Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2020-2021
Κ18 Β ΟΜΙΛΟΣ
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ | Νέων Παλατίων | Σάββατο | 03/10/20 | 10:00 | ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. | 0-1 |
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 03/10/20 | 10:00 | ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ. | 4-0 |
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ | Αγίου Στεφάνου | Σάββατο | 03/10/20 | 10:00 | ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. | 6-1 |
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | Αγίας Μαρίνας | Σάββατο | 03/10/20 | 10:00 | ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 0-1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Ραφήνας | Σάββατο | 03/10/20 | 10:00 | ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν. | 2-2 |
2η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | Pallini Αrena | Σάββατο | 10/10/20 | 10:00 | ΚΑΡΡΑΣ Α. | 2-1 |
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Πολυδενδρίου | Σάββατο | 10/10/20 | 10:00 | ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε., ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ., ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α. | 0-3 |
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ | Κάτω Αχαρνών | Σάββατο | 10/10/20 | 10:00 | ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α. | 0-1 |
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ | Αγίας Άννας | Σάββατο | 10/10/20 | 10:00 | ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ. | 3-1 |
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ | Ραφήνας | Σάββατο | 10/10/20 | 10:00 | ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π. | 5-0 |
3η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Νέων Παλατίων | Σάββατο | 17/10/20 | 10:00 | ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ. | 0-5 |
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Αγίας Μαρίνας | Σάββατο | 17/10/20 | 10:00 | ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι. | 2-2 |
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ | Ραφήνας | Σάββατο | 17/10/20 | 10:00 | ΓΚΟΥΒΑΣ Χ. | 3-0 |
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ | Αγίου Στεφάνου | Σάββατο | 17/10/20 | 10:00 | ΚΟΣΜΑΣ Κ. | 2-0 |
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 17/10/20 | 10:00 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ. | 0-3 |
4η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ | Ραφήνας | Σάββατο | 24/10/20 | 10:00 | ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π. | 1-2 |
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ | Νέων Παλατίων | Σάββατο | 24/10/20 | 10:00 | ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. | 1-0 |
ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ | Αγίας Άννας | Σάββατο | 24/10/20 | 10:00 | ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π., ΡΙΖΟΣ Δ., ΒΙΔΑΛΗΣ Κ. | 0-3 |
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ | Κάτω Αχαρνών | Σάββατο | 24/10/20 | 10:00 | ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ Ι. | 3-3 |
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ | Pallini Αrena | Σάββατο | 24/10/20 | 10:00 | ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. | 6-1 |
5η Αγωνιστική
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Σάββατο | 31/10/20 | 10:00 | ΚΟΣΜΑΣ Κ. | 0-5 |
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Πολυδενδρίου | Σάββατο | 31/10/20 | 10:00 | ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α. | 0-2 |
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ | Ραφήνας | Σάββατο | 31/10/20 | 10:00 | ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. | 2-5 |
ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ | Αγίου Στεφάνου | Σάββατο | 31/10/20 | 10:00 | ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ. | 4-2 |
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ | Αγίας Μαρίνας | Σάββατο | 31/10/20 | 10:00 | ΜΠΕΡΕΤΑΣ Ν., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | 4-2 |