ΙΕΚ ΑΛΦΑ
Active
Antrantis
molten

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Κ 12 Γ ΟΜΙΛΟΣ

<< Κ 12 Β ΟΜΙΛΟΣ
Κ 12 Δ ΟΜΙΛΟΣ >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΓέρακαΚυριακή04/11/1812:00ΚΙΝΑΣ Θ.0-3
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΚωστέα-ΓείτοναΚυριακή04/11/1812:00ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.0-1
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή04/11/1812:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.1-6
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΔιώνηςΚυριακή04/11/1812:00ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.0-1


2η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή11/11/1800:000-3 α.α.
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΓέρακαΚυριακή11/11/1812:00ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.2-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΔιονύσουΚυριακή11/11/1812:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.5-1
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΜαραθώναΣάββατο22/12/1812:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.2-1


3η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή18/11/1800:003-0 α.α.
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΔιώνηςΚυριακή18/11/1812:00ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ Β.1-3
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή18/11/1812:00ΚΙΝΑΣ Θ.Αναβλήθηκε
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή18/11/1812:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.0-2


4η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑγίας ΜαρίναςΚυριακή25/11/1812:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.0-3 α.α.
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΓέρακαΚυριακή25/11/1812:00ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.1-1
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΔιονύσουΚυριακή25/11/1812:00ΒΑΛΛΑΣ Γ.2-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΜαραθώναΚυριακή25/11/1812:00ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.2-0


5η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή02/12/1800:00ΡΙΖΟΣ Δ.3-0 α.α.
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΓέρακαΚυριακή02/12/1812:00ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.3-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή02/12/1812:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.2-2
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή02/12/1812:00ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.1-1


6η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή09/12/1800:000-3 α.α.
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΓέρακαΚυριακή09/12/1812:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.0-2
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΔιονύσουΚυριακή09/12/1812:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.1-0
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΚωστέα-ΓείτοναΚυριακή09/12/1813:30ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.3-2


7η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή16/12/1800:003-0 α.α.
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΜαραθώναΚυριακή16/12/1812:00ΚΙΝΑΣ Θ.Διακόπηκε
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΔιώνηςΚυριακή16/12/1812:00ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.2-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΑγίας ΜαρίναςΚυριακή16/12/1812:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.1-3


8η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή13/01/1900:000-3 α.α.
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή13/01/1912:00ΡΙΖΟΣ Δ.1-0
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΚωστέα-ΓείτοναΚυριακή13/01/1912:00ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.0-1
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΓέρακαΚυριακή13/01/1912:30ΧΕΡΟΥΒΕΙΜ Α.0-0


9η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή20/01/1900:003-0 α.α.
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΜαραθώναΚυριακή20/01/1912:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-2
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΓέρακαΚυριακή20/01/1912:00ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.1-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑγίας ΜαρίναςΚυριακή20/01/1912:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.2-2


10η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΔιονύσουΚυριακή27/01/1912:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.6-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΜαραθώναΚυριακή27/01/1912:00ΝΙΚΑΣ Γ.1-1
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΓέρακαΚυριακή27/01/1912:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.4-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΑγίας ΜαρίναςΚυριακή27/01/1912:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.5-0


11η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή03/02/1900:003-0 α.α.
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΔιώνηςΚυριακή03/02/1912:00ΡΙΖΟΣ Δ.0-6
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή03/02/1912:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.2-0
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΚωστέα-ΓείτοναΚυριακή03/02/1912:00ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.0-2


12η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή10/02/1900:000-3 α.α.
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΜαραθώναΚυριακή10/02/1912:00ΝΙΚΑΣ Γ.1-0
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΓέρακαΚυριακή10/02/1912:00ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.2-1
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΔιονύσουΚυριακή10/02/1912:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-2


13η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή17/02/1900:003-0 α.α.
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΚωστέα-ΓείτοναΚυριακή17/02/1912:00ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.5-1
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΔιώνηςΚυριακή17/02/1912:00ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.1-5
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίας ΜαρίναςΚυριακή17/02/1912:00ΝΙΚΑΣ Γ.


14η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή03/03/1900:000-3 α.α.
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΜαραθώναΚυριακή03/03/1912:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.0-2
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΔιονύσουΚυριακή03/03/1912:00ΠΥΚΝΗΣ Σ.1-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΓέρακαΚυριακή03/03/1912:00ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.2-1


15η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή17/03/1900:003-0 α.α.
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΔιώνηςΚυριακή17/03/1912:00ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.1-3
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή17/03/1912:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-2
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΓέρακαΚυριακή17/03/1912:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.3-0


16η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΔιονύσουΚυριακή31/03/1912:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.0-0
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥΚωστέα-ΓείτοναΚυριακή31/03/1912:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ.2-0
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΓέρακαΚυριακή31/03/1912:00ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.2-1
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή31/03/1912:00


17η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή07/04/1900:003-0 α.α.
ΑΕΤΟΣ ΠΙΚΕΡΜΙΟΥ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΔιώνηςΚυριακή07/04/1912:00ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.1-2
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΑγίας ΜαρίναςΚυριακή07/04/1912:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.2-1
ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥΓέρακαΚυριακή07/04/1912:00ΡΙΖΟΣ Δ.1-1


18η Φάση

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙΚυριακή14/04/1900:00
ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΑΟΜ ΠΑΝΣΤΑΥΡΑΙΚΟΣΑΝΑΒΟΛΗΚυριακή14/04/1900:00
ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΓέρακαΚυριακή14/04/1912:00ΡΙΖΟΣ Δ.2-2
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΔΙΑΣΤ. ΡΑΦΗΝΑΣΚυριακή14/04/1912:00ΠΥΚΝΗΣ Σ.3-0