ΙΕΚ ΑΛΦΑ
Antrantis
Active
molten

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2018-2019
Γ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18

<< Β ΟΜΙΛΟΣ Κ 18
Δ ΟΜΙΛΟΣ Κ 18 >>

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑνθούσαςΣάββατο06/10/1810:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.2-0
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο06/10/1810:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΡΙΖΟΣ Δ., ΚΑΜΠΕΡΟΣ ..0-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο06/10/1810:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ.1-1
Ρεπό: ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑνθούσαςΣάββατο13/10/1810:00ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Β., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΖΟΡΜΠΑΛΑΣ Η.1-0
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΜαραθώναΣάββατο13/10/1810:00ΓΚΟΥΓΚΑΡΗΣ Δ., ΛΙΟΛΙΟΣ Α., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.1-0
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΡαφήναςΣάββατο13/10/1810:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΝΙΚΑΣ Γ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.1-1
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ

3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΝέας ΜάκρηςΣάββατο20/10/1810:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ.0-0
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑγίας ΜαρίναςΣάββατο20/10/1810:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΡΙΖΟΣ Δ.3-1
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΡαφήναςΣάββατο20/10/1810:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.2-2
Ρεπό: ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ

4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΜαραθώναΣάββατο03/11/1810:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΑνθούσαςΣάββατο03/11/1810:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ Δ.3-0
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΡαφήναςΣάββατο03/11/1810:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΚΙΝΑΣ Θ.2-0
Ρεπό: ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΡαφήναςΣάββατο10/11/1810:00ΚΑΡΡΑΣ Α., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ Σ.3-1
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο10/11/1810:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΝΙΚΑΣ Γ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.0-1
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΑνθούσαςΣάββατο10/11/1810:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-2
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ

6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΡαφήναςΣάββατο17/11/1809:30ΝΙΚΑΣ Γ., ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α., ΡΙΖΟΣ Δ.1-1
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΝέας ΜάκρηςΣάββατο17/11/1810:00ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.1-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑνθούσαςΣάββατο17/11/1810:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ.1-0
Ρεπό: ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΜαραθώναΣάββατο24/11/1810:00ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Σ., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.0-2
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΑνθούσαςΣάββατο24/11/1810:00ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.0-2
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΡαφήναςΣάββατο24/11/1810:00ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α., ΚΑΚΑΝΗΣ Κ., ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.5-0
Ρεπό: ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ

8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΑΝΑΒΟΛΗΣάββατο01/12/1800:00
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣΜαραθώναΣάββατο01/12/1810:00ΑΡΦΑΝΗΣ Κ., ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.2-3
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΑνθούσαςΣάββατο01/12/1810:00ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ., ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π., ΠΕΡΔΙΚΗ Φ.5-0
Ρεπό: ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣΑγίας ΜαρίναςΣάββατο08/12/1810:00ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΚΟΥΒΑΣ Χ., ΠΥΚΝΗΣ Σ.3-0
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑΝέας ΜάκρηςΣάββατο08/12/1810:00ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ Σ., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Α.0-1
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟΑνθούσαςΣάββατο08/12/1810:00ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ Π., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.1-3
Ρεπό: ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ

10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣΡαφήναςΣάββατο22/12/1810:00
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣΜαραθώναΣάββατο22/12/1810:00
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣΑνθούσαςΣάββατο22/12/1810:00
Ρεπό: ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ

11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
Ρεπό: ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ

12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ
ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
Ρεπό: ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ

13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ
ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ
ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ - ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ
Ρεπό: ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ

14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ
ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ - ΝΙΚΗΤΕΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ
ΕΘΝΙΚΟΣ Ν.ΜΑΚΡΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ
Ρεπό: ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ