ΙΕΚ ΑΛΦΑ
molten
Antrantis
Active

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16

<< Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 16
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 16 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή07/10/1810:00ΛΙΟΛΙΟΣ Α.1-5
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή07/10/1810:00ΝΙΚΑΣ Γ.2-3
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑνθούσαςΚυριακή07/10/1810:00ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ Π.2-6
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΔιονύσουΚυριακή07/10/1810:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α.4-1
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΔροσιάςΚυριακή14/10/1810:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.2-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή14/10/1810:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.4-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΑνθούσαςΚυριακή14/10/1810:00ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν.5-0
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΒΡαφήναςΚυριακή14/10/1810:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.7-2
Ρεπό: ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΔιονύσουΚυριακή21/10/1810:00ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.0-0
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΡαφήναςΚυριακή21/10/1810:00ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.0-4
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑνθούσαςΚυριακή21/10/1810:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.4-2
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή21/10/1810:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.1-5
Ρεπό: ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΡαφήναςΚυριακή04/11/1810:00ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.8-1
ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή04/11/1810:00ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ.2-2
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑνθούσαςΚυριακή04/11/1810:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑγίας ΜαρίναςΚυριακή04/11/1810:00ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.1-1
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΔροσιάςΚυριακή11/11/1810:00ΒΑΡΣΑΜΙΔΗΣ Γ.3-1
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΡαφήναςΚυριακή11/11/1810:00ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.1-5
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΒΑνθούσαςΚυριακή11/11/1810:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.1-0
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΔιονύσουΚυριακή11/11/1814:00ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ..1-0
Ρεπό: ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΡαφήναςΚυριακή18/11/1810:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.2-0
ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΔιονύσουΚυριακή18/11/1810:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.Αναβλήθηκε
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή18/11/1810:00ΚΙΝΑΣ Θ.0-5
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΑνθούσαςΚυριακή18/11/1810:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.4-1
Ρεπό: ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑγίας ΜαρίναςΚυριακή25/11/1810:00ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.2-2
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΔιονύσουΚυριακή25/11/1810:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.8-1
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΒΡαφήναςΚυριακή25/11/1810:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.1-5
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΔροσιάςΚυριακή25/11/1810:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.0-3
Ρεπό: ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣΓλυκών Νερών (πλαστικό)Κυριακή02/12/1809:30ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.2-1
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΑνθούσαςΚυριακή02/12/1810:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π.1-6
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑγίας ΜαρίναςΚυριακή02/12/1810:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.1-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΡαφήναςΚυριακή02/12/1810:00ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.3-2
Ρεπό: ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑνθούσαςΚυριακή09/12/1810:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β.3-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΒΑγίας ΜαρίναςΚυριακή09/12/1810:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ.3-1
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΔιονύσουΚυριακή09/12/1810:00ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Η.2-1
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΡαφήναςΚυριακή09/12/1810:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.1-1
Ρεπό: ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ ΒΑνθούσαςΚυριακή16/12/1810:00
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝΑγίας ΜαρίναςΚυριακή16/12/1810:00
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΔιονύσουΚυριακή16/12/1810:00
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣΡαφήναςΚυριακή16/12/1810:00
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
Ρεπό: ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
Ρεπό: ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
Ρεπό: ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
Ρεπό: ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
Ρεπό: ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
Ρεπό: ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ
ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
Ρεπό: ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ

18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑΣ Β - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
Ρεπό: ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ