ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Α Κατηγορία (1η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Αγίου Στεφάνου | Κυριακή | 17/09/23 | 17:00 | 2-3 |
2. | Α Κατηγορία (2η αγ.) | ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | Λαυρίου Π.Βογιατζής | Κυριακή | 24/09/23 | 17:00 | 1-1 |
3. | Α Κατηγορία (3η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Αγίου Στεφάνου | Κυριακή | 01/10/23 | 16:30 | 0-1 |
4. | Α Κατηγορία (4η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ | Αγίου Στεφάνου | Σάββατο | 07/10/23 | 16:30 | 1-3 |
5. | Α Κατηγορία (5η αγ.) | ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | Δημοτικό Αχαρνών | Δευτέρα | 16/10/23 | 16:30 | 3-1 |
6. | Α Κατηγορία (6η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Αγίου Στεφάνου | Κυριακή | 22/10/23 | 16:00 | 1-2 |
7. | Α Κατηγορία (7η αγ.) | ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | Βούλας | Κυριακή | 29/10/23 | 15:00 | 1-0 |
8. | Κύπελλο (2η φάση) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΜΑΡΚΟ | Αγίου Στεφάνου | Τετάρτη | 01/11/23 | 14:45 | 0-3 |
9. | Α Κατηγορία (8η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 | Αγίου Στεφάνου | Κυριακή | 05/11/23 | 15:00 | 1-0 |
10. | Α Κατηγορία (9η αγ.) | ΑΝΟΙΞΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 11/11/23 | 15:00 | 4-0 |
11. | Κ 11 Β ΟΜΙΛΟΣ (1η φάση) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ | Αγίου Στεφάνου | Κυριακή | 19/11/23 | 12:00 | 4-1 |
12. | Α Κατηγορία (10η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | Αγίου Στεφάνου | Κυριακή | 19/11/23 | 15:00 | 0-3 |
13. | Α Κατηγορία (11η αγ.) | ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | Κρυονερίου | Τετάρτη | 22/11/23 | 15:00 | 2-1 |
14. | Κ 11 Β ΟΜΙΛΟΣ (2η φάση) | ΑΝΟΙΞΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Κυριακή | 26/11/23 | 12:00 | 1-6 |
15. | Α Κατηγορία (12η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Αγίου Στεφάνου | Κυριακή | 26/11/23 | 15:00 | 2-0 |
16. | Α Κατηγορία (13η αγ.) | ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου | Σάββατο | 02/12/23 | 15:00 | 2-2 |
17. | Κ 11 Β ΟΜΙΛΟΣ (3η φάση) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Κυριακή | 03/12/23 | 00:00 | 3-0 α.α. |
18. | Α Κατηγορία (14η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ | Αγίου Στεφάνου | Σάββατο | 09/12/23 | 15:00 | 0-4 |
19. | Κ 11 Β ΟΜΙΛΟΣ (4η φάση) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ | Αγίου Στεφάνου | Κυριακή | 10/12/23 | 12:00 | 2-2 |
20. | Κ 11 Β ΟΜΙΛΟΣ (5η φάση) | ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | Σταμάτας | Κυριακή | 17/12/23 | 12:00 | 2-1 |
21. | Α Κατηγορία (15η αγ.) | ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | ΑΚ Παλλήνης | Κυριακή | 17/12/23 | 15:00 | 0-0 |
22. | Α Κατηγορία (16η αγ.) | ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | Αναβύσσου | Σάββατο | 06/01/24 | 15:15 | 4-0 |
23. | Κ 11 Β ΟΜΙΛΟΣ (6η φάση) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ | Αγίου Στεφάνου | Κυριακή | 14/01/24 | 12:00 | 6-2 |
24. | Α Κατηγορία (17η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | Αγίου Στεφάνου | Κυριακή | 14/01/24 | 15:15 | 1-1 |
25. | Α Κατηγορία (18η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | Σπάτων Δημήτρης Δημητρίου | Κυριακή | 21/01/24 | 15:15 | 1-1 |
26. | Α Κατηγορία (19η αγ.) | ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | Κερατέας | Σάββατο | 27/01/24 | 15:15 | 1-0 |
27. | Κ 11 Β ΟΜΙΛΟΣ (8η φάση) | ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | Δροσιάς | Κυριακή | 28/01/24 | 12:00 | 4-2 |
28. | Κ 11 Β ΟΜΙΛΟΣ (9η φάση) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΝΟΙΞΗ | Αγίου Στεφάνου | Κυριακή | 04/02/24 | 12:00 | 5-0 |
29. | Α Κατηγορία (20η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ | Αγίου Στεφάνου | Κυριακή | 04/02/24 | 15:30 | 0-3 |
30. | Κ 11 Β ΟΜΙΛΟΣ (10η φάση) | ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Κυριακή | 11/02/24 | 00:00 | 0-3 α.α. |
31. | Α Κατηγορία (21η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | Αγίας Μαρίνας | Κυριακή | 11/02/24 | 15:30 | 1-1 |
32. | Κ 11 Β ΟΜΙΛΟΣ (11η φάση) | ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | Διονύσου | Κυριακή | 18/02/24 | 12:00 | 2-1 |
33. | Α Κατηγορία (22η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Αγίου Στεφάνου | Κυριακή | 18/02/24 | 15:30 | 1-1 |
34. | Α Κατηγορία (23η αγ.) | ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Σάββατο | 24/02/24 | 15:30 | 0-1 |
35. | Κ 11 Β ΟΜΙΛΟΣ (12η φάση) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ | Αγίου Στεφάνου | Κυριακή | 25/02/24 | 12:00 | 2-1 |
36. | Κ 11 Β ΟΜΙΛΟΣ (13η φάση) | ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Κυριακή | 03/03/24 | 12:00 | 5-1 |
37. | Α Κατηγορία (24η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΝΟΙΞΗ | Αγίου Στεφάνου | Κυριακή | 03/03/24 | 15:30 | 1-1 |
38. | Α Κατηγορία (25η αγ.) | ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | Ραφήνας | Κυριακή | 10/03/24 | 15:30 | 0-2 |
39. | Α Κατηγορία (26η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ | Αγίου Στεφάνου | Κυριακή | 17/03/24 | 15:30 | 1-1 |
40. | Κ11 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (1η φάση) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | Καπανδριτίου | Κυριακή | 24/03/24 | 12:00 | 2-7 |
41. | Α Κατηγορία (27η αγ.) | ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 24/03/24 | 16:00 | 0-1 |
42. | Κ11 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (2η φάση) | ΑΝΟΙΞΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Κυριακή | 31/03/24 | 12:00 | |
43. | Α Κατηγορία (28η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ | Αγίου Στεφάνου | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | |
44. | Α Κατηγορία (29η αγ.) | ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | Γέρακα | Σάββατο | 06/04/24 | 17:00 | |
45. | Α Κατηγορία (30η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ | |||||
46. | Κ11 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (3η φάση) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ | |||||
47. | Κ11 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (4η φάση) | ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | |||||
48. | Κ11 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (5η φάση) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ | |||||
49. | Κ11 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (6η φάση) | ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | |||||
50. | Κ11 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (7η φάση) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ |