Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Projunior Β Όμιλος
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 01/02/15 | 10:00 | ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. | 9-2 |
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Total | Κυριακή | 01/02/15 | 11:00 | ΓΚΑΛΙΟΣ Σ. | 1-4 |
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Μαραθώνα | Κυριακή | 01/02/15 | 12:30 | ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. | 1-3 |
ΑΣ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΪΚΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | Planet Cosmos | Κυριακή | 01/02/15 | 12:30 | ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. | 4-11 |
2η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 08/02/15 | 12:30 | ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. | 3-1 |
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Παλλήνης Πλαστικό | Κυριακή | 08/02/15 | 12:30 | ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. | 2-8 |
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 08/02/15 | 12:30 | ΚΟΡΩΝΙΑΣ Κ. | 4-7 |
ΑΣ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΪΚΟΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | Planet Cosmos | Κυριακή | 08/02/15 | 12:30 | ΓΚΑΛΙΟΣ Σ. | 6-9 |
3η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΣ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΪΚΟΣ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 15/02/15 | 12:30 | ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. | 9-0 |
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Total | Κυριακή | 15/02/15 | 12:30 | ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. | 0-1 |
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | Μαραθώνα | Κυριακή | 15/02/15 | 12:30 | ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. | 1-4 |
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ | Κωστέα-Γείτονα | Κυριακή | 15/02/15 | 13:00 | ΓΚΑΛΙΟΣ Σ. | 5-0 |
4η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ | Soccer Statios | Κυριακή | 01/03/15 | 12:30 | ΤΣΙΡΛΗΣ Ν. | 12-1 |
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 01/03/15 | 12:30 | ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β. | 1-4 |
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | Μαραθώνα | Κυριακή | 01/03/15 | 12:30 | ΝΙΚΑΣ Γ. | 4-0 |
ΑΣ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΪΚΟΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Planet Cosmos | Κυριακή | 01/03/15 | 12:30 | ΓΚΟΝΤΑ Α. | 1-3 |
5η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΣ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΪΚΟΣ | Κωστέα-Γείτονα | Σάββατο | 07/03/15 | 12:30 | ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. | 3-0 α.α. |
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | Total | Κυριακή | 08/03/15 | 12:30 | ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. | 4-0 |
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Παλλήνης Πλαστικό | Κυριακή | 08/03/15 | 12:30 | ΘΕΜΕΛΗΣ Μ. | 0-5 |
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 08/03/15 | 12:30 | ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. | 3-1 |
6η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΪΚΟΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ | Planet Cosmos | Κυριακή | 15/03/15 | 10:00 | ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. | 2-0 |
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Μαραθώνα | Κυριακή | 15/03/15 | 11:00 | ΝΙΚΑΣ Γ. | 2-2 |
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Soccer Statios | Κυριακή | 15/03/15 | 12:30 | ΘΕΜΕΛΗΣ Μ. | 3-2 |
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 15/03/15 | 12:30 | ΓΚΑΛΙΟΣ Σ. | 4-3 |
7η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | Total | Κυριακή | 22/03/15 | 10:30 | ΓΚΟΝΤΑ Α. | 1-6 |
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΣ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΪΚΟΣ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 22/03/15 | 12:30 | ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. | 5-2 |
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | Παλλήνης Πλαστικό | Κυριακή | 22/03/15 | 12:30 | ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. | 1-8 |
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | Κωστέα-Γείτονα | Κυριακή | 22/03/15 | 12:30 | ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. | 2-0 |
8η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 29/03/15 | 11:00 | ΤΥΡΟΛΟΓΟΣ Α. | 6-8 |
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | Παλλήνης Πλαστικό | Κυριακή | 29/03/15 | 12:30 | ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. | 2-4 |
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Κωστέα-Γείτονα | Κυριακή | 29/03/15 | 12:30 | ΔΡΟΓΓΙΤΗΣ Δ. | |
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΑΣ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΪΚΟΣ | Soccer Statios | Κυριακή | 29/03/15 | 12:30 | ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ Ε. | 5-4 |
9η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | Κωστέα-Γείτονα | Κυριακή | 05/04/15 | 12:30 | ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. | 5-1 |
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 05/04/15 | 12:30 | ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ Ε. | 6-3 |
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ | Total | Κυριακή | 05/04/15 | 13:00 | ΠΕΙΡΑΣΜΑΚΗΣ Ν. | 5-4 |
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΣ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΪΚΟΣ | Μαραθώνα | Τρίτη | 07/04/15 | 17:30 | ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. |
10η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 19/04/15 | 11:00 | ΤΥΡΟΛΟΓΟΣ Α. | 2-2 |
ΑΣ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΪΚΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | Planet Cosmos | Κυριακή | 19/04/15 | 12:30 | ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ Ε. | 3-5 |
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Παλλήνης Πλαστικό | Κυριακή | 19/04/15 | 12:30 | ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. | 0-3 |
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | Soccer Statios | Κυριακή | 19/04/15 | 12:30 | ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. | 5-4 |
11η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | Παλλήνης Πλαστικό | Κυριακή | 26/04/15 | 12:30 | ΣΜΥΡΝΗ Α. | 0-7 |
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Κωστέα-Γείτονα | Κυριακή | 26/04/15 | 12:30 | ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. | 4-1 |
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 26/04/15 | 12:30 | ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Ν. | 4-5 |
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΪΚΟΣ | Total | Κυριακή | 26/04/15 | 12:30 | ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ Π. | 12-0 |
12η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 03/05/15 | 11:00 | ΤΥΡΟΛΟΓΟΣ Α. | 6-2 |
ΑΣ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΪΚΟΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Planet Cosmos | Κυριακή | 03/05/15 | 12:30 | ΚΑΡΑΒΑ Ε. | 1-12 |
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Μαραθώνα | Κυριακή | 03/05/15 | 12:30 | ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ. | 8-4 |
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | Soccer Statios | Κυριακή | 03/05/15 | 12:30 | ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β. | 8-2 |
13η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | Κωστέα-Γείτονα | Σάββατο | 09/05/15 | 11:00 | ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. | 7-5 |
ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 10/05/15 | 12:30 | ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. | 3-5 |
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | Total | Κυριακή | 10/05/15 | 12:30 | ΓΚΟΝΤΑ Α. | 3-1 |
ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ - ΑΣ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΪΚΟΣ | Παλλήνης Πλαστικό | Κυριακή | 10/05/15 | 12:30 | ΚΑΡΑΒΑ Ε. | 0-1 |
14η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΪΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Planet Cosmos | Σάββατο | 16/05/15 | 10:30 | ΤΥΡΟΛΟΓΟΣ Α. | 3-5 |
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ | Μαραθώνα | Κυριακή | 17/05/15 | 12:30 | ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Ν. | 4-0 |
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | ΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣ | Κυριακή | 17/05/15 | 12:30 | ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α. | 2-6 |
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ | Soccer Statios | Κυριακή | 17/05/15 | 12:30 | ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. | 7-5 |