ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Κ 13 Γ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | ΔΑΚ Παιανίας | Σάββατο | 04/11/23 | 12:30 | 2-3 |
2. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 05/11/23 | 10:00 | 1-3 |
3. | Κ 13 Γ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Σάββατο | 11/11/23 | 12:30 | 5-0 |
4. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 12/11/23 | 10:00 | 4-0 |
5. | Κ 13 Γ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | Pallini Αrena | Σάββατο | 18/11/23 | 12:30 | 1-2 |
6. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 19/11/23 | 10:00 | 2-1 |
7. | Κ 11 Δ ΟΜΙΛΟΣ (1η φάση) | ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 19/11/23 | 12:00 | 1-1 |
8. | Κ 13 Γ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Σάββατο | 25/11/23 | 12:30 | 2-2 |
9. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | Καλυβίων | Κυριακή | 26/11/23 | 10:00 | 3-0 |
10. | Κ 11 Δ ΟΜΙΛΟΣ (2η φάση) | ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 26/11/23 | 12:00 | 2-1 |
11. | Κ 13 Γ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | Γέρακα | Σάββατο | 02/12/23 | 12:30 | 0-11 |
12. | Κ 11 Δ ΟΜΙΛΟΣ (3η φάση) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | Νέας Μάκρης | Κυριακή | 03/12/23 | 12:00 | 0-4 |
13. | Κ 13 Γ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Σάββατο | 09/12/23 | 12:30 | 0-0 |
14. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 10/12/23 | 09:45 | 0-3 |
15. | Κ 11 Δ ΟΜΙΛΟΣ (4η φάση) | ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 10/12/23 | 12:00 | 6-2 |
16. | Κ 13 Γ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | ΔΑΚ Παιανίας | Σάββατο | 16/12/23 | 12:30 | 0-3 |
17. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Κυριακή | 17/12/23 | 09:45 | 2-0 |
18. | Κ 11 Δ ΟΜΙΛΟΣ (5η φάση) | ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | Κωστέα-Γείτονα | Κυριακή | 17/12/23 | 12:00 | 2-0 |
19. | Κ 13 Γ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Σάββατο | 13/01/24 | 12:30 | 1-0 |
20. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | Pallini Αrena | Κυριακή | 14/01/24 | 09:45 | 0-0 |
21. | Κ 11 Δ ΟΜΙΛΟΣ (6η φάση) | ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ | Planet Cosmos | Κυριακή | 14/01/24 | 12:00 | 3-1 |
22. | Κ 13 Γ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | Αρτέμιδος | Σάββατο | 20/01/24 | 12:30 | 1-2 |
23. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 21/01/24 | 09:45 | 0-4 |
24. | Κ 11 Δ ΟΜΙΛΟΣ (7η φάση) | ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | Αρτέμιδος | Κυριακή | 21/01/24 | 12:00 | 0-4 |
25. | Κ 13 Γ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Σάββατο | 27/01/24 | 12:30 | 10-0 |
26. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 28/01/24 | 09:45 | 1-1 |
27. | Κ 11 Δ ΟΜΙΛΟΣ (8η φάση) | ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 28/01/24 | 12:00 | 5-0 |
28. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (11η αγ.) | ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 04/02/24 | 09:45 | 2-2 |
29. | Κ 11 Δ ΟΜΙΛΟΣ (9η φάση) | ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 04/02/24 | 12:00 | 2-3 |
30. | Κ 11 Δ ΟΜΙΛΟΣ (10η φάση) | ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Σάββατο | 10/02/24 | 11:00 | 0-0 |
31. | Β ΦΑΣΗ Κ13 (1η αγ.) | ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Σάββατο | 10/02/24 | 12:30 | 1-0 |
32. | Β ΦΑΣΗ Κ13 (2η αγ.) | ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | Νέας Μάκρης | Σάββατο | 17/02/24 | 12:30 | 0-0 |
33. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (13η αγ.) | ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 18/02/24 | 09:45 | 8-0 |
34. | Γ ΦΑΣΗ Κ13 (1η αγ.) | ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Σάββατο | 24/02/24 | 12:30 | 1-0 |
35. | Κ 15 Ε ΟΜΙΛΟΣ (14η αγ.) | ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 25/02/24 | 09:45 | 0-4 |
36. | Κ11 LEAGUE CUP (1η φάση) | ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 25/02/24 | 12:00 | 3-0 |
37. | Γ ΦΑΣΗ Κ13 (2η αγ.) | ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | Βάρης | Σάββατο | 02/03/24 | 12:30 | 0-4 |
38. | Κ09 Γ ΟΜΙΛΟΣ (2η φάση) | ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 03/03/24 | 11:15 | 2-6 |
39. | K11 LEAGUE CUP Β ΦΑΣΗ (1η αγ.) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | Αναβύσσου | Κυριακή | 03/03/24 | 12:00 | 1-2 |
40. | Κ13 ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (1η αγ.) | ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ | Παλλήνης Πλαστικό | Σάββατο | 09/03/24 | 09:45 | 0-2 |
41. | Κ09 Γ ΟΜΙΛΟΣ (3η φάση) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | SUPERLEAGUE ΚΟΡΩΠΙ | Σάββατο | 09/03/24 | 10:00 | 2-6 |
42. | K 15 LEAGUE CUP Α ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | Ραφήνας | Κυριακή | 10/03/24 | 09:45 | 5-1 |
43. | Κ11 LEAGUE CUP ΤΕΛΙΚΟΣ (1η αγ.) | ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | Αρτέμιδος | Κυριακή | 10/03/24 | 12:30 | 1-3 |
44. | K 15 LEAGUE CUP Α ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΒΟΡΕΙΟΙ ΒΟΥΛΑΣ | |||||
45. | K 15 LEAGUE CUP Α ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | |||||
46. | K 15 LEAGUE CUP Α ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | |||||
47. | K 15 LEAGUE CUP Α ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | |||||
48. | Κ09 Γ ΟΜΙΛΟΣ (5η φάση) | ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | |||||
49. | Κ09 Γ ΟΜΙΛΟΣ (6η φάση) | ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | |||||
50. | Κ11 LEAGUE CUP A ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | |||||
51. | Κ11 LEAGUE CUP A ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ | |||||
52. | Κ11 LEAGUE CUP A ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | |||||
53. | Κ11 LEAGUE CUP A ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ | |||||
54. | Κ11 LEAGUE CUP A ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ |