ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ
Πρόγραμμα Αγώνων - Αποτελέσματα
Διοργάνωση | Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Αποτέλεσμα | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Κύπελλο (1η φάση) | ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | Διονύσου | Σάββατο | 16/09/23 | 16:30 | 2-0 |
2. | Γ Κατηγορία (1η αγ.) | ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | Διονύσου | Σάββατο | 30/09/23 | 16:30 | 3-0 |
3. | Γ Κατηγορία (2η αγ.) | ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 22/10/23 | 16:00 | 5-1 |
4. | Κ 13 Γ ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | Γέρακα | Σάββατο | 04/11/23 | 12:30 | 0-1 |
5. | Γ Κατηγορία (3η αγ.) | ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Β - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | Ραφήνας | Σάββατο | 04/11/23 | 15:00 | 0-1 |
6. | Κ 13 Γ ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Σάββατο | 11/11/23 | 12:30 | 5-0 |
7. | Κ 13 Γ ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | ΔΑΚ Παιανίας | Σάββατο | 18/11/23 | 12:30 | 0-3 |
8. | Γ Κατηγορία (5η αγ.) | ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 19/11/23 | 15:00 | 1-1 |
9. | Κ 13 Γ ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | ΔΑΚ Παιανίας | Σάββατο | 25/11/23 | 12:30 | 1-0 |
10. | Γ Κατηγορία (6η αγ.) | Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | Βούλας | Σάββατο | 25/11/23 | 15:00 | 2-0 |
11. | Κ 13 Γ ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β | ΔΑΚ Παιανίας | Σάββατο | 02/12/23 | 12:30 | 1-2 |
12. | Γ Κατηγορία (7η αγ.) | ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 03/12/23 | 12:00 | 0-3 |
13. | Κ 13 Γ ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ | ΔΑΚ Παιανίας | Σάββατο | 09/12/23 | 12:30 | 3-0 |
14. | Γ Κατηγορία (8η αγ.) | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | Αγίας Μαρίνας | Σάββατο | 09/12/23 | 15:00 | 5-2 |
15. | Κ 13 Γ ΟΜΙΛΟΣ (7η αγ.) | ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | ΔΑΚ Παιανίας | Σάββατο | 16/12/23 | 12:30 | 0-3 |
16. | Γ Κατηγορία (9η αγ.) | ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 17/12/23 | 12:00 | 0-2 |
17. | Γ Κατηγορία (10η αγ.) | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | Καπανδριτίου | Σάββατο | 06/01/24 | 15:15 | 3-0 |
18. | Κ 13 Γ ΟΜΙΛΟΣ (8η αγ.) | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | Αρτέμιδος | Σάββατο | 13/01/24 | 14:30 | 3-0 |
19. | Γ Κατηγορία (11η αγ.) | ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 14/01/24 | 11:00 | 1-3 |
20. | Κ 13 Γ ΟΜΙΛΟΣ (9η αγ.) | ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | ΔΑΚ Παιανίας | Σάββατο | 20/01/24 | 12:30 | 0-4 |
21. | Γ Κατηγορία (12η αγ.) | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | Λαυρίου Π.Βογιατζής | Σάββατο | 20/01/24 | 15:30 | 3-2 |
22. | Κ 13 Γ ΟΜΙΛΟΣ (10η αγ.) | ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | Pallini Αrena | Σάββατο | 27/01/24 | 12:30 | 3-0 |
23. | Γ Κατηγορία (13η αγ.) | ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 Β | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 28/01/24 | 11:15 | 0-4 |
24. | Γ Κατηγορία (14η αγ.) | ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 04/02/24 | 15:30 | 0-1 |
25. | Γ Κατηγορία (15η αγ.) | ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | Κουβαρά | Σάββατο | 10/02/24 | 15:30 | 1-3 |
26. | Γ Κατηγορία (16η αγ.) | ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Β | ΔΑΚ Παιανίας | Σάββατο | 17/02/24 | 15:30 | 2-5 |
27. | Κ13 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (1η αγ.) | ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | Παλλήνης Πλαστικό | Σάββατο | 24/02/24 | 12:30 | 2-1 |
28. | Γ Κατηγορία (18η αγ.) | ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | Σταμάτας | Κυριακή | 03/03/24 | 15:30 | 3-0 |
29. | Κ13 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (3η αγ.) | ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | ΔΑΚ Παιανίας | Σάββατο | 09/03/24 | 12:30 | 0-2 |
30. | Γ Κατηγορία (19η αγ.) | ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 10/03/24 | 12:30 | 0-2 |
31. | Κ13 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (2η αγ.) | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | ΔΑΚ Παιανίας | Σάββατο | 16/03/24 | 12:30 | 5-1 |
32. | Κ13 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (4η αγ.) | ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | ΔΑΚ Παιανίας | Σάββατο | 23/03/24 | 12:30 | 1-1 |
33. | Γ Κατηγορία (20η αγ.) | ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | Βάρης | Σάββατο | 23/03/24 | 16:00 | 5-0 |
34. | Κ13 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (5η αγ.) | ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Σάββατο | 30/03/24 | 12:30 | |
35. | Γ Κατηγορία (21η αγ.) | ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 31/03/24 | 17:00 | |
36. | Γ Κατηγορία (22η αγ.) | ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | Παλαιάς Φώκαιας | Σάββατο | 06/04/24 | 17:00 | |
37. | Γ Κατηγορία (23η αγ.) | ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | |||||
38. | Γ Κατηγορία (24η αγ.) | Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | |||||
39. | Γ Κατηγορία (25η αγ.) | ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ | |||||
40. | Γ Κατηγορία (26η αγ.) | ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 Β - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | |||||
41. | Κ13 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (6η αγ.) | ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ |