Antrantis
Active
ΙΕΚ ΑΛΦΑ

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ

Πρώτο Προηγούμενο 78 από 92 Επόμενο Τελευταίο
Αγωνιστική Περίοδος:

Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα

ΔιοργάνωσηΑγώναςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΑποτέλεσμα
1.Κύπελλο Α Φάση (1η φάση)ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο14/09/1916:301-1 (πεν: 5-4)
2.Α Κατηγορία (1η αγ.)ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή22/09/1916:301-1
3.Α Κατηγορία (2η αγ.)ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΑγίου ΣτεφάνουΚυριακή29/09/1916:303-2
4.Α Κατηγορία (3η αγ.)ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΝΟΙΞΗΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή06/10/1916:002-1
5.Α ΟΜΙΛΟΣ Κ16 (1η αγ.)ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή13/10/1900:00
6.Α Κατηγορία (4η αγ.)ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή13/10/1916:001-2
7.Α ΟΜΙΛΟΣ Κ16 (2η αγ.)ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή20/10/1910:000-10
8.Α Κατηγορία (5η αγ.)ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΚορωπίου Αντώνης ΠρίφτηςΚυριακή20/10/1916:001-3
9.Α ΟΜΙΛΟΣ Κ16 (3η αγ.)ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣΚερατέαςΚυριακή27/10/1910:00
10.Β ΟΜΙΛΟΣ Κ12 (2η φάση)ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ Λαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή27/10/1912:00
11.Α Κατηγορία (6η αγ.)ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟΛαυρίου Γιώργος ΡαφιάςΚυριακή27/10/1915:00
12.Α Κατηγορία (7η αγ.)ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
13.Α Κατηγορία (8η αγ.)ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ
14.Α Κατηγορία (9η αγ.)ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
15.Α Κατηγορία (10η αγ.)ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
16.Α Κατηγορία (11η αγ.)ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
17.Α Κατηγορία (12η αγ.)ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
18.Α Κατηγορία (13η αγ.)ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
19.Α Κατηγορία (14η αγ.)ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ
20.Α Κατηγορία (15η αγ.)ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
21.Α Κατηγορία (16η αγ.)ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
22.Α Κατηγορία (17η αγ.)ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ
23.Α Κατηγορία (18η αγ.)ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
24.Α Κατηγορία (19η αγ.)ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
25.Α Κατηγορία (20η αγ.)ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
26.Α Κατηγορία (21η αγ.)ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
27.Α Κατηγορία (22η αγ.)ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
28.Α Κατηγορία (23η αγ.)ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
29.Α Κατηγορία (24η αγ.)ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ
30.Α Κατηγορία (25η αγ.)ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
31.Α Κατηγορία (26η αγ.)ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
32.Α Κατηγορία (27η αγ.)ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
33.Α Κατηγορία (28η αγ.)ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ
34.Α Κατηγορία (29η αγ.)ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
35.Α Κατηγορία (30η αγ.)ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
36.Α ΟΜΙΛΟΣ Κ16 (4η αγ.)ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ
37.Α ΟΜΙΛΟΣ Κ16 (5η αγ.)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
38.Α ΟΜΙΛΟΣ Κ16 (6η αγ.)ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ
39.Α ΟΜΙΛΟΣ Κ16 (7η αγ.)ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
40.Α ΟΜΙΛΟΣ Κ16 (8η αγ.)ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
41.Α ΟΜΙΛΟΣ Κ16 (9η αγ.)ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
42.Α ΟΜΙΛΟΣ Κ16 (10η αγ.)ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
43.Α ΟΜΙΛΟΣ Κ16 (11η αγ.)Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
44.Α ΟΜΙΛΟΣ Κ16 (12η αγ.)ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
45.Α ΟΜΙΛΟΣ Κ16 (13η αγ.)ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
46.Α ΟΜΙΛΟΣ Κ16 (14η αγ.)ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ
47.Β ΟΜΙΛΟΣ Κ12 (3η φάση)ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
48.Β ΟΜΙΛΟΣ Κ12 (4η φάση)ΜΑΡΚΟ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
49.Β ΟΜΙΛΟΣ Κ12 (5η φάση)ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
50.Β ΟΜΙΛΟΣ Κ12 (6η φάση)ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
51.Β ΟΜΙΛΟΣ Κ12 (7η φάση)ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ
52.Β ΟΜΙΛΟΣ Κ12 (9η φάση)ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
53.Β ΟΜΙΛΟΣ Κ12 (10η φάση)ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ
54.Β ΟΜΙΛΟΣ Κ12 (11η φάση)ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΜΑΡΚΟ
55.Β ΟΜΙΛΟΣ Κ12 (12η φάση)ΑΟ ΚΕΡΑΤΕΑΣ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ
56.Β ΟΜΙΛΟΣ Κ12 (13η φάση)ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ
57.Β ΟΜΙΛΟΣ Κ12 (14η φάση)ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ