Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2019-2020
Ε ΟΜΙΛΟΣ Κ12
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
1η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΝΟΙΞΗ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Κυριακή | 20/10/19 | 00:00 | 0-3 α.α. | |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ | Αγίου Στεφάνου | Κυριακή | 20/10/19 | 12:00 | ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ . | 7-3 |
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | Νικολακάκη | Κυριακή | 20/10/19 | 12:00 | ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. | 1-2 |
2η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ | BATISTA | Κυριακή | 27/10/19 | 12:00 | ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α. | 1-10 |
ΑΝΟΙΞΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Κυριακή | 27/10/19 | 12:00 | ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η. | 5-1 |
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ 2 - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ | Νέων Παλατίων | Κυριακή | 27/10/19 | 12:00 | ΚΟΣΜΑΣ Κ. | 6-1 |
3η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ 2 | Αγίου Στεφάνου | Κυριακή | 03/11/19 | 12:00 | ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. | 4-2 |
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΝΟΙΞΗ | Νικολακάκη | Κυριακή | 03/11/19 | 12:00 | ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η. | 2-2 |
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ | BATISTA | Κυριακή | 03/11/19 | 12:00 | ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 5-2 |
4η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΝΟΙΞΗ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Κυριακή | 10/11/19 | 12:00 | ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ. | 4-2 |
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | Κρυονερίου | Κυριακή | 10/11/19 | 12:00 | ΚΟΣΜΑΣ Κ. | 0-7 |
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ 2 - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ | Νέων Παλατίων | Κυριακή | 10/11/19 | 12:00 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ. | 1-3 |
5η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ 2 | BATISTA | Κυριακή | 17/11/19 | 12:00 | ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. | 3-0 |
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ | Νικολακάκη | Κυριακή | 17/11/19 | 12:00 | ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α. | 8-0 |
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΝΟΙΞΗ | Κρυονερίου | Κυριακή | 17/11/19 | 12:00 | ΚΟΣΜΑΣ Κ. | 1-3 |
6η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ | Αγίου Στεφάνου | Κυριακή | 24/11/19 | 12:00 | ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ. | 3-2 |
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | BATISTA | Κυριακή | 24/11/19 | 12:00 | ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α. | 0-5 |
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ 2 - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ | Νέων Παλατίων | Κυριακή | 24/11/19 | 12:00 | ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ Σ. | 6-1 |
7η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ | BATISTA | Κυριακή | 01/12/19 | 10:30 | ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α. | 9-3 |
ΑΝΟΙΞΗ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ 2 | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Κυριακή | 01/12/19 | 12:00 | ΒΑΛΛΑΣ Γ. | 2-1 |
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | BATISTA | Κυριακή | 01/12/19 | 12:00 | ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π. | 4-2 |
8η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | BATISTA | Κυριακή | 08/12/19 | 10:30 | ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. | 1-7 |
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Κυριακή | 08/12/19 | 12:00 | ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε. | 5-0 |
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ | BATISTA | Κυριακή | 08/12/19 | 12:00 | ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. | 0-4 |
9η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ | Νικολακάκη | Κυριακή | 15/12/19 | 12:00 | ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η. | 3-0 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΝΟΙΞΗ | Αγίου Στεφάνου | Κυριακή | 15/12/19 | 12:00 | ΚΑΜΠΕΡΟΣ .. | 0-2 |
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ 2 | Αγίας Άννας | Κυριακή | 15/12/19 | 12:00 | ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α. | 2-3 |
10η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ 2 - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | Νέων Παλατίων | Κυριακή | 12/01/20 | 12:00 | ΣΤΑΣΗΣ Γ. | 3-3 |
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Κυριακή | 12/01/20 | 12:00 | ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ. | 1-4 |
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | BATISTA | Κυριακή | 12/01/20 | 12:00 | ΒΑΛΛΑΣ Γ. | 2-4 |
11η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΝΟΙΞΗ | BATISTA | Κυριακή | 19/01/20 | 12:00 | ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ. | 0-1 |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ | Αγίου Στεφάνου | Κυριακή | 19/01/20 | 12:00 | ΣΤΑΣΗΣ Π. | 5-0 |
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ 2 | Νικολακάκη | Κυριακή | 19/01/20 | 12:00 | ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π. | 4-2 |
12η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ 2 - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | Νέων Παλατίων | Κυριακή | 26/01/20 | 12:00 | ΚΑΜΠΕΡΟΣ .. | 0-3 |
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ | Αγίας Άννας | Κυριακή | 26/01/20 | 12:00 | ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α. | 0-10 |
ΑΝΟΙΞΗ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Κυριακή | 26/01/20 | 12:00 | ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. | 1-1 |
13η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ | Νικολακάκη | Κυριακή | 02/02/20 | 12:00 | ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α. | 1-0 |
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ | BATISTA | Κυριακή | 02/02/20 | 12:00 | ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π. | 9-0 |
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ 2 | Αγίας Άννας | Κυριακή | 02/02/20 | 12:00 | ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. | 2-4 |
14η Φάση
Ομάδες | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητής, Βοηθοί Διαιτητή | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|---|---|
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ 2 - ΑΝΟΙΞΗ | Νέων Παλατίων | Κυριακή | 09/02/20 | 12:00 | ΜΑΡΛΑΣΗΣ Α. | 0-3 |
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ | Αγίας Άννας | Κυριακή | 09/02/20 | 12:00 | ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Α. | |
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | Αγίου Στεφάνου | Κυριακή | 09/02/20 | 12:00 | ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η. | 1-3 |