Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2015-2016
Β Ομιλος Junior
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Παπασιδέρη | Κυριακή | 18/10/15 | 12:00 | ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ Ε. | 2-2 |
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΜΑΡΚΟ | Μαρκόπουλου | Κυριακή | 18/10/15 | 12:00 | ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. | 1-2 |
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 18/10/15 | 12:00 | ΛΑΜΠΡΟΣ Γ. | 13-1 |
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | Planet Cosmos | Κυριακή | 18/10/15 | 12:00 | ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. | 4-4 |
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 18/10/15 | 12:00 | ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. | 2-7 |
2η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | Total | Κυριακή | 25/10/15 | 12:15 | ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. | 4-2 |
ΠΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Κυριακή | 25/10/15 | 12:15 | ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Π. | 0-6 |
ΜΑΡΚΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Μαρκόπουλου | Κυριακή | 25/10/15 | 12:15 | ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α. | 0-3 |
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ | Pallini Αrena | Κυριακή | 25/10/15 | 12:15 | ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. | 5-0 |
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 25/10/15 | 12:15 | ΣΜΥΡΝΗ Α. | 4-3 |
3η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Κυριακή | 01/11/15 | 12:15 | ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. | 0-1 |
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΜΑΡΚΟ | Planet Cosmos | Κυριακή | 01/11/15 | 12:15 | ΛΑΜΠΡΟΣ Γ. | 9-3 |
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΠΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 01/11/15 | 12:15 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ . | 7-0 |
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 01/11/15 | 12:15 | ΜΠΕΚΑΣ Α. | 4-9 |
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | Μαρκόπουλου | Κυριακή | 01/11/15 | 12:15 | ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. | 1-4 |
4η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 08/11/15 | 12:15 | ΣΠΙΘΑΣ Δ. | 5-3 |
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ | Παπασιδέρη | Κυριακή | 08/11/15 | 12:15 | ΧΟΥΝΤΑΣ Σ. | 5-1 |
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ | Pallini Αrena | Κυριακή | 08/11/15 | 12:15 | ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. | 4-4 |
ΜΑΡΚΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | Μαρκόπουλου | Κυριακή | 08/11/15 | 12:15 | ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ Κ. | 1-6 |
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΠΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ | Total | Κυριακή | 08/11/15 | 12:15 | ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. | 5-0 |
5η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Μαρκόπουλου | Κυριακή | 15/11/15 | 12:15 | ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ. | 0-5 |
ΠΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ - ΜΑΡΚΟ | Παπασιδέρη | Κυριακή | 15/11/15 | 12:15 | ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. | 0-4 |
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 15/11/15 | 12:15 | ΛΑΜΠΡΟΣ Γ. | 3-4 |
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 15/11/15 | 12:15 | ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. | 1-2 |
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | Planet Cosmos | Κυριακή | 15/11/15 | 12:15 | ΜΠΕΚΑΣ Α. | 7-2 |
6η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 22/11/15 | 12:15 | ΛΑΜΠΡΟΣ Γ. | 1-9 |
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ | Παπασιδέρη | Κυριακή | 22/11/15 | 12:15 | ΣΟΦΙΑΣ Α. | 2-1 |
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Μαρκόπουλου | Κυριακή | 22/11/15 | 12:15 | ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α. | 2-2 |
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΠΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ | Pallini Αrena | Κυριακή | 22/11/15 | 12:15 | ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β. | 5-1 |
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΜΑΡΚΟ | Total | Κυριακή | 22/11/15 | 12:15 | ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. | 3-0 |
7η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 29/11/15 | 12:15 | ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. | 2-3 |
ΜΑΡΚΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Μαρκόπουλου | Κυριακή | 29/11/15 | 12:15 | ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. | 0-4 |
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ | Planet Cosmos | Κυριακή | 29/11/15 | 12:15 | ΓΚΑΛΙΟΣ Σ. | 12-0 |
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 29/11/15 | 12:15 | ΜΠΕΚΑΣ Α. | 3-0 |
ΠΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | Παπασιδέρη | Κυριακή | 29/11/15 | 12:15 | ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β. | 2-6 |
8η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Total | Κυριακή | 06/12/15 | 12:15 | ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. | 3-1 |
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 06/12/15 | 12:15 | ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α. | 1-2 |
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | Μαρκόπουλου | Κυριακή | 06/12/15 | 12:15 | ΣΟΦΙΑΣ Α. | 0-8 |
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΠΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ | Παπασιδέρη | Κυριακή | 06/12/15 | 12:15 | ΒΑΛΛΑΣ Γ. | 6-0 |
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΜΑΡΚΟ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 06/12/15 | 12:15 | ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. | 2-2 |
9η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | Pallini Αrena | Κυριακή | 13/12/15 | 12:15 | ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ Ν. | 6-1 |
ΜΑΡΚΟ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ | Μαρκόπουλου | Κυριακή | 13/12/15 | 12:15 | ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Α. | 0-7 |
ΠΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ | Παπασιδέρη | Κυριακή | 13/12/15 | 12:15 | ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. | 0-4 |
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 13/12/15 | 12:15 | ΝΙΚΑΣ Γ. | 7-0 |
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Planet Cosmos | Κυριακή | 13/12/15 | 12:15 | ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π. | 3-6 |
10η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ | Pallini Αrena | Κυριακή | 20/12/15 | 12:15 | ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. | 6-1 |
ΜΑΡΚΟ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ | Μαρκόπουλου | Κυριακή | 20/12/15 | 12:15 | ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ. | 1-0 |
ΠΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Παπασιδέρη | Κυριακή | 20/12/15 | 12:15 | ΣΜΥΡΝΗ Α. | 0-7 |
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 20/12/15 | 12:15 | ΣΟΦΙΑΣ Α. | 2-1 |
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | Total | Κυριακή | 20/12/15 | 12:15 | ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. | 5-1 |
11η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 10/01/16 | 12:15 | ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. | 1-3 |
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΠΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ | Planet Cosmos | Κυριακή | 10/01/16 | 12:15 | ΧΟΥΝΤΑΣ Σ. | 12-1 |
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΜΑΡΚΟ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 10/01/16 | 12:15 | ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ Ε. | 3-2 |
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Μαρκόπουλου | Κυριακή | 10/01/16 | 12:15 | ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π. | 1-8 |
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | Παπασιδέρη | Κυριακή | 10/01/16 | 12:15 | ΧΟΙΚΑΣ Σ. | 3-0 |
12η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ | Total | Κυριακή | 17/01/16 | 12:15 | ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. | 6-2 |
ΜΑΡΚΟ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ | Μαρκόπουλου | Κυριακή | 17/01/16 | 12:15 | ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν. | 0-4 |
ΠΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | Παπασιδέρη | Κυριακή | 17/01/16 | 12:15 | ΜΠΕΚΑΣ Α. | 0-10 |
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Pallini Αrena | Κυριακή | 17/01/16 | 12:15 | ΛΑΜΠΡΟΣ Γ. | 7-1 |
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 17/01/16 | 12:15 | ΣΟΦΙΑΣ Α. | 4-1 |
13η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Παπασιδέρη | Σάββατο | 23/01/16 | 14:00 | ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π. | 0-9 |
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 24/01/16 | 12:15 | ΣΟΦΙΑΣ Α. | 5-5 |
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ | Μαρκόπουλου | Κυριακή | 24/01/16 | 12:15 | ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ Ε. | 0-7 |
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Planet Cosmos | Κυριακή | 24/01/16 | 12:15 | ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. | 4-9 |
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΜΑΡΚΟ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 24/01/16 | 12:15 | ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ. | 6-0 |
14η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ | Total | Κυριακή | 31/01/16 | 12:15 | ΧΟΥΝΤΑΣ Σ. | 10-0 |
ΜΑΡΚΟ - ΠΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ | Μαρκόπουλου | Κυριακή | 31/01/16 | 12:15 | ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π. | 3-0 |
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | Pallini Αrena | Κυριακή | 31/01/16 | 12:15 | ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. | 2-1 |
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Παπασιδέρη | Κυριακή | 31/01/16 | 12:15 | ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. | 2-1 |
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 31/01/16 | 12:15 | ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. | 5-11 |
15η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 07/02/16 | 12:15 | ΜΠΕΚΑΣ Α. | 3-0 |
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ | Planet Cosmos | Κυριακή | 07/02/16 | 12:15 | ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. | 6-3 |
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 07/02/16 | 12:15 | ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. | 7-3 |
ΠΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | Παπασιδέρη | Κυριακή | 07/02/16 | 12:15 | ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ Ε. | 1-7 |
ΜΑΡΚΟ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Μαρκόπουλου | Κυριακή | 07/02/16 | 12:15 | ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β. | 3-7 |
16η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Total | Κυριακή | 14/02/16 | 12:15 | ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β. | 8-0 |
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΜΑΡΚΟ | Pallini Αrena | Κυριακή | 14/02/16 | 12:15 | ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. | 10-0 |
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ | Μαρκόπουλου | Κυριακή | 14/02/16 | 12:15 | ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. | 1-4 |
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | Παπασιδέρη | Κυριακή | 14/02/16 | 12:15 | ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ Π. | 3-1 |
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΠΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 14/02/16 | 12:15 | ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧ . | 10-2 |
17η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ | ΔΑΚ Παιανίας | Σάββατο | 20/02/16 | 11:00 | ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ. | 5-1 |
ΠΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ - ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ | Παπασιδέρη | Κυριακή | 21/02/16 | 10:00 | ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ. | 2-7 |
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Pallini Αrena | Κυριακή | 21/02/16 | 12:15 | ΜΠΕΚΑΣ Α. | 2-6 |
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Planet Cosmos | Κυριακή | 21/02/16 | 12:15 | ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. | 6-2 |
ΜΑΡΚΟ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | Μαρκόπουλου | Κυριακή | 21/02/16 | 12:15 | ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β. | 2-0 |
18η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 28/02/16 | 12:15 | ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. | 1-8 |
ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΑΟ - ΜΑΡΚΟ | Παπασιδέρη | Κυριακή | 28/02/16 | 12:15 | ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. | 5-1 |
ΑΕ ΠΟΡΤΟ ΡΑΦΤΗ - ΠΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ | Μαρκόπουλου | Κυριακή | 28/02/16 | 12:15 | ΣΜΥΡΝΗ Α. | 2-3 |
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 28/02/16 | 12:15 | ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ Ε. | 1-3 |
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ | Total | Κυριακή | 28/02/16 | 12:15 | ΓΚΑΛΙΟΣ Σ. | 6-1 |