Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2014-2015
Projunior Α Όμιλος
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | Καλυβίων | Κυριακή | 01/02/15 | 11:00 | ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. | 4-0 |
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ | Λαυρίου Π.Βογιατζής | Κυριακή | 01/02/15 | 12:30 | ΔΟΜΟΥΖΗΣ Θ. | 1-2 |
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Αναβύσσου | Κυριακή | 01/02/15 | 12:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Π. | 4-7 |
2η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ | Βούλας | Κυριακή | 08/02/15 | 12:30 | ΝΤΟΣΤΗΣ Κ. | 1-2 |
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Βάρης | Κυριακή | 08/02/15 | 12:30 | ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α. | 2-3 |
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ | Champion Camp | Κυριακή | 08/02/15 | 12:30 | ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β. | 3-2 |
3η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | Αναβύσσου | Κυριακή | 15/02/15 | 12:30 | ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι. | 4-2 |
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ | Καλυβίων | Κυριακή | 15/02/15 | 12:30 | ΜΠΕΚΑΣ Α. | 4-1 |
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 15/02/15 | 12:30 | ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. | 2-17 |
4η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | Βάρης | Κυριακή | 01/03/15 | 12:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Π. | 5-1 |
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Λαυρίου Π.Βογιατζής | Κυριακή | 01/03/15 | 12:30 | ΔΟΜΟΥΖΗΣ Θ. | 1-6 |
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ | Champion Camp | Κυριακή | 01/03/15 | 12:30 | ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π. | 2-5 |
5η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 08/03/15 | 12:30 | ΠΟΛΥΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ Κ. | 0-8 |
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ | Καλυβίων | Κυριακή | 08/03/15 | 12:30 | ΤΣΙΡΛΗΣ Ν. | 3-2 |
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ | Βούλας | Κυριακή | 08/03/15 | 12:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Π. | 6-5 |
6η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ | Αναβύσσου | Κυριακή | 15/03/15 | 12:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Π. | 3-7 |
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | Λαυρίου Π.Βογιατζής | Κυριακή | 15/03/15 | 12:30 | ΔΟΜΟΥΖΗΣ Θ. | 3-1 |
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Champion Camp | Κυριακή | 15/03/15 | 12:30 | ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. | 8-1 |
7η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | Βάρης | Κυριακή | 22/03/15 | 12:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Π. | 1-3 |
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ | Βούλας | Κυριακή | 22/03/15 | 12:30 | ΘΕΜΕΛΗΣ Μ. | 6-3 |
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 22/03/15 | 13:30 | ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. | 0-4 |
8η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ | Βάρης | Κυριακή | 29/03/15 | 11:00 | ΔΗΜΑΣ Μ. | 4-6 |
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 29/03/15 | 11:00 | ΞΗΡΟΚΩΣΤΑΣ Ν. | 5-3 |
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Βούλας | Κυριακή | 29/03/15 | 12:00 | ΔΙΑΚΟΣ Κ. | 7-2 |
9η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Καλυβίων | Κυριακή | 05/04/15 | 12:30 | ΣΟΦΙΑΣ Α. | 3-8 |
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ | Αναβύσσου | Κυριακή | 05/04/15 | 12:30 | ΔΗΜΑΣ Μ. | 3-2 |
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | Λαυρίου Π.Βογιατζής | Κυριακή | 05/04/15 | 12:30 | ΔΟΜΟΥΖΗΣ Θ. | 3-3 |
10η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Champion Camp | Κυριακή | 19/04/15 | 12:30 | ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π. | 3-1 |
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ | Βάρης | Κυριακή | 19/04/15 | 12:30 | ΔΗΜΑΣ Μ. | 5-3 |
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | Βούλας | Κυριακή | 19/04/15 | 12:30 | ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Γ. | 7-3 |
11η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 26/04/15 | 12:00 | ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α. | 2-3 |
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ | Αναβύσσου | Κυριακή | 26/04/15 | 12:30 | ΓΟΥΛΑΣ Γ. | 6-6 |
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | Καλυβίων | Κυριακή | 26/04/15 | 12:30 | ΤΥΡΟΛΟΓΟΣ Α. | 7-5 |
12η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Βάρης | Κυριακή | 03/05/15 | 12:00 | ΔΗΜΑΣ Μ. | 3-2 |
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | Champion Camp | Κυριακή | 03/05/15 | 12:30 | ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ Ε. | 2-2 |
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ | Λαυρίου Π.Βογιατζής | Κυριακή | 03/05/15 | 12:30 | ΔΟΜΟΥΖΗΣ Θ. | 1-5 |
13η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ | ΔΑΚ Παιανίας | Κυριακή | 10/05/15 | 11:00 | ΓΟΥΛΑΣ Γ. | 1-7 |
ΚΑΛΥΒΙΩΝ ΠΑΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Καλυβίων | Κυριακή | 10/05/15 | 12:30 | ΔΗΜΑΣ Μ. | 5-1 |
ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | Βούλας | Κυριακή | 10/05/15 | 12:30 | ΠΟΛΙΤΗΣ Π. | 5-3 |
14η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ | Champion Camp | Κυριακή | 17/05/15 | 12:30 | ΤΑΜΠΑΚΑΚΗΣ Ε. | 4-3 |
ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Λαυρίου Π.Βογιατζής | Κυριακή | 17/05/15 | 12:30 | ΔΟΜΟΥΖΗΣ Θ. | 2-7 |
ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | Αναβύσσου | Κυριακή | 17/05/15 | 12:30 | ΔΗΜΑΣ Μ. | 5-2 |