Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Γ όμιλος Junior B
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Μαραθώνα | Κυριακή | 01/03/15 | 11:00 | ΝΙΚΑΣ Γ. | 1-2 |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Ραφήνας | Κυριακή | 01/03/15 | 12:30 | ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. | 2-4 |
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ | Ραφήνας | Κυριακή | 01/03/15 | 17:30 | ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. | 4-1 |
2η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | Νέας Μάκρης | Σάββατο | 07/03/15 | 14:00 | ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. | 2-1 |
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Total | Κυριακή | 08/03/15 | 11:00 | ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε. | 8-1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | Ραφήνας | Κυριακή | 08/03/15 | 17:30 | ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. | 4-0 |
3η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Ραφήνας | Κυριακή | 15/03/15 | 12:30 | ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. | 0-3 |
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ | Αγίας Μαρίνας | Κυριακή | 15/03/15 | 12:30 | ΧΟΥΝΤΑΣ Σ. | 2-3 |
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Μαραθώνα | Κυριακή | 15/03/15 | 12:30 | ΝΙΚΑΣ Γ. | 2-6 |
4η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | Ραφήνας | Κυριακή | 22/03/15 | 12:30 | ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β. | 8-0 |
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ | Total | Κυριακή | 22/03/15 | 12:30 | ΓΚΟΝΤΑ Α. | 8-0 |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Ραφήνας | Κυριακή | 22/03/15 | 17:30 | ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. | 7-1 |
5η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Ραφήνας | Κυριακή | 29/03/15 | 12:30 | ΓΚΑΛΙΟΣ Σ. | 2-3 |
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | Αγίας Μαρίνας | Κυριακή | 29/03/15 | 12:30 | ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. | 4-2 |
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Γραμματικού | Κυριακή | 29/03/15 | 12:30 | ΝΙΚΑΣ Γ. | 2-3 |
6η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | Αγίας Μαρίνας | Σάββατο | 04/04/15 | 17:00 | ΧΟΥΝΤΑΣ Σ. | 2-3 |
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Total | Κυριακή | 05/04/15 | 10:00 | ΓΚΟΝΤΑ Α. | 1-0 |
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | Νέας Μάκρης | Κυριακή | 05/04/15 | 12:30 | ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. | 4-1 |
7η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Ραφήνας | Κυριακή | 19/04/15 | 12:30 | ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. | 0-6 |
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ | Μαραθώνα | Κυριακή | 19/04/15 | 12:30 | ΝΙΚΑΣ Γ. | 1-3 |
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Αγίας Μαρίνας | Κυριακή | 19/04/15 | 12:30 | ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Π. | 1-9 |
8η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | Total | Κυριακή | 26/04/15 | 10:30 | ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. | 6-1 |
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Νέας Μάκρης | Κυριακή | 26/04/15 | 12:30 | ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. | 0-0 |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | Ραφήνας | Κυριακή | 26/04/15 | 12:30 | ΓΚΑΛΙΟΣ Σ. | 0-0 |
9η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Αγίας Μαρίνας | Κυριακή | 03/05/15 | 12:30 | ΝΙΚΑΣ Γ. | 0-2 |
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Νέας Μάκρης | Κυριακή | 03/05/15 | 12:30 | ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. | 2-6 |
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ | Μαραθώνα | Κυριακή | 03/05/15 | 18:30 | ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. | 1-1 |
10η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | Total | Κυριακή | 10/05/15 | 10:30 | ΓΚΟΝΤΑ Α. | 7-0 |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ | Ραφήνας | Κυριακή | 10/05/15 | 12:30 | ΝΙΚΑΣ Γ. | 4-1 |
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Ραφήνας | Κυριακή | 10/05/15 | 14:00 | ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β. | 8-0 |