ΙΕΚ ΑΛΦΑ
Active
molten
Antrantis

Επισκέπτες αυτή τη στιγμή:


Πρόγραμμα Αγώνων Περιόδου 2017-18
Δ Όμιλος Παμπαίδων

<< Γ Όμιλος Παμπαίδων

Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.



1η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο14/10/1712:30ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.3-0 α.α.
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΚαπανδριτίουΣάββατο14/10/1712:30ΜΠΟΥΤΖΟΥΒΗΣ Φ.2-7
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΝέων ΠαλατίωνΣάββατο14/10/1712:30ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.2-1
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίας ΆνναςΣάββατο14/10/1713:00ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.4-1
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑγίας ΆνναςΣάββατο14/10/1717:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α.1-1


2η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚρυονερίουΣάββατο21/10/1712:30ΒΑΛΛΑΣ Γ.0-4
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣBATISTAΣάββατο21/10/1712:30ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.2-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο21/10/1712:30ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.7-0
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΣυκαμίνουΣάββατο21/10/1712:30ΛΙΟΛΙΟΣ Α.3-5
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίας ΆνναςΣάββατο21/10/1712:30ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.4-4


3η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο04/11/1711:00ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.5-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο04/11/1712:30ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ Λ.3-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΝέων ΠαλατίωνΣάββατο04/11/1712:30ΛΙΟΛΙΟΣ Α.8-0
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚαπανδριτίουΣάββατο04/11/1712:30ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.0-3
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΑγίας ΆνναςΣάββατο04/11/1713:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.0-2


4η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο11/11/1712:30ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.4-1
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Κάτω ΑχαρνώνΣάββατο11/11/1712:30ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.5-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΣυκαμίνουΣάββατο11/11/1712:30ΣΤΑΜΑΤΗΣ Α.0-3
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο11/11/1712:30ΒΑΛΛΑΣ Γ.4-0
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΚρυονερίουΣάββατο11/11/1712:30ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Π.0-0


5η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΚαπανδριτίουΣάββατο18/11/1712:30ΛΙΟΛΙΟΣ Α.0-2
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝBATISTAΣάββατο18/11/1712:30ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.0-4
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΝέων ΠαλατίωνΣάββατο18/11/1712:30ΣΤΑΣΗΣ Γ.2-3
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΆνναςΣάββατο18/11/1713:00ΠΟΛΥΔΩΡΟΣ Α.7-0
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο18/11/1715:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.1-5


6η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΑγίας ΆνναςΣάββατο25/11/1712:30ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.3-2
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο25/11/1712:30ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.1-5
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚαπανδριτίουΣάββατο25/11/1712:30ΛΙΟΛΙΟΣ Α.3-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΣυκαμίνουΣάββατο25/11/1712:30ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.1-6
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΚρυονερίουΣάββατο25/11/1712:30ΓΚΑΛΙΟΣ Σ.0-3


7η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΝέων ΠαλατίωνΣάββατο02/12/1712:30ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.2-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο02/12/1712:30ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.7-0
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Κάτω ΑχαρνώνΣάββατο02/12/1712:30ΒΑΛΛΑΣ Γ.4-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίας ΆνναςΣάββατο02/12/1712:30ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.4-2
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣBATISTAΣάββατο02/12/1712:30ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.0-2


8η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚρυονερίουΣάββατο09/12/1712:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.4-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΝέων ΠαλατίωνΣάββατο09/12/1712:30ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.1-4
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚαπανδριτίουΣάββατο09/12/1712:30ΒΑΛΛΑΣ Γ.2-2
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο09/12/1712:30ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.3-4
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΑγίας ΆνναςΣάββατο09/12/1712:30ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.2-2


9η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο16/12/1711:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.5-1
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΣυκαμίνουΣάββατο16/12/1712:30ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ Α.0-7
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο16/12/1712:30ΣΤΑΣΗΣ Γ.2-1
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ BATISTAΣάββατο16/12/1712:30ΚΩΤΣΑΙΝΑΣ Ε.3-0
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίας ΆνναςΣάββατο16/12/1713:00ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.1-0


10η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΣυκαμίνουΚυριακή07/01/1810:00ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.1-7
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίου ΣτεφάνουΚυριακή07/01/1810:00ΣΤΑΣΗΣ Γ.9-0
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΑγίας ΆνναςΚυριακή07/01/1810:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.1-3
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣBATISTAΚυριακή07/01/1812:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.4-1
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚρυονερίουΚυριακή07/01/1812:30ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.1-2


11η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίας ΆνναςΣάββατο13/01/1811:00ΜΠΑΛΑΓΚΑ Ε.3-1
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο13/01/1812:30ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.1-1
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΝέων ΠαλατίωνΣάββατο13/01/1812:30ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.1-3
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΚαπανδριτίουΣάββατο13/01/1812:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.5-2
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο13/01/1812:30ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.0-1


12η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΚρυονερίουΣάββατο20/01/1812:30ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ Κ.1-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο20/01/1812:30ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.2-0
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣBATISTAΣάββατο20/01/1812:30ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.4-2
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΣυκαμίνουΣάββατο20/01/1812:30ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.1-4
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας ΆνναςΣάββατο20/01/1812:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.6-2


13η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΑγίας ΆνναςΣάββατο03/02/1810:30ΖΗΣΙΟΣ ΝΤΟΥΡΟΣ Γ.1-4
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΝέων ΠαλατίωνΣάββατο03/02/1812:00ΛΙΟΛΙΟΣ Α.0-1
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΚαπανδριτίουΣάββατο03/02/1812:00ΒΑΛΛΑΣ Γ.2-2
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟBATISTAΣάββατο03/02/1812:00ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν.2-1
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΆνναςΣάββατο03/02/1812:30ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.4-0


14η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΚρυονερίουΣάββατο10/02/1812:00ΚΑΡΡΑΣ Α.4-1
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο10/02/1812:00ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.2-0
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΣυκαμίνουΣάββατο10/02/1812:00ΛΙΟΛΙΟΣ Α.0-6
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο10/02/1812:00ΠΑΠΑΔΙΩΤΗΣ Χ.4-0
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΑγίας ΆνναςΣάββατο10/02/1812:00ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.0-1


15η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο24/02/1812:30ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β.1-2
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο24/02/1812:30ΝΤΟΣΤΗΣ Κ.2-0
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Νέων ΠαλατίωνΣάββατο24/02/1812:30ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.4-3
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥBATISTAΣάββατο24/02/1812:30ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.4-0
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο24/02/1812:30ΑΡΦΑΝΗΣ Κ.7-0


16η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚρυονερίουΣάββατο03/03/1812:30ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Δ.2-4
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΣυκαμίνουΣάββατο03/03/1812:30ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.1-9
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΚαπανδριτίουΣάββατο03/03/1812:30ΛΙΟΛΙΟΣ Α.0-4
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο03/03/1812:30ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ Μ.0-3
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΑγίας ΆνναςΣάββατο03/03/1812:30ΜΕΤΑΚΙΔΗΣ Π.1-4


17η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟΣυκαμίνουΣάββατο10/03/1812:30ΣΑΜΠΑΝΑΙ Μ.0-3
ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο10/03/1812:30ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ.1-1
ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ Αγίας ΆνναςΣάββατο10/03/1812:30ΚΩΣΤΑΚΗΣ Α.6-1
Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝBATISTAΣάββατο10/03/1812:30ΓΚΑΝΕΤΣΟΣ Κ.4-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣΑγίου ΣτεφάνουΣάββατο10/03/1812:30ΚΑΚΑΝΗΣ Κ.4-0


18η Αγωνιστική

ΟμάδεςΓήπεδοΗμέραΗμ/νίαΏραΔιαιτητής,
Βοηθοί Διαιτητή
Αποτέλεσμα
ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΑΟ ΣΥΚΑΜΙΝΟΥΑγίας ΆνναςΣάββατο17/03/1812:30ΒΑΛΛΑΣ Γ.7-0
ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΚάτω ΑχαρνώνΣάββατο17/03/1812:30ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.1-2
ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣΝέων ΠαλατίωνΣάββατο17/03/1812:30ΣΥΚΙΑΝΑΚΗΣ Χ.0-5
ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΑΠΟ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣΚρυονερίουΣάββατο17/03/1812:30ΠΕΡΔΙΚΗΣ Ι.1-1
ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣΚαπανδριτίουΣάββατο24/03/1812:30ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Σ.2-3