΣΑΝΑ. Διαιτητής: ... περισσότερα...
ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΓΡΑΦΕΙΩΝ, 26/4/2024 13:10
Σας ενημερώνουμε ότι τα γραφεία της Ένωσης λόγω της διεξαγωγής του Τελικού Κυπέλλου την Μ.Τε... περισσότερα...
Σας ενημερώνουμε ότι τα γραφεία της Ένωσης λόγω της διεξαγωγής του Τελικού Κυπέλλου την Μ.Τε... περισσότερα...
ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΚΛΟΓΙΚΟΣ ΚΑΤΑΛΟΓΟΣ ΓΕΝΙΚΗΣ ΣΥΝΕΛΕΥΣΗΣ, 26/4/2024 13:01
... περισσότερα...
... περισσότερα...
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΥΠΟΔΟΜΩΝ , 24/4/2024 10:07
Σας ενημερώνουμε ότι ο ορισμός των αγώνων της ημιτελικής φάσης Κ17 θα γίνει την Πέμπτη 25/04/2024. Οι επόμενοι ... περισσότερα...
Σας ενημερώνουμε ότι ο ορισμός των αγώνων της ημιτελικής φάσης Κ17 θα γίνει την Πέμπτη 25/04/2024. Οι επόμενοι ... περισσότερα...
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ, 24/4/2024 09:05
Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α στην συνεδρίαση της, την Τρίτη 23/04/2024 αποφάσισε τις κάτωθι ποινές : Π... περισσότερα...
Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α στην συνεδρίαση της, την Τρίτη 23/04/2024 αποφάσισε τις κάτωθι ποινές : Π... περισσότερα...
Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες
Κ17 Γ ΦΑΣΗ (2η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ | Καλυβίων | Τετάρτη | 24/04/24 | 18:00 | ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΟΥΤΣΙΚΑΣ Δ., ΤΣΟΥΜΑΣ Π. | 2-1 |
2. | ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Αγίας Άννας | Τετάρτη | 24/04/24 | 18:00 | ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ. | 0-2 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
Προσεχείς Αγώνες
20ος ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΠΣΑΝΑ (1η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΜΑΡΚΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Βάρης | Τετάρτη | 01/05/24 | 17:30 | ΡΕΝΤΙΦΗΣ Λ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ. 4oς: ΛΑΜΠΡΟΥ Γ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ - ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ .) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ) | |
Β Κατηγορία (29η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
2. | ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Δροσιάς | Σάββατο | 27/04/24 | 17:00 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ) | |
3. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | Νέας Μάκρης | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ) | |
4. | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Αγώνα: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ) | |
5. | ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ | Αγίας Άννας | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π., ΜΑΚΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Αγώνα: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) | |
6. | ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ | Σταμάτας | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | ΚΑΖΑΣ Π., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. (Παρατηρητής Αγώνα: ΓΚΙΩΝΗΣ .) | |
7. | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ | Καλυβίων | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. (Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) | |
8. | ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΝΙΚΑΣ ΑΛ) | |
9. | ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ | Μαραθώνα | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | ΛΑΜΠΡΟΥ Γ., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .. (Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ .) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ Β) | |
Γ Κατηγορία (25η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
10. | ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ | Κουβαρά | Σάββατο | 27/04/24 | 17:00 | ΔΡΟΣΟΣ Ε., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π., ΓΙΩΤΑΚΗΣ Π. (Παρατηρητής Αγώνα: ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΤΙΤΣΟΣ .) | |
11. | ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ | ΔΑΚ Παιανίας | Σάββατο | 27/04/24 | 17:00 | ΚΑΖΑΣ Π., ΧΑΒΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ., ΤΣΟΥΜΑΣ Π. (Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) | |
12. | ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | Σταμάτας | Σάββατο | 27/04/24 | 17:00 | ΟΥΤΣΙΚΑΣ Δ., ΚΟΥΦΟΠΑΝΤΕΛΗΣ .., ΚΑΡΤΕΡΑΣ Γ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ) | |
13. | Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | Βούλας | Σάββατο | 27/04/24 | 17:00 | ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΣΟΥΖΑΣ Κ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ) | |
14. | ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ | Βάρης | Σάββατο | 27/04/24 | 17:00 | ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. (Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ) | |
15. | ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Β - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 Β | Ραφήνας | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΠΑΠΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Δ., ΠΡΙΦΤΗΣ Σ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ) | |
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ17 (1η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
16. | ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β | Καλυβίων | Κυριακή | 28/04/24 | 09:45 | ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΒΑΚΑΛΗΣ Δ. | |
17. | ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Κουβαρά | Κυριακή | 28/04/24 | 09:45 | ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΠΡΙΦΤΗΣ Σ., ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Χ. | |
Κ15 LEUAGUE CUP ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (2η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
18. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | Νέας Μάκρης | Κυριακή | 28/04/24 | 09:45 | ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η., ΤΟΚΑΤΛΙΔΗΣ Κ. | |
19. | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | Κάτω Αχαρνών | Κυριακή | 28/04/24 | 09:45 | ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Ν., ΓΙΩΤΑΚΗΣ Π. | |
Κ15 ΤΕΛΙΚΟΣ (1η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
20. | ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Νέας Μάκρης | Σάββατο | 27/04/24 | 16:00 | ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ., ΠΡΙΦΤΗΣ Σ. | |
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Κ15 (1η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
21. | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ | Νέας Μάκρης | Σάββατο | 27/04/24 | 13:30 | ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Κ., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ. | |
ΤΕΛΙΚΟΣ Κ13 LEAGUE CUP (1η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
22. | ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ | Νέας Μάκρης | Σάββατο | 27/04/24 | 17:45 | ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ., ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΠΡΙΦΤΗΣ Σ. |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.