Τελευταίες Ανακοινώσεις
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΥΠΟΔΟΜΩΝ , 24/4/2024 10:07
Σας ενημερώνουμε ότι ο ορισμός των αγώνων της ημιτελικής φάσης Κ17 θα γίνει την Πέμπτη 25/04/2024. Οι επόμενοι ... περισσότερα...
Σας ενημερώνουμε ότι ο ορισμός των αγώνων της ημιτελικής φάσης Κ17 θα γίνει την Πέμπτη 25/04/2024. Οι επόμενοι ... περισσότερα...
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ, 24/4/2024 09:05
Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α στην συνεδρίαση της, την Τρίτη 23/04/2024 αποφάσισε τις κάτωθι ποινές : Π... περισσότερα...
Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α στην συνεδρίαση της, την Τρίτη 23/04/2024 αποφάσισε τις κάτωθι ποινές : Π... περισσότερα...
ΚΛΗΣΕΙΣ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ, 19/4/2024 09:27
Καλούνται οι κάτωθι αθλήτριες να παρευρίσκονται το Σάββατο 20/4/24 και ωρα 13:00 στο γηπεδο fous de foot στην ... περισσότερα...
Καλούνται οι κάτωθι αθλήτριες να παρευρίσκονται το Σάββατο 20/4/24 και ωρα 13:00 στο γηπεδο fous de foot στην ... περισσότερα...
ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΠΕΙΘΑΡΧΙΚΗΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ, 17/4/2024 09:17
Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α στην συνεδρίαση της, την Τρίτη 16/04/2024 αποφάσισε τις κάτωθι ποινές : Κ... περισσότερα...
Η Πειθαρχική Επιτροπή της Ε.Π.Σ.ΑΝ.Α στην συνεδρίαση της, την Τρίτη 16/04/2024 αποφάσισε τις κάτωθι ποινές : Κ... περισσότερα...
ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΥΠΟΔΟΜΩΝ, 16/4/2024 11:27
Σας ενημερώνουμε για τις κάτωθι ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων Ο τελικός του πρωταθ... περισσότερα...
Σας ενημερώνουμε για τις κάτωθι ημερομηνίες διεξαγωγής των αγώνων Ο τελικός του πρωταθ... περισσότερα...
ΚΛΗΣΗ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ, 16/4/2024 08:09
Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστριες να παρευρίσκονται την Τρίτη 16 Απριλίου και ώρα 15:00 στο γη... περισσότερα...
Καλούνται οι κάτωθι ποδοσφαιριστριες να παρευρίσκονται την Τρίτη 16 Απριλίου και ώρα 15:00 στο γη... περισσότερα...
Τελευταίοι και Σημερινοί Αγώνες
Κ17 Γ ΦΑΣΗ (2η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΟ ΑΤΛΑΝΤΙΣ | Καλυβίων | Τετάρτη | 24/04/24 | 18:00 | ΣΙΜΙΤΖΗΣ Θ., ΟΥΤΣΙΚΑΣ Δ., ΤΣΟΥΜΑΣ Π. | 2-1 |
2. | ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Αγίας Άννας | Τετάρτη | 24/04/24 | 18:00 | ΞΟΥΡΙΔΑΣ Α., ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ Δ., ΓΑΛΑΝΗΣ Γ. | 0-2 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.
Προσεχείς Αγώνες
20ος ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΠΣΑΝΑ (1η αγωνιστική) | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
1. | ΜΑΡΚΟ - ΣΑΡΩΝΙΚΟΣ ΑΝΑΒΥΣΣΟΥ | Βάρης | Τετάρτη | 01/05/24 | 17:30 | ||
Β Κατηγορία (29η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
2. | ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ - ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ | Δροσιάς | Σάββατο | 27/04/24 | 17:00 | ||
3. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ | Νέας Μάκρης | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | ||
4. | ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ - ΠΑΣ ΩΡΩΠΟΣ | Κορωπίου Αντώνης Πρίφτης | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | ||
5. | ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΑΓ.ΑΝΝΑΣ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ | Αγίας Άννας | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | ||
6. | ΣΤΑΜΑΤΑΣ ΑΟ - ΑΠΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΑΡΗΣ | Σταμάτας | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | ||
7. | ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ - ΑΠΕ ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗ | Καλυβίων | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | ||
8. | ΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ - ΓΕΡΑΚΑ ΑΕ ΟΦ ΠΑΝ/ΚΟΥ | Άνοιξης Γ.Κυριάκης | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | ||
9. | ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ - ΑΕ ΜΕΝΙΔΙΟΥ | Μαραθώνα | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | ||
Γ Κατηγορία (25η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
10. | ΑΟ ΚΟΥΒΑΡΑ - ΔΙΟΝΥΣΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ | Κουβαρά | Σάββατο | 27/04/24 | 17:00 | ||
11. | ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΛΑΥΡΙΟΥ | ΔΑΚ Παιανίας | Σάββατο | 27/04/24 | 17:00 | ||
12. | ΠΑΝΒΟΡΕΙΑΚΟΣ ΑΣ - Α.Π.Ο ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ | Σταμάτας | Σάββατο | 27/04/24 | 17:00 | ||
13. | Α.Ο ΦΟΙΒΟΣ ΒΑΡΗΣ - ΑΠΕΣ ΚΑΠΑΝΔΡΙΤΙΟΥ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ | Βούλας | Σάββατο | 27/04/24 | 17:00 | ||
14. | ΚΥΑΝΟΥΣ Α ΒΑΡΗΣ Β - ΠΡΩΤΕΥΣ Π.ΦΩΚΑΙΑΣ | Βάρης | Σάββατο | 27/04/24 | 17:00 | ||
15. | ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ ΡΑΦΗΝΑΣ Β - ΠΑΟ ΚΟΡΩΠΙ 1903 Β | Ραφήνας | Κυριακή | 28/04/24 | 17:00 | ||
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Κ17 (1η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
16. | ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ - ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑ 3Β | Καλυβίων | Κυριακή | 28/04/24 | 09:45 | ||
17. | ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΠΑΟ ΚΑΛΥΒΙΩΝ | Γλυκών Νερών | Κυριακή | 28/04/24 | 09:45 | ||
Κ15 LEUAGUE CUP ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ (2η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
18. | ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΥΚΙΑΣ - ΜΑΧΗ ΜΑΡΑΘΩΝΑ | Νέας Μάκρης | Κυριακή | 28/04/24 | 09:45 | ||
19. | ΑΧΙΛΛΕΥΣ Κ.ΑΧΑΡΝΩΝ - ΑΕ ΔΟΞΑ ΚΟΡΩΠΙΟΥ | Κάτω Αχαρνών | Κυριακή | 28/04/24 | 09:45 | ||
Κ15 ΤΕΛΙΚΟΣ (1η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
20. | ΑΟ ΠΑΙΑΝΙΑΣ - ΓΛΥΚΩΝ ΝΕΡΩΝ ΑΟ | Νέας Μάκρης | Σάββατο | 27/04/24 | 16:00 | ||
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Κ15 (1η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
21. | ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ - ΑΧΑΡΝΑΙΚΟΣ | Νέας Μάκρης | Σάββατο | 27/04/24 | 13:30 | ||
ΤΕΛΙΚΟΣ Κ13 LEAGUE CUP (1η αγωνιστική) | |||||||
Αγώνας | Γήπεδο | Ημέρα | Ημ/νία | Ώρα | Διαιτητές | Αποτέλεσμα | |
22. | ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ ΑΠΟ - ΝΙΚΗ ΔΡΟΣΙΑΣ | Νέας Μάκρης | Σάββατο | 27/04/24 | 17:45 |
Σημείωση: Η τεχνική επιτροπή διατηρεί το δικαίωμα για κάθε αλλαγή που κρίνεται απαραίτητη.