Τελευταίες Ανακοινώσεις
ΚΛΗΣΕΙΣ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ, 19/4/2024 09:27
Καλούνται οι κάτωθι αθλήτριες να παρευρίσκονται το Σάββατο 20/4/24 και ωρα 13:00 στο γηπεδο fous de foot στην ... περισσότερα...
Καλούνται οι κάτωθι αθλήτριες να παρευρίσκονται το Σάββατο 20/4/24 και ωρα 13:00 στο γηπεδο fous de foot στην ... περισσότερα...
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ, 17/4/2024 09:17
Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α στην συνεδρίαση της, την Τρίτη 16/04/2024 αποφάσισε τις κάτωθι ποινές : Κ... περισσότερα...
Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α στην συνεδρίαση της, την Τρίτη 16/04/2024 αποφάσισε τις κάτωθι ποινές : Κ... περισσότερα...
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΥΠΟΔΟΜΩΝ, 16/4/2024 11:27
Σας ενημερώνουμε για τις κάτωθι ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων Ο τελικός του πρωταθ... περισσότερα...
Σας ενημερώνουμε για τις κάτωθι ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων Ο τελικός του πρωταθ... περισσότερα...
ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ, 16/4/2024 08:09
Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστριες να παρευρίσκονται την Τρίτη 16 Απριλίου και ώρα 15:00 στο γη... περισσότερα...
Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστριες να παρευρίσκονται την Τρίτη 16 Απριλίου και ώρα 15:00 στο γη... περισσότερα...
20ος ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α., 10/4/2024 09:08
Ο 20ος ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΠΣΑΝΑ μεταξύ των ομάδων ΓΣ ΜΑΡΚΟ- ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ... περισσότερα...
Ο 20ος ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΠΣΑΝΑ μεταξύ των ομάδων ΓΣ ΜΑΡΚΟ- ΑΟ ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ ... περισσότερα...
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ, 10/4/2024 09:06
Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α στην συνεδρίαση της, την Τρίτη 09/04/2024 αποφάσισε τις κάτωθι ποινές : Κ... περισσότερα...
Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α στην συνεδρίαση της, την Τρίτη 09/04/2024 αποφάσισε τις κάτωθι ποινές : Κ... περισσότερα...
Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες
Β Κατηγορία (28η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ | ΔΑΚ Παιανίας | Σάββατο | 20/04/24 | 17:00 | ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. (Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΡΗΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ) | |
2. | ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | Βουλιαγμένης | Σάββατο | 20/04/24 | 17:00 | ΦΩΣΤΕΡΗΣ Γ., ΜΠΟΥΞΜΠΑΟΥΜ Ρ., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π. (Παρατηρητής Αγώνα: ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΛΑΜΠΡΟΥ Β) | |
Γ Κατηγορία (24η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
3. | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ Β - ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β | Αγίας Μαρίνας | Σάββατο | 20/04/24 | 17:00 | ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΤΡΑΣΑΝΙΔΗΣ . (Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ) | |
4. | ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 Β - ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Σάββατο | 20/04/24 | 17:00 | ΔΡΟΣΟΣ Ε., ΠΥΚΝΗΣ Σ., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π. (Παρατηρητής Αγώνα: ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ -) | |
5. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Β | Λαυρίου Π.Βογιατζής | Σάββατο | 20/04/24 | 17:00 | ΚΑΖΑΣ Π., ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ., ΜΕΤΑΣΟYΜΗ Κ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ) | |
6. | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣ | Καπανδριτίου | Σάββατο | 20/04/24 | 17:00 | ΚΑΤΣΙΝΗΣ A., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α. (Παρατηρητής Αγώνα: ΚΑΛΛΗΣ -) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ) | |
7. | ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ - Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ | Παλαιάς Φώκαιας | Σάββατο | 20/04/24 | 17:00 | ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .., ΚΟΡΩΝΙΑΣ Ν. (Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ) | |
K17 LEAGUE CUP (5η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
8. | ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Δροσιάς | Σάββατο | 20/04/24 | 09:45 | ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α. | |
9. | ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ - ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ | Βάρης | Σάββατο | 20/04/24 | 09:45 | ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α. | 2-0 |
10. | ΑΓΣΑ ΘΗΣ.ΕΘΝ.ΜΑΚΡΗΣ - ΑΡΗΣ ΒΟΥΛΑΣ | Αγίας Μαρίνας | Σάββατο | 20/04/24 | 09:45 | ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ. | 0-8 |
Κ17 Γ ΦΑΣΗ (2η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
11. | ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β - ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ | FOUS DE FOOT | Σάββατο | 20/04/24 | 09:45 | ΚΟΥΦΟΠΑΝΤΕΛΗΣ .. | |
Κ13 LEAGUE CUP ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (2η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
12. | ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΜΑΡΚΟ | Κρυονερίου | Σάββατο | 20/04/24 | 12:30 | ΟΥΤΣΙΚΑΣ Δ. | |
Κ11 LEAGUE CUP A ΟΜΙΛΟΣ (5η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
13. | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ Γ. ΝΕΡΩΝ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Σάββατο | 20/04/24 | 09:45 | ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. | 1-0 |
14. | ΑΟ ΑΡΤΕΜΙΣ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Αρτέμιδος | Σάββατο | 20/04/24 | 11:00 | ΜΙΝΑΡΔΟΣ Μ. | 3-0 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
Προσεχείς Αγώνες
Β Κατηγορία (28η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | Νέας Μάκρης | Κυριακή | 21/04/24 | 17:00 | ΤΡΙΓΑΖΗΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ Α., ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ Π. (Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ) | |
2. | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ | Κάτω Αχαρνών | Κυριακή | 21/04/24 | 17:00 | ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ Ι., ΤΣΙΜΕΝΙΔΗΣ . (Παρατηρητής Αγώνα: ΣΑΚΑΡΕΛΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ) | |
3. | ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ | Βάρης | Κυριακή | 21/04/24 | 17:00 | ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Ι., ΚΑΛΛΗΣ Α., ΤΣΕΛΕΠΙΔΗΣ .. (Παρατηρητής Αγώνα: ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ .) | |
4. | ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ | Λαυρίου Π.Βογιατζής | Κυριακή | 21/04/24 | 17:00 | ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ Γ., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΔΕΛΑΤΟΛΑΣ Σ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΡΑΣ .) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜIΧΑΛΗΣ) | |
5. | ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Γέρακα | Κυριακή | 21/04/24 | 17:00 | ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ., ΣΟΥΖΑΣ Κ., ΚΟΥΡΙΝΙΩΤΗ Κ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ -) (Παρατηρητής Διαιτησίας: ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ) | |
6. | ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ | Αγίας Άννας | Κυριακή | 21/04/24 | 17:00 | ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Α., ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΤΖΑΦΟΛΙΑΣ Δ. (Παρατηρητής Αγώνα: ΓΚΙΩΝΗΣ .) | |
29η αγωνιστική | |||||||
7. | ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Δροσιάς | Σάββατο | 27/04/24 | 17:00 | ||
Γ Κατηγορία (24η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
8. | Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ | Γλυκών Νερών (πλαστικό) | Κυριακή | 21/04/24 | 17:00 | ΚΑΖΑΣ Π., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΑΚΡΗΣ Α. (Παρατηρητής Αγώνα: ΛΥΚΙΑΡΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ) | |
25η αγωνιστική | |||||||
9. | ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ | Κουβαρά | Σάββατο | 27/04/24 | 17:00 | ||
10. | ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Β - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 Β | Ραφήνας | Σάββατο | 27/04/24 | 17:00 | ||
11. | ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ | ΔΑΚ Παιανίας | Σάββατο | 27/04/24 | 17:00 | ||
12. | ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | Σταμάτας | Σάββατο | 27/04/24 | 17:00 | ||
13. | Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | Βούλας | Σάββατο | 27/04/24 | 17:00 | ||
14. | ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ | Βάρης | Σάββατο | 27/04/24 | 17:00 | ||
Κ17 Γ ΦΑΣΗ (2η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
15. | ΔΟΞΑ ΑΝΟΙΞΗΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | Αγίου Στεφάνου | Δευτέρα | 22/04/24 | 18:00 | ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ Α., ΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ Π. | |
16. | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ | Καλυβίων | Τετάρτη | 24/04/24 | 18:00 | ΤΣΕΛΙΟΣ Ν. | |
17. | ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Αγίας Άννας | Τετάρτη | 24/04/24 | 18:00 | ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΜΑΡΑΓΚΟΥ Β. | |
Κ15 LEUAGUE CUP ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (1η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
18. | ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ | Μαραθώνα | Κυριακή | 21/04/24 | 09:45 | ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ .., ΚΑΡΤΕΡΑΣ Γ., ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ Ν. | |
19. | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Κυριακή | 21/04/24 | 09:45 | ΤΣΕΛΙΟΣ Ν., ΗΛΙΑΔΗΣ .., ΤΣΟΥΜΑΣ Π. | |
Κ15 ΤΕΛΙΚΟΣ (1η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
20. | ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Νέας Μάκρης | Σάββατο | 27/04/24 | 16:00 | ||
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Κ15 (1η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
21. | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ | Νέας Μάκρης | Σάββατο | 27/04/24 | 13:30 | ||
Κ13 LEAGUE CUP ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (2η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
22. | ΑΣΕ ΚΩΣΤΕΑ ΓΕΙΤΟΝΑ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ | Pallini Αrena | Κυριακή | 21/04/24 | 12:30 | ΧΑΒΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | |
Κ11 LEAGUE CUP A ΟΜΙΛΟΣ (5η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
23. | ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β - ΚΥΑΝΟΥΣ ΑΣΤΗΡ ΒΑΡΗΣ | FOUS DE FOOT | Κυριακή | 21/04/24 | 12:00 | ΟΥΤΣΙΚΑΣ Δ. | |
Κ11 LEAGUE CUP Β ΟΜΙΛΟΣ (5η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
24. | ΚΟΣΜΟΣ Β. ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ - ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ | Planet Cosmos | Κυριακή | 21/04/24 | 10:00 | ΧΑΒΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ Χ. | |
25. | ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝ - ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ | Αγίου Στεφάνου | Κυριακή | 21/04/24 | 12:00 | ΚΟΥΦΟΠΑΝΤΕΛΗΣ .. | |
26. | ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ - ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ | Καπανδριτίου | Κυριακή | 21/04/24 | 12:00 | ΓΙΩΤΑΚΗΣ Π. | |
27. | ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ - ΑΝΟΙΞΗ | Διονύσου | Κυριακή | 21/04/24 | 12:30 | ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ Χ. | |
Κ09 Α ΟΜΙΛΟΣ (6η φάση) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
28. | ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ - ΠΑΛΛΑΥΡΕΩΤΙΚΟΣ | ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ | Κυριακή | 21/04/24 | 00:00 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.