Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Β Φάση Β Όμιλος Παίδων
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 06/03/16 | 10:00 | ΣΟΦΙΑΣ Α., ΚΑΡΑΒΑ Ε. | 1-2 |
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ | Μαραθώνα | Κυριακή | 06/03/16 | 10:00 | ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π., ΛΙΑΠΗΣ Σ., ΣΤΑΣΗΣ Γ. | 1-1 |
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ | Βάρης | Κυριακή | 06/03/16 | 10:00 | ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΔΗΜΑΣ Μ. | 1-1 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | Βάρης | Σάββατο | 12/03/16 | 10:00 | ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ Ε. | 0-0 |
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ | Χέρωμα Βάρης | Σάββατο | 12/03/16 | 10:00 | ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΠΟΛΙΤΗΣ Π., ΣΑΡΡΗΣ Α. | 3-2 |
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | Ανθούσας | Σάββατο | 12/03/16 | 12:00 | ΒΙΔΑΛΗΣ Κ., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α. | 1-0 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 20/03/16 | 10:00 | ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΣΑΡΡΗΣ Α., ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ. | 2-1 |
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ | Αγίας Άννας | Κυριακή | 20/03/16 | 10:00 | ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΛΙΑΠΗΣ Σ., ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π. | 3-0 |
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ | Μαραθώνα | Κυριακή | 20/03/16 | 10:00 | ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΜΠΑΣΟΥΛΑ Α., ΣΤΑΣΗΣ Γ. | 2-1 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ | Βάρης | Κυριακή | 27/03/16 | 10:00 | ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π., ΛΙΑΠΗΣ Σ., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. | 0-5 |
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 27/03/16 | 10:00 | ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΜΠΑΣΟΥΛΑ Α., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ. | 0-0 |
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ | Χέρωμα Βάρης | Κυριακή | 27/03/16 | 10:00 | ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ Ε. | 2-2 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ | Ανθούσας | Κυριακή | 03/04/16 | 10:00 | ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. | 1-2 |
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | Αγίας Άννας | Κυριακή | 03/04/16 | 10:00 | ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ., ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. | 2-0 |
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ | Μαραθώνα | Κυριακή | 03/04/16 | 10:00 | ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ., ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ., ΣΑΡΡΗΣ Α. | 2-3 |
6η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | Αγίας Άννας | Κυριακή | 10/04/16 | 10:00 | ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α. | 3-0 |
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ | Χέρωμα Βάρης | Κυριακή | 10/04/16 | 10:00 | ΛΙΑΠΗΣ Σ., ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π., ΠΟΛΙΤΗΣ Π. | 1-0 |
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | Ανθούσας | Τετάρτη | 27/04/16 | 17:00 | ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΛΑΜΠΡΟΣ Γ. | 0-2 |
7η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ | Μαραθώνα | Τετάρτη | 13/04/16 | 17:30 | ΝΤΟΣΤΗΣ Κ., ΝΙΚΑΣ Γ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. | 2-0 |
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 17/04/16 | 10:00 | ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΔΗΜΑΣ Μ. | 1-0 |
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ | Αγίας Άννας | Κυριακή | 17/04/16 | 10:00 | ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΒΑΛΛΑΣ Γ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. | 3-0 |
8η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ | Ανθούσας | Τετάρτη | 20/04/16 | 16:30 | ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α. | 0-4 |
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | Χέρωμα Βάρης | Τετάρτη | 20/04/16 | 17:00 | ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ., ΚΟΥΡΤΗΣ Κ. | 0-1 |
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | Βάρης | Τετάρτη | 20/04/16 | 17:45 | ΛΙΑΠΗΣ Σ., ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π., ΔΗΜΑΣ Μ. | 0-2 |
9η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | Μαραθώνα | Κυριακή | 24/04/16 | 10:00 | ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α. | 2-1 |
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ | Αγίας Άννας | Τετάρτη | 27/04/16 | 17:00 | ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ. | 3-0 |
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ | Ανθούσας | Πέμπτη | 05/05/16 | 17:00 | ΛΑΜΠΡΟΣ Γ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ. | 3-5 |
10η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ | Βάρης | Κυριακή | 08/05/16 | 10:00 | ΓΚΑΛΙΟΣ Σ., ΜΠΕΚΑΣ Α., ΠΟΛΙΤΗΣ Π. | 1-4 |
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 08/05/16 | 10:00 | ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ., ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ Ε. | 2-1 |
Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | Χέρωμα Βάρης | Κυριακή | 08/05/16 | 10:00 | ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α., ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α. | 3-2 |