ΙΕΚ ΑΛΦΑ
Antrantis
molten
Active

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ 12 Ε ΟΜΙΛΟΣ

<< Κ 12 Δ ΟΜΙΛΟΣ

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΚαλάμουΚυριακή04/11/1812:00ΣΤΑΣΗΣ Π.0-1
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ BATISTAΚυριακή04/11/1812:00ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.3-9
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΣυκαμίνουΚυριακή04/11/1812:00ΣΤΑΣΗΣ Γ.12-1
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΓραμματικούΚυριακή04/11/1812:00ΠΥΚΝΗΣ Σ.4-1


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΠολυδενδρίουΚυριακή11/11/1812:00ΛΙΟΛΙΟΣ Α.0-5
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚαπανδριτίουΚυριακή11/11/1812:00ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.2-3
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΣταμάταςΚυριακή11/11/1812:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-3
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΝέων ΠαλατίωνΚυριακή11/11/1812:00ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ ..6-0


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΓραμματικούΣάββατο22/12/1812:00ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.1-3
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΑυλώναΣάββατο22/12/1812:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.5-0
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΣυκαμίνουΣάββατο22/12/1812:00ΛΙΟΛΙΟΣ Α.0-1
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣBATISTAΣάββατο22/12/1812:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.5-0


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΝέων ΠαλατίωνΚυριακή25/11/1812:00ΛΙΟΛΙΟΣ Α.3-3
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΚαλάμουΚυριακή25/11/1812:00ΣΤΑΣΗΣ Γ.0-4
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΣταμάταςΚυριακή25/11/1812:00ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..1-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΚαπανδριτίουΚυριακή25/11/1812:00ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.6-1


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΓραμματικούΚυριακή02/12/1810:00ΠΥΚΝΗΣ Σ.1-0
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠολυδενδρίουΚυριακή02/12/1812:00ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..0-8
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΑυλώναΚυριακή02/12/1812:00ΣΤΑΣΗΣ Π.1-0
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΣυκαμίνουΚυριακή02/12/1812:00ΛΙΟΛΙΟΣ Α.7-0


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΝέων ΠαλατίωνΚυριακή09/12/1812:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.2-2
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΚαλάμουΚυριακή09/12/1812:00ΣΤΑΣΗΣ Π.0-3
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥBATISTAΚυριακή09/12/1812:00ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.2-2
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΣταμάταςΚυριακή09/12/1812:00ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.1-0


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΚαπανδριτίουΚυριακή16/12/1810:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.2-1
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΓραμματικούΚυριακή16/12/1810:00ΠΥΚΝΗΣ Σ.0-1
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΑυλώναΚυριακή16/12/1812:00ΣΤΑΣΗΣ Π.4-0
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΠολυδενδρίουΚυριακή16/12/1812:00ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.0-6


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΣυκαμίνουΚυριακή13/01/1912:00ΛΙΟΛΙΟΣ Α.3-2
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝBATISTAΚυριακή13/01/1912:00ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.7-1
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΚαλάμουΚυριακή13/01/1912:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.1-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Νέων ΠαλατίωνΚυριακή13/01/1912:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.3-2


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΣταμάταςΚυριακή20/01/1912:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.0-3
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΚαπανδριτίουΚυριακή20/01/1912:00ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ .6-0
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΠολυδενδρίουΚυριακή20/01/1912:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-4
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑυλώναΚυριακή20/01/1912:00ΛΙΟΛΙΟΣ Α.2-5


10η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΣταμάταςΚυριακή27/01/1912:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.5-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΚαπανδριτίουΚυριακή27/01/1912:00ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.4-0
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΠολυδενδρίουΚυριακή27/01/1912:00ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.0-7
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΑυλώναΚυριακή27/01/1912:00ΣΤΑΣΗΣ Π.0-0


11η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟBATISTAΚυριακή03/02/1910:00ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ Π.4-1
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚαλάμουΚυριακή03/02/1910:00ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..0-2
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΓραμματικούΚυριακή03/02/1912:00ΠΥΚΝΗΣ Σ.6-0
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΣυκαμίνουΚυριακή03/02/1912:00ΣΤΑΣΗΣ Γ.2-2


12η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΚαπανδριτίουΚυριακή10/02/1912:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.5-1
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΠολυδενδρίουΚυριακή10/02/1912:00ΣΤΑΣΗΣ Π.2-6
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΣταμάταςΚυριακή10/02/1912:00ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..0-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή10/02/1912:00ΚΙΝΑΣ Θ.2-1


13η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥBATISTAΚυριακή17/02/1909:30ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..7-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΣυκαμίνουΚυριακή17/02/1912:00ΣΤΑΣΗΣ Π.3-1
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΓραμματικούΚυριακή17/02/1912:00ΠΥΚΝΗΣ Σ.2-3
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΑυλώναΚυριακή17/02/1912:00ΣΤΑΣΗΣ Γ.2-5


14η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΚαπανδριτίουΚυριακή03/03/1912:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.8-0
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΣταμάταςΚυριακή03/03/1912:00ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.1-2
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚαλάμουΚυριακή03/03/1912:00ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.1-6
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή03/03/1912:00ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..4-1


15η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑυλώναΚυριακή17/03/1912:00ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.0-3
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΓραμματικούΚυριακή17/03/1912:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.1-0
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΣυκαμίνουΚυριακή17/03/1912:00ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α.4-1
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΠολυδενδρίουΚυριακή17/03/1912:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-4


16η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣBATISTAΚυριακή31/03/1910:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.4-0
ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΣταμάταςΚυριακή31/03/1912:00ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.0-2
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΚαλάμουΚυριακή31/03/1912:00ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..2-2
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣΝέων ΠαλατίωνΚυριακή31/03/1912:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.6-0


17η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΡΑΜΝΟΥΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΓραμματικούΚυριακή07/04/1912:00ΠΥΚΝΗΣ Σ.2-5
ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣ - ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥΠολυδενδρίουΚυριακή07/04/1912:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚαπανδριτίουΚυριακή07/04/1912:00ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..5-2
ΑΟ ΑΥΛΩΝ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΑυλώναΚυριακή07/04/1912:30ΛΙΟΛΙΟΣ Α.1-1


18η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΜΑΥΡΟΣ ΑΕΤΟΣBATISTAΚυριακή14/04/1910:00ΚΟΚΟΤΟΣ ..8-2
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟΝέων ΠαλατίωνΚυριακή14/04/1912:00ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.2-0
ΑΟ ΑΜΦΙΑΡΑΟΣ ΚΑΛΑΜΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΚαλάμουΚυριακή14/04/1912:00ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ Κ.0-9
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΟ ΑΥΛΩΝΣυκαμίνουΚυριακή14/04/1912:00ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..7-0